Arda Turan’dan Beğeni Toplayan Paylaşım

| Eylül 07, 2015 | Genel
Instagram futbolcular

Milli maç heyecanının devam ettiği sıralarda tüm ülkeyi yasa boğan bir haber geldi. Dağlıca’da görev yapan askerlerin şehit edildiği yönünde olan bu haber sonrasında ise ülke bir anda siyaha büründü. Hollanda’yı tarihi bir zaferle yenmemizin bile sevincini yaşayamadan gerçekleşen bu olay sosyal medyada da geniş yankı buldu. Milli futbolcularımızda maçtan sonra maçı değil yaşanan olayı konuşmaya devam etti. Birçok milli yıldızımızın Instagram üzerinden mesajlar yayınlaması gündeme gelirken en dikkat çeken paylaşım milli takımımızın yıldızı Arda Turan’dan geldi.

Yıldız futbolcu Letonya maçından bir kare paylaşarak ne kadar istekli olduklarını dile getirdi. Bununla beraber şehitlere de vurgu yapmayı ihmal etmeyen Arda; “Bu fotoğraf Letonya maçından golü yedikten sonra… adamlar kaybedebilirler ama mücadeleyi asla bırakmazlar Konya halkına çok teşekkürler A millî basketbol takımına sonsuz başarılar ve en önemlisi başımız Sağ olsun şehit ailelerine sabır diliyorum” ifadelerini kullandı. Milli yıldızın bu mesajı ise sosyal medyada geniş yankı buldu. Birçok takipçisi Arda Turan’a beğeni mesajları gönderirken söz konusu paylaşımın beğeni rekoru kırdığını da söyleyebiliriz. Arda’nın bu paylaşımıyla beraber yabancı destekçilerinin de epey bir destek mesajı göndermesi de dikkatlerden kaçmadı.

Bir önceki yazımız olan Instagram Şifre Kurtarma İşlemi Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Instagram güvenlik, Instagram şifre ve Instagram Şifre Kurtarma hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.