Beren Saat Erzurum’da Ki Saldırı Hakkında Açıklama Yaptı

| Haziran 06, 2015 | Genel
Instagram ünlüler

Bir süredir ekranlarda gözükmeyen Beren Saat artık ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Kösem Sultan için yapılan dizide başrol olarak görev yapacak olan Beren Saat’in Instagram paylaşımları ise hız kesmeden devam ediyor. Özellikle sosyal konular hakkında çok fazla paylaşım yapan ünlü isim geçtiğimiz günlerde Erzurum’da HDP aracına yapılan saldırı hakkında da yine geri kalmayarak yorumunu yaptı. Bu kez de yorumu için Instagram hesabını kullanan ünlü isim söz konusu olayla ilgili açıklamalarında ise ilginç ifadeler kullandı.
Yaptığı açıklamalarda “Erzurum’da HDP minibüsü kullanan şoförü yaktılar! Terörist diye diye halk terörist oldu! Bu altı üstü bir siyasi seçim. Artık hedef göstermeyin ne olur. Ekmek almaya giden çocuğun, şoförün, gazetecinin elinize bulaşan kanın hesabı o çok korktuğunuz öbür dünyada sorulur” şeklinde ifadeler kullanan isme birçok kişi destek verdi. Bunun yanında konu siyaset olunca başarılı oyuncuya desek vermeyen birçok kullanıcı da söz konusu paylaşıma mesajlarını göndermeyi ihmal etmedi. Her iki mesaj şekli içinde bir açıklama yayınlamayan Beren Saat ise gelen yorumlara sessiz kalmayı seçti. Ünlü ismin daha fazla açıklama yapıp yapmayacağı da merak konusu olmaya başladı.

Bir önceki yazımız olan Instagram Kullanımında Güvenlik Nasıl Sağlanır? başlıklı makalemizde Instagram güvenlik, Instagram güvenlik önlemleri ve Instagram hesabının çalınması hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.