Arda Turan’ın Yeni Oyuncağını Kardeşinin Paylaşımı Ortaya Çıkardı

| Mart 04, 2015 | Genel
Okan turan

Galatasaray’da başarılı bir performans sergiledikten sonra İspanya’ya giden ve burada artık bir dünya starı haline gelen Arda Turan’ın en büyük tutkularından biri lüks arabalar. Tam bir Ferrari tutkunu olan isim birçok kez bu lüks arabaları ile yaptığı Instagram paylaşımlarıyla da gündeme gelmeye başlamıştı. Bununla beraber Arda Turan bu tarz paylaşımlarına son vermişken bu kez kardeşi Okan Turan, abisinin yeni oyuncağı hakkında bir paylaşım yaptı.

Söz konusu paylaşımda Ferrari’nin yeni model bir arabası ile fotoğraf çektirmiş olan Arda’nın fotoğrafını kullanan Okan Turan fotoğrafa “Arabaylada fotoğraf cektirdiğine göre doğum günü hediyesi bana gönderirsin heralde 🙂 abim” notunu düşerek paylaştıktan sonra ise mesaj yağmuruna tutuldu. Ülkemizde ki fiyatı yaklaşık 600 bin Euro olduğu öğrenilen arabanın Arda’nın yeni gözdesi olup olmadığı ise merak ediliyor. Zira Arda Turan’ın bu model arabalara duyduğu ilgi net olmasına rağmen araba hakkında henüz yıldız futbolcudan bir paylaşım gelmedi.

Bir önceki yazımız olan Ceren Hindistan’dan İmalı Doğum Günü Paylaşımı başlıklı makalemizde Ceren Hindistan, Ceren Hindistan Instagram ve Instagram ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.