adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
Bize bir not bırakın
SİPARİŞİNİZ
Toplam
0,00
https://instagramtakipcisatinal.com/backlink-paketleri
Backlink Paketleri2020-11-17T13:57:45+03:002020-11-17T13:57:45+03:00
https://instagramtakipcisatinal.com/backlink-paketleriITS
ITS
https://instagramtakipcisatinal.com/img/itsa-logo-trans.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/backlink-paketleri.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/etkili-backlink-paketleri.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/kaliteli-backlink-paketleri.png
Backlink Paketleri

Backlink Paketleri Hizmeti

Backlink paketleri, sitenizi üst sıralara çıkarabilmeniz için kaliteli ve organik trafik sağlayan, birçok farklı geri bağlantılarından oluşan paketlerdir. Backlinkler siteden siteye alım şekline göre farklı çeşitlerde görülebilmektedir. Popüler backlinkler arasında profil link, sosyal imleme, paravan blog, yorum, edu uzantılı siteler ve wiki sitelerinden alınan backlinkler görebilmekteyiz. Backlink yani geri bağlantılar; web siteleri için yürütülmekte olan Dış SEO çalışmalarının en önemli parçasıdır. Web sitesine yüksek değerli geri bağlantılar ile arama motorları karşısında popülerlik kazandırarak, sıralama yakalamayı hedeflemektedir. SEO süreci kapsamında yürütülen backlink çalışmaları birçok püf noktasına sahiptir. Web sitenize bağlantı verilecek olan linkler iyi seçilmeli ve yüksek kaliteli linkler tercih edilmelidir. SEO uzmanları tarafından analiz edilmemiş olan linklerden geri bağlantı sağlamak son derece yanlış ve tehlikeli bir durum olacaktır.

Backlink alımı sırasında SEO uzmanları; rakip analizi, kelime analizi ve link analizi yaparak Google ve diğer arama motorlarının üzerinde sitenizi en iyi etkileyecek kaliteli siteleri bulmaktadırlar. Bu çalışmalar sonucunda belirlenecek olan yüksek değerli web sitelerden hedeflerinize en uygun anahtar kelimeler eşliğinde link alımı yapılır.

Etkili Backlink Paketleri

Backlink Hizmetleri Neden Avantajlıdır?

SEO alanında daha iyi hizmet vermek adına deneyimli ve konusunda uzman kadromuz ile yüksek kaliteli backlink paketleri oluşturduk. Bu backlink hizmetimiz sayesinde web sitenizin ihtiyaçları doğrultusunda, yüksek değerli ve kaliteli geri bağlantılar belirlenecek ve uzmanlarımız tarafından link inşa sürecinin başlayacaktır. Temin edilen kaliteli geri bağlantılar sayesinde, web siteniz arama motorları tarafından popüler bir site olarak algılanacak ve backlinkler sitenizin üst sıralara çıkmasını sağlayacaktır. Backlink satın almak ve web sitenizi yükseltmek için neden bizi tercih etmeniz gerektiğine biraz yakından bakalım;

 • Alınacak olan tüm geri bağlantılar, konusunda tecrübeli ve bilgili SEO uzmanlarımız tarafından detaylı bir analiz sonucunda seçilmektedir.
 • Sitenize en uygun web siteleri tercih edilerek, yakalayacağınız sıralama artışının daha etkili ve daha hızlı olması sağlanır.
 • Detaylı analizler neticesinde tercih edilen backlinkler web sitenizi google botları ve diğer arama motorlarının botları karşısında popüler bir konuma yükseltecek ve bu sayede organik etkileşim oranlarınız hızlı bir şekilde yükselecektir.
 • Sizler tarafından belirlenmiş olan anahtar kelimelere sadık kalınarak hazırlanacak olan backlink paketleri sayesinde web siteniz rakipleriniz arasından yükselmeye ve dikkat çekmeye başlayacaktır.
 • Backlink paketleri satın alırken; hizmet öncesinde, hizmet esnasında ya da hizmet sonrasında 7/24 canlı olarak destek hattımızdan yararlanabileceksiniz.
 • Uygun fiyatları sayesinde hem web sitenizin hem de cebinizin dostu olma imkanı sağlar. 

Avantajlı backlink paketlerinden yararlanarak, SEO çalışmalarınıza yön verebilir ve hedeflerinize daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Backlink Paketleri

Backlink Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Deneyimli kadromuz ve yüksek kaliteli backlink paketlerimizden yararlanmak için sizlere istekleriniz doğrultusunda oluşturabileceğiniz backlink paketleri sunuyoruz. Backlink satın alma süreçleriniz sırasında web siteniz için istediğiniz backlink türlerini seçebilir ve kendinize özgü bir backlink paketi oluşturabilirsiniz.

 • İlk olarak geri bağlantıların alınmasını istediğiniz web sitesi URL’sini gerekli sitemizde ki ilgili olan alana giriniz.
 • Ardından, backlink çalışmaları esnasında kullanılmasını istediğiniz anahtar kelimeler var ise sağda ki kutucuğa ekleyiniz.
 • Anahtar kelime işleminizi tamamladıktan sonra web siteniz için sağlanmasını istediğiniz backlink türlerinizi belirleyiniz. Bu aşamada; Dofollow backlink, edu, gov, profil backlink gibi türleri seçmeniz mümkündür. Bu backlink türleri hakkında detayları “?” üstüne gelerek öğrenebilirsiniz.
 • Backlink çeşitlerinizi seçtikten sonra her türden kaçar adet backlink alınmasını istediğinizi belirtiniz.
 • Daha sonra backlinkleriniz için, hızlı veya normal olarak indekslenmesi veya pinglensin/pinglenmesin seçeneklerini seçebilirsiniz.

Sadece 5 dakikanızı ayırarak, web sitenize özgün bir backlink paketi oluşturabilirsiniz. En uygun fiyatlar ile oluşturacağınız kaliteli geri bağlantı paketleriniz sayesinde SEO çalışmalarınızda büyük bir ivme yakalayacaksınız.

Neden Backlink Paketi Alınmalıdır?

Web siteleri sahip oldukları backlink sayılarına göre değer kazanmaktadır. Alınan her geri bağlantı popülerlik puanı anlamına gelmektedir. Bu nedenle SEO çalışmaları açısından backlink hizmetleri çok önemlidir. Yapılan analizler neticesinde backlinke önem vermemiş ve bu konuda çalışma yapmamış web siteleri, backlink çalışmalarını kaliteli ve titizlikle yürütmüş olan web sitelerine göre arama sonuçlarında daha alt sıralarda kendilerine yer bulmaktadır. 

Backlink çalışmaları, titizlikle yürütülmesi gereken bir süreçtir. SEO çalışmalarında elde edilmiş olan avantajları ikiye katlayabilir ya da tamamen ortadan kaldırabilir. Bu nedenle SEO konusunda deneyimsiz bir kişi tarafından yürütülecek olan backlink çalışması ile kaliteli backlink paketi sağlayan ve profesyonel hizmet vermekte olan bir SEO uzmanı tarafından yürütülen bir çalışma arasında çok büyük bir fark vardır. Spam sağlayacak olan sayfaları tercih etmeden ve profesyonel bir şekilde yapılacak olan backlink çalışmaları her zaman olumlu sonuçlar sağlar. 

Backlink Çalışmaları Sonrasında Rapor Sunuluyor mu?

Backlink satın aldıktan sonra, yürütülen çalışmalar ve alınan backlinkler, SEO uzmanlarımız tarafından hazırlanan raporlar eşliğinde tarafınıza sunulacaktır. Böylece satın alma işlemlerinizin sonuçlarını daha iyi gözlemleyebileceksiniz. Alınmış olan tüm backlinkler ve kullanılmış olan tüm anahtar kelimeleriniz profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan üst düzey raporlar ile sizlere şeffaf bir şekilde sunulacaktır. Tüm bu süreçler boyunca sorgula ve analiz et prensipleri ile her zaman en yüksek katkıyı sağlayacak olan geri bağlantılar oluşturulur. 

SEO ekibimiz her çalışmasında; titizlik, güvenlik ve memnuniyet prensipleri ile hareket etmektedir. Bu sayede sitemiz üzerinden gerçekleştirmekte olduğunuz tüm işlemleriniz sizlere artı bir değer olarak yansımaktadır.

Backlink Paketleri Yükselme Garantili mi?

Arama motoru optimizasyonları yani SEO içerisinde birçok detayı barındırmakta olan bir süreçtir. Bu süreç titizlikle ve uzmanlar tarafından yürütülmelidir. SEO çalışmaları sırasında hiçbir yükseliş yalnızca tek bir detaya bağlı değildir. Bu nedenle sizler için hazırlamış olduğumuz kaliteli backlink paketlerimiz SEO çalışmalarının yalnızca bir alt elemanı olduğundan dolayı tam bir yükselme garantisi verilemez. Backlink alanında deneyime sahip olan bir ekip kontorlü altında yürütülecek çalışmalar şüphesiz ki oldukça olumlu geri dönütler sağlayacaktır. 

Backlink hizmetlerimiz sonrasında Semrush, Ahrefs ve Alexa gibi analiz sistemleri üzerinden web sitenizin yakaladığı artı değer gözle görülecek bir şekilde artacaktır. Ancak arama motorlarında bir yükseliş yakalamak sadece backlink çalışmaları ile sınırlandırılamayacaktır. 

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Backlink çalışmaları SEO sürecinin önemli bir kısmını oluşturur. Kaliteli geri bağlantılar sizlere büyük kazançlar sağlar arama motorları sonuçlarında önemli kazanımlar elde etmenize yol açar. Bu nedenle SEO süreçlerine muhakkak dahil edilmelidirler.

Bizimle İletişime Geçin
Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Backlink Paketleri
ITS
Backlink paketleri, Google ve diğer arama motorlarında web sitenizin sıralamasını arttırmaya yönelik kaliteli sitelerden alınan geri bağlantıları içerir.
3814
3814
Backlink Paketleri
1.502021-12-30Stokta Var https://instagramtakipcisatinal.com/backlink-paketleri
5 / 5
51Toplam:154 Değerlendirme
Orkun Vural

Yadsınamayacak derecede başarılı sonuçlar elde ettim. Gerçekten çok kaliteli bir çalışmaydı. Paketlerimi kendim belirliyor olmam gerçekten çok büyük bir avantaj.

Orkun Vural
Özcan Necmiler

Backlinkler hakkında aklıma takılan birkaç soru vardı. Bu sorular için arayıp bizzat destek alabildim. Bu sayede kafamda ki tüm soru işaretleri ortadan kalktı diyebilirim.

Özcan Necmiler
Engin Pocan

Talep ettiğim backlinler makul bir süre içerisinde, şık bir rapor ile bana ulaştı. Ayrıca gayet verimli sonuçları bana sağlayan bir çalışma oldu. Web siteme olumlu etkisi oldu.

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek