Ata Demirer Instagram Paylaşımlarıyla Güldürmeye Devam Ediyor

| Temmuz 19, 2015 | Genel
Ata Demirer

Gerek filmleri gerekse de tek kişilik komedi gösterileriyle ülkemizin en popüler komedyenlerinden biri haline gelen Ata Demirer, son yaşadığı olaylar sonrasında ise epey bir gündeme gelmeye başlamıştı. Zira ünlü isim “Eyvah Eyvah” filminin setinde tanıştığı oyuncu eşi Özge Borak ile boşanma kararı almış ve ünlü çiftin boşanması çok konuşulmuştu. Boşanma nedeni olarak kesin bir açıklama yapmayan Ata Demirer kısa süre sonra ise yeni filmini çekmiş ve boşanmanın etkilerini üstünden attığını göstermişti. 1 hafta kadar önce Özge Borak’ın yeni sevgilisiyle ilgili paylaşımlar yapmasına da nasıl bir yorum yapacağı merak edilen Ata Demirer herkesi şaşırtmıştı.
Ünlü komedyen bu haberlere rağmen neşesinden bir şey kaybetmediğini de yaptığı Instagram paylaşımları ile ortaya koymaya başladı. Tatil için tekne gezisini tercih eden Ata Demirer yaptığı paylaşımlarla adeta Instagram üzerinden Stand up gösterisi yapmaya başladı. Hemen her paylaşımında başka bir ifade ile takipçilerini güldürmeyi başaran ünlü ismin yakın zamanda Stand up gösterilerine yenisini ekleyeceği de biliniyor. Bu paylaşımlar o gösterinin bir provası mı bilinmez ama Ata Demirer’in bu tarz paylaşımlarla kısa sürede birçok takipçi kazandığını söylemek mümkün. Zira gelen takipçi yorumlarında da bunu net bir şekilde görebiliyoruz. Özge Borak ile ilgili gelen yorumlara ise ünlü komedyenin yorumsuz kalması da dikkatlerden kaçmıyor.

Bir önceki yazımızı Justin Bieber Sonunda Özür Diledi başlıklı içeriğimiz Instagram fenomenleri, Instagram ünlüler ve Justin Bieber detaylı bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.