Arda’dan Galatasaray Efsanesine Anlamlı Mesaj

| Şubat 05, 2015 | Genel
Arda'dan anlamlı paylaşım

Ortaya koyduğu futbolla yurt dışında gururumuz olan Arda Turan ülkesini ve eski takımını hatta eski takımından öte yuvasını unutmadı. Sürekli olarak Galatasaray ve ülkemiz hakkında Instagram paylaşımları yapmaya devam eden Arda Turan bu kez yine Galatasaray hakkında paylaşımlar yaptı. Instagram hesabı üzerinden paylaşım yapan milli futbolcumuz bu kez Galatasaray’ın efsane futbolcularından biri olan Hagi hakkında paylaşımlar yaptı. Söz konusu paylaşımların nedeni ise Hagi’nin doğum günü oldu.
Hagi’yi küçüklüğünden beri takip eden Arda Turan efsane futbolcuya doğum günü mesajı yayınlamak için Hagi’nin resimlerinden bir kolay oluşturdu. Oluşturduğu bu resim arşivini Instagram hesabından paylaşan Arda Turan’ın paylaşımında çok dikkat çeken ayrıntılarda yer aldı. Özellikle paylaşılan resimlerden bir tanesinde Hagi sahada Galatasaray formasını terletirken Arda Turan’ın da aynı maçta top toplayan çocuk olması dikkatleri çekti. Bu vefalı hareketi ile tüm takipçilerin ve taraftarın bir kez daha gönlünü kazanan Arda Turan’a bu mesaj sonrası Hagi de teşekkür etti. Milli futbolcumuz ise bu tarz paylaşımlarını sürekli olarak tekrarlamaya ve ne eski takımını ne de ülkesini asla unutmadığını kanıtlamaya devam ediyor. Başarılı futbolcumuzun aldığı yorumlara bakarsak da bu yönde çok daha net bir karar vermemiz oldukça rahat olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bu Tarz Benim Yarışmasında Diskalifiye Şoku Sosyal Medyayı Salladı başlıklı makalemizde Bu tarz benim, Serpil Cansız ve Sosyal medya konuları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.