Beşiktaş’a Beto’dan Kötü Haber

| Ağustos 25, 2015 | Genel
Instagram futbolcular

Transfer döneminin kapanmasına günler kala Beşiktaş’ın kaleci arayışları sürüyor. Daha önce adı Beto ile anılan ve düne kadar geleceğine kesin gözüyle bakılan Beto için kolları sıvayan Beşiktaşlı yetkililere şok bir haber geldi. Sevilla’da forma giyen başarılı kaleci hakkında çıkan transfer iddialarına Instagram üzerinden cevap verdi. Beşiktaşlı taraftarlar yıldız futbolcunun transfer haberini beklerken Beto Instagram üzerinden yaptığı açıklamada takımında kalacağını duyurdu.

Söz konusu paylaşımda “Yaklaşık 3 yıldır bana verdiğin fırsattan dolayı teşekkürler Sevilla. Bu yüzden Sevilla sana söylüyorum ki seninle kalıyorum. Çok fazla söylenti var. Duygusallık var. Eğer Tanrı isterse senin, benim, ailem ve takım arkadaşlarım için büyük bir sezon yaşayacağız. Sevilla’da kalıyorum” ifadelerini kullandı. Başarılı kaleci gelen teklifleri mi beğenmedi yoksa yazdığı mesajında ki gibi takımından mı ayrılamadı bilinmez ama bir süre daha Beşiktaş’ın kaleci arayışı devam edecek gibi. Yapılan açıklama sonrasından Beşiktaşlı yetkililerden bir açıklama gelmemesi de dikkatlerden kaçmadı. Transfer döneminde yeni haberlerin gelip gelmeyeceği de merak konusu. Zira transferlerin kapanmasına çok kısa bir süre kaldı. Bu süre içerisinde bu sene oldukça iyi transferler yapan Beşiktaş’ın mutlaka kaleci bulacağı düşünülüyor. Zira bu yönde bir istek olup olmadığı ve başka bir kaleciye teklif götürülüp götürülmediği de bilinmiyor.

Bir önceki yazımız olan Ebru Polat’a Takipçilerinden Büyük Tepki başlıklı makalemizde Ebru Polat, Ebru Polat Instagram ve Ebru Polat'a tepki hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.