Amerikalı Hostes Taylor Tippett Instagram’ın Yeni Fenomeni Oldu

| Ekim 08, 2015 | Genel
Hostes Taylor Tippett

Sürekli artan kullanıcı sayısı Instagram’ın içerisinde ki etkileşimi de her geçen gün biraz daha artırıyor. Bu durum yeni fenomenleri ortaya çıkmasına da neden olmaya başladı. İşte bu fenomenlerden birisi de Amerikalı hostes Taylor Tippett oldu. Başarılı hostesin fenomen olmasının nedeni ise işine duyduğu sevgiyle beraber yolcuları biraz olsun gülümsetmek için kullandığı yöntem. Zira başarılı hostes uçağa yolcular binmeden önce birçok not hazırlayıp uçağın camlarına yapıştırıyor.

Kısa esprilerle yazdığı her notu Instagram hesabından da paylaşan başarılı hostes bu yönüyle büyük beğeni toplamaya başladı.
Yolculardan da oldukça olumlu geri dönüşler almaya başlayan Taylor Tippett, yavaş yavaş Instagram’ın fenomeni olmaya da başladı. Paylaştığı bu notlar ile fenomenliği yakalayan Taylor Tippett ise konu hakkında bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada işini çok sevdiğini ve saygı duyduğunu dile getiren fenomen isim aslında amacının Instagram fenomeni olmak olmadığını da belirtti. Bu açıklamalarına rağmen kısa sürede büyük oranda beğeni toplayan isim şimdilerde yeni Instagram fenomeni olarak anılıyor. Hostesliğini yaptığı firmanın konu hakkında ne düşündüğü ise merak konusu.

Amerikalı Hostes Taylor Tippett Instagram’ın Yeni Fenomeni Oldu
4.5 (89.36%) 109 votes

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram, SketchGuru Resim Düzenleme Uygulaması

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +