Arda Turan’dan 23 Nisan Mesajı

| Nisan 23, 2015 | Genel
Instagram futbolcular

Yurt dışında ülkemizi en iyi şekilde temsil eden futbolcuların başında gelen Arda Turan şampiyonlar liginde yaşadığı talihsiz olay ile gündeme geldi. Şampiyonlar liginde derbiye sahne olan maçta A.Madrid ve Real Madrid arasında oynanan maçta iyi performans ortaya koyması ile dikkatleri üzerine çekerken talihsiz bir pozisyon sonrasında ikici sarı karttan kırmızı kart görmüş ve takımını on kişi bırakmıştı. Takımının on kişi kalmasının ardından da bir gol yiyerek kupaya veda etmişti. Durum böyle olunca Arda Turan da eleştirilmiş ve hedef haline gelmişti.
Tüm bunlara rağmen birçok taraftarı Arda’ya sahip çıkarken özellikle Instagram üzerinden Türk taraftarlardan Arda’ya destek geldi. Gelen destek için teşekkür eden Arda ise yaşadığı olaylardan sonra ise büyük beğeni alan bir paylaşıma da imza attı. Söz konusu paylaşım ise 23 Nisan hakkında oldu. Ulusal egemenlik ve çocuk bayramını kutlamak isteyen başarılı futbolcu yine Instagram hesabı üzerinden Cemal Sürayya’nın sözlerini paylaşarak “Çocuk olsam yeniden…
Bir tek düştüğüm için acısa içim, ve kalbim; çok koştuğum zaman çarpsa sadece” ifadelerine yer verdi. Yapılan bu paylaşımın ardından ise Arda’ya övgü dolu yorumlar yapıldı. Her fırsatta yurt dışında oynamasına rağmen Türkiye hakkında paylaşımlar yapmayı da ihmal etmeyen Arda Turan bu yönü ile ekstra bir beğeni de kazanmıyor değil. Gelen yorumlardan da bunu net bir şekilde anlayabiliyorsunuz.

Arda Turan’dan 23 Nisan Mesajı
4.5 (89.65%) 141 votes

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  İbrahim Tatlıses’ten Barış Mesajı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +