InstagramTakipciSatinAl.com Blog Yazıları

Fake Instagram Hesabı Nasıl Açılır?

Posted by | Genel

Fake Instagram hesabı açarak kendi kişisel hiçbir bilginizi paylaşmadan başka kişilerin hesaplarını takip edebilir ve onlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Oldukça sevilen ve büyük kullanıcı kitleleri içeren sosyal medya hesapları kendi kişisel bilgilerimizi ve günlük yaşantımızda yaptığımız faaliyetleri video resim ve yazı gibi yöntemlerle çevremizle paylaşmamızı sağlıyor. Facebook, Twitter, Instagram ilk akla gelecek en çok kullanıcıya sahip sosyal medya seçeneklerinden. Kendimiz hakkında bu tarz bilgileri çevremizle paylaşırken çevremizdekiler hakkında da neredeler, ne yapıyorlar ve nasıllar? gibi soruların yanıtlarını da burada buluyoruz. Yalnızca tanıdığınız üçüncü kişilerle bilgilerinizi paylaşmak istiyorsanız bu sosyal medya hesaplarında hesabınızı gizlemenizi sağlayacak seçenekler de mevcut. İşleyişi bakımından sizi takip etmek isteyenlerin hesabınıza göndereceği takip isteğine vereceğiniz olumlu yahut olumsuz yanıta göre sizin hesabınıza erişim sağlamasına izin veriyor ya da reddediyorsunuz.

Sosyal medya üzerinde gerçek kişi hesaplarının yanında birçok fake hesap da mevcut. Fake hesap diğer ismiyle sahte hesap demektir ve temel mantığı sahte bir karakter yaratarak sosyal medya üzerinden kendiniz hakkında bilgi paylaşmaksızın bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Instagram nedir?

Instagram son zamanlarda oldukça geniş bir kullanıcı kitlesiyle çoğu kişi tarafından sevilerek kullanılan bir sosyal medya platformu. Gün içerisinde kişiler yaptıklarını bu sosyal medya platformunda fotoğraflar vasıtasıyla paylaşıyor, fotoğrafların altındaki açıklama kısmına isterlerse yazı yazabiliyorlar ve diğer kişilerde yorum yapabiliyorlar. Canlı yayın açma ve hikaye paylaşma özellikleri ve direkt mesaj seçenekleri de bu platformun vazgeçilmezlerinden.

Instagram’da bazı kişilerin hesapları gizli olabiliyor. Bu şu anlama gelir siz bu kişinin hesabına bir takip isteği yollarsınız o sizin bu isteğinizi kabul ederse onun paylaşımlarını görebilirsiniz. Aksi takdirde bu kişinin paylaşımlarına ulaşmanız mümkün değildir. Sizin gerçek kişiliğiniz ile açtığınız bir Instagram hesabının göndereceği takip isteğini kabul etmeyecek bir kimsenin paylaşımlarını görmek istiyorsanız fake Instagram hesabı açarak bu kişiyi takip etmeyi başarabilirsiniz. Çeşitli birçok sebeple kendi adına hesap açmadan sahte yani fake hesaplar ile Instagram kullanan kitlenin varlığı da azımsanmayacak kadar fazla. Peki, fake Instagram hesabı nasıl açılır? Nelere dikkat edilmesi gerekir? Ayrıntılarıyla inceleyelim.

Fake Instagram hesabı nasıl açılır?

Fake Instagram hesabı açarken de dikkat edilmesi gereken şeyler vardır. Kullanıcı adı, profil fotoğrafı, takipçi sayısı ve takip ettiği kişi sayısı bunlar fake Instagram hesabı için gerçekçi olması açısından özellikle dikkat edilerek belirlenmesi gereken ayrıntılarıdır.

Sahte bir Instagram hesabında sahte bir kişilik yaratmak mantığıyla hareket edilmelidir. Burada da ilk adım kişiliğin cinsiyeti, ismi gibi özellikler olmalıdır. Ardından sahte bir mail açılmalıdır. Mail hesabında sahtelikten kasıt sizinle ilgili bir bilgi barındırmayan bir mail hesabı açmaktır. Bunu da yaptıktan sonra belirlediğiniz kişi gerçek bir kişiymiş gibi normal bir şekilde Instagram hesabı oluşturacaksınız. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi belirleyecek ve hesabınıza giriş yapacaksınız. Açıklama kısmına da yaşadığı şehir, mesleği yahut okuduğu okul gibi bir bilgi isteğiniz doğrultusunda girebilirsiniz. Belirleyeceğiniz profil resmi de bu konu da dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Kişi fotoğrafı dışında herhangi başka nesne gibi şeyleri içeren fotoğraflar seçebilirsiniz ya da nasıl bir fotoğraf isterseniz onu ekleyin. Ve yine sahte kişiliğin hesabına birkaç fotoğraf eklemeyi unutmayın. Ardından takip etmek istediğiniz kişileri takip edin gizli hesaplara takip isteği yollayın. Ayrıca kendinize bir takipçi kitlesi de oluşturmalısınız. Bunun için sahte takipçi hizmeti sunan seçenekler olmasının yanı sıra paylaşımlarınızla belli bir kitlenin sizi takip etmesini de sağlayabilirsiniz.

Gerçekçi Fake Instagram Hesabı

Fake Instagram hesabı gerçekçi olsun istiyorsanız birden fazla fake Instagram hesabı açarak bu hesapların birbirini takip etmesini sağlayabilir, birbirlerinin paylaşımlarına yorumlar yazarak arkadaşlıklar kurmasını sağlayabilirsiniz. Diğer kişiler böylelikle bu hesabın gerçekliğine daha çok inanacaktır.

Fake Instagram hesapları en az gerçek kişilerin açtığı Instagram hesapları kadar fazla sayıya ulaştı. Kişiliğini gizleyerek sosyal medya kullanmak isteyen ve bunun için çeşitli gerekçeleri olan birçok insan fake Instagram hesabı açıyor. Gizli hesap seçeneğiyle Instagram da istemediğiniz kişilerin sizin hakkınızda bilgi sahibi olmasını engelleyebiliyorsunuz. Ama bu gizli hesaplara ulaşmak için fake Instagram hesabı açan kişi sayısı da oldukça fazla. Yani bu durumda hesabınıza gelen takip isteklerinde de ayrıntılı bir inceleme yapmanız gerekiyor.

Fake Instagram hesabı nasıl açılır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram gerçek takipçi satın alma ve Instagram gerçek izlenme satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilir ve tüm sosyal medya uygulamalarındaki ihtiyaçlarınızı sitemizden karşılayabilirsiniz.

Fake Instagram hesabı nasıl açılır konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Instagram Şifre Kırma – Detaylı Anlatım 2018

Posted by | Genel

Instagram, insanların keyifli zaman geçirdikleri mobil uygulamalardan bir tanesidir. Instagram şifre kırma ile insanlar farklı kişilerin ya da tanıdıklarının şifrelerini ele geçirebilir. Bu işlem bazen bir şaka bazen ise farklı nedenlerden dolayı yapılabilir.

Intagram Hakkında

İnternet teknolojisinin gelişmesi ve ardından da akıllı telefonların kullanımı, mobil uygulamaların ortaya çıkmasına neden oldu. Bu uygulamalar arasında yer alan Instagram, istikrarlı bir şekilde kendini geliştirerek 1 milyar kullanıcı barajını aşmayı başardı.

Instagram, insanların fotoğraf ve video paylaşımı yapabilecekleri bir platformdur. İnsanlar isterlerse arkadaşlarını takip edebilir ve onların gönderilerine beğeni ve yorum yapabilir. Üstelik burayı kullanan çok sayıda ünlü kişi de takip edilebilir. Tüm bu nedenlerin dışında Instagram tarafından yapılan yenilikler, insanların ilgisinin sürekli taze kalmasına neden olmakta ve bu da kullanıcı sayısının artmasını sağlamaktadır.

Instagram Şifre Kırma Nedir?

Instagram’ı kullanmak için insanların öncelikle bir hesap açması gerekiyor. Bu hesaba giriş için ise kullanıcı adı ve şifre kullanılıyor. Yani insanlar kendi hesaplarına giriş yapabilmesi için hem kullanıcı adlarını hem de şifrelerini unutmadan doğru bir şekilde ilgili bölümlere yazmalıdır.

Kullanıcıların merak ettikleri Instagram şifre kırma ise farklı kişilerin şifrelerini çalma işlemidir. Aşağıda bu işlemin nasıl ve hangi yollarla yapılacağı anlatılmaktadır. Fakat buradan yapılan işlemin illegal olduğunu belirtmek gerekir. Sadece şaka amaçlı olarak kullanılabilir. Onun haricindeki kullanımlarda ortaya istenilmeyen ve tahmin edilmeyen olumsuz sonuçlar çıkabilir.

Instagram Şifre Kırma Nasıl Yapılır?

Burada anlatılacak yöntem farklı araç ya da siteler kullanarak şifrelerin ele geçirilmesi değil. Sistem tarafından şifresini unutan kişilere sağlanan kolaylık üzerinden şifrelerin ele geçirilmesidir. Dolayısıyla da hemen herkes bir noktaya kadar bu yöntemi uygulayabilir. Fakat adımların sırasıyla takip edilmesi çok önemlidir. Instagram şifre kırma işlemine ait adımlar şu şekildedir:

 • Herhangi bir internet tarayıcısından Instagram’ın yardım sayfasına giriş yapılmasına giriş yapılması gerekiyor. Bu sayfa Instagram’ın resmi yardım sitesidir ve pek çok işlem hakkında burada detaylı bilgiler yer alıyor.
 • Buraya giriş yaptıktan sonra çok farklı seçenekler olduğu görülecektir. Sol taraftaki menülerde farklı alanlara ait işlemler yer alıyor. Bunlardan “Giriş ve Sorun Giderme” butonuna basılmalıdır.
 • Bu butona bastıktan sonra yeni bir sayfa açılacak ve kullanıcıların buradan da “Giriş Yapamıyorum” butonuna basmaları gerekecektir.
 • “Giriş Yapamıyorum” bölümüne geçiş yapıldıktan sonra bunun sebeplerinden oluşan farklı seçeneklerin geldiği görülecektir. Bu seçeneklerden “Şifremi unutursam ne yapabilirim?” seçeneğinin tercih edilmesi gerekiyor.
 • Bu seçenekte bir takım çözüm önerileri yer alıyor. Bu önerilerin en altında ise mavi renkte “Hesabınızı bulamıyorsanız” seçeneği bulunuyor. Bu linke tıklayarak sonraki aşamaya geçilmelidir.
 • Açılan yeni sayfanın yine alt tarafından mavi renkte “Hesabınızın başkasının eline geçtiğinden kuşkulanıyorsanız” şeklinde bir link yer alıyor. Bu linke tıklanması gerekiyor.
 • Açılan yeni sayfada farklı seçenekler görünecektir. Bu seçeneklerden “Artık giriş yapamıyorsanız durumu bize bildirin” linkine tıklanmalıdır.
 • Bu noktadan sonra bir form açılacak ve onun doldurularak Instagram ekibiyle mail üzerinden iletişime geçilmesi gerekiyor. Instagram şifre kırma için bu aşamadan sonrası çok önemlidir.
 • Doldurulacak formda, hesaba ait kullanıcı adının da yazılması gerekiyor. Bunun için ise kişinin hesabının internet tarayıcısından ziyaret edilmesi yeterlidir. Tarayıcıdaki adres bölümünün sonunda kullanıcı adı yer almaktadır. Buradan alınan kullanıcı adı forma yazılmalıdır.

Yukarıda bahsedilen işlemler yapıldıktan sonra Instagram maile karışık bir kod gönderecektir. Bu kod bir kağıda yazılarak kullanıcının yüzü görünecek şekilde resim çektirmesi gerekiyor. Bunun için ise photoshop ya da benzeri programlardan yardım alınabilir. Eğer bu resim gönderilemez ise işlem başarısız olacaktır.

Bahsedilen adımların hatasız bir şekilde yapılması durumunda Instagram yeni bir şifre yollayacak ve üstelik mail adresi belirlemenize de izin vermiş olacak. Böylece şifre kırma işlemi başarı ile tamamlanacaktır.

Instagram Şifre Kırma İçin Kullanılacak Diğer Yöntemler

Yukarıda bahsedilen yöntemin dışında da farklı şifre kırma yöntemleri var. Fakat unutulmamalıdır ki Instagram hesap güvenliğini arttırmak için her geçen gün daha farklı sistemleri devreye sokuyor. Dolayısıyla da şifre kırmayı hackleme yoluyla yapmak neredeyse imkansızdır.

Eğer ele geçirmek istenen hesabın mail adresi biliniyorsa deneme yanılma yoluyla şifre bulunmaya çalışılabilir. Burada tahmin yeteneği çok önemlidir. Bu yöntemin başarı şansı çok az olsa da bazen çok başarılı sonuçlar alınabiliyor. Güçsüz ve zayıf şifre kullanan kişilerin hesapları bu şekilde ele geçirilebilir.

Instagram şifre kırma için kullanılacak bir başka yöntem ise mail şifresinin bilinmesidir ki bu şekilde yeni şifre talep edilebilir. Bu da son derece zor bir yöntemdir fakat tanınan arkadaşların mail şifresi farklı şekillerde ele geçirilebilir.

Şifre Kırma Siteleri ve Uygulamaları

Şifre kırmak insanların ilgisini çeken bir olay olduğu için kullanıcıların pek çoğu tarafından bu konuda araştırmalar yapılıyor. Bu da şifre kırma sitelerinin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bu siteler ya da programlar, şifreleri bulabileceğini iddia etmektedir. Söz konusu durum da insanların bu sitelere ilgi göstermesine neden olmaktadır.

Bu tür siteler tamamen tuzak amaçlı kurulmuşlardır ve şifre kırma yapmalarının imkanı yoktur. Bunun yerine siteye giren kullanıcıların şifrelerini çalmak ya da onların bilgisayarlarına virüs bulaştırmak gibi farklı amaçları vardır. Bundan olayı da kullanıcıların mutlak suretle bunlardan uzak durması gerekiyor.

Genel Değerlendirme

Şifre kırmak ya da çalmak dışarından göründüğü kadar kolay bir işlem değildir ve Instagram bu konuda sürekli yeni önlemler alıyor. Ayrıca bu işlemler şaka dışında kullanılırsa suç sayılabilir ki o zaman kullanıcıların başı ciddi olarak derde girebilir. Dolayısıyla da sadece şaka amaçlı olarak bu yöntemler kullanılmalıdır.

Instagram Hesap Güvenliği

Instagram hesabının şifresini kırmaya çalışırken birçok uygulama ya da program ile karşılaşabilirsiniz. Bu tarz yerlere kesinlikle kişisel bilgilerinizi ve kullanıcı bilgilerinizi vermemelisiniz. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Instagram şifre kırma konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram gerçek izlenme satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilir ve tüm sosyal medya uygulamalarındaki ihtiyaçlarınızı sitemizden karşılayabilirsiniz.

Instagram şifre kırma konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Swarm Hesabı Nasıl Gizlenir?

Posted by | Genel

İnsanların nerede olduklarını internet ortamında gösteren Swarm uygulaması, kullanıcılarına bir takım bilgileri gizleme fırsatı da veriyor. Swarm hesap gizleme işlemi sayesinde kullanıcılar, istemedikleri bilgilerin farklı kişiler tarafından görülmesini engelleyebilir.

Swarm Nedir?

İnternet teknolojisinin gelişmesi ve ardından da mobil cihazların kullanıma girmesiyle birlikte insanların hayatına uygulamalar girmeye başlamıştır. Bilgisayarlarda yer alan programlara çok benzese de bu uygulamalar çok daha fazla ilgi görmüş ve insanlar tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Farklı özellikleri olan uygulamalardan bazıları giderek popüler olmaya başlamıştır. Swarm da bu şekilde popüler olan uygulamalardan bir tanesi olarak dikkat çekmektedir.

Swarm, kişilerin yerlerini gösteren bir uygulama olmasına rağmen kısa sürede kendini geliştirmiş ve kullanıcılarına farklı kolaylıklar da sağlamaya başlamıştır. Bu kolaylıkların başında mesafe gösterimi gelmektedir. Swarm kullanan iki kişi, aralarında ne kadar mesafe olduğunu rahatlıkla görebiliyorlar. Böylece aynı şehirde yaşayan kişiler, birbirinden habersiz dışarı çıktıklarında buradaki check in sayesinde buluşabiliyor ve eğlenceli zamanlar geçirebiliyorlar.

Swarm Hesap Gizleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Swarm kullanıcıları, sürekli birbiriyle etkileşim halindedir. Bazı ayarlamalar yapılmaz ise kullanıcıların yapmış oldukları paylaşımlar herkes tarafından görülebilir. Örneğin aynı alışveriş merkezinde yer alan kişiler, yapılan paylaşımları görebilir ve birbirlerini arkadaş olarak ekleyebilir. Swarm hesap gizleme işlemi sayesinde bu durum engellenebilir. Böylece insanlar rahatsızlık duydukları bu tür arkadaşlık istekleri ya da benzer işlemlerden kurtulabilir.

Kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan bu işlem aşağıdaki adımlar izlenerek yapılabilir. Bu adımlar şu şekildedir:

 • Swarm profillerinin tamamen gizlenmesi gibi bir işlem şuanda mümkün değildir fakat bir takım kısıtlamalar ayarlardan yapılabiliyor.
 • Swarm hesabına giriş yapıldıktan sonra kullanıcıların çark ikonuna tıklayarak ayarlar bölümüne geçiş yapması gerekiyor.
 • Ayarlar kısmında ise birçok seçenek yer alıyor ve kullanıcılar bunları inceleyerek istedikleri kısıtlamaları yapabilirler.
 • Temas bilgileri ve check in bölümünde yer alan ayarlardan profilin tamamı olmasa da önemli bir kısmı gizlenebiliyor.

Ayarlamalar Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Ayar bölümüne giriş yaptıktan sonra birçok seçenek olduğu görülecektir. Kullanıcılar özellikle telefon numaralarını ve mail adreslerinin gizli kalmasını istiyorlarsa mutlaka “Temas Bilgileri” bölümünde yer alan tik işaretlerini tamamen kaldırmaları gerekiyor. Bu sayede bu bilgiler kimse tarafından görülmeyecektir.

Ayrıca check in bölümünde yapılacak olan ayarlamalar da son derece önemlidir. Söz konusu bölümde yer alan ilk seçenekte “Halka açık bir mekanda check in yapmış kişilerde beni de göster” ya da benzer bir ifade yer alır. Bu seçenekte tik olursa kişiler, farklı kullanıcılara check in yapılan yerde gözükecektir. Bu da bazı kişiler için rahatsızlık veren bir durum olarak dikkat çekiyor. Bu tür bir görünmeyi istemeyen kullanıcıların buradaki tik işaretini kaldırmaları yeterli olacaktır. Böylece check in yapılan yerde herkese görünme gibi bir durum ortadan kalkmış olacaktır.

Buradaki diğer seçenekler incelendiğinde kullanıcıların arkadaşlarının ya da gittikleri mekan sahibinin de check in edebilmesini mümkün hale getiren seçenekler vardır. Dolayısıyla da isteyen kullanıcılar buradan yapacakları ayarlamalarla sayesinde bunları da engelleyebilirler.

Yine burada yer alan diğer bölümlerden arkadaşlık istekleri ve mesajlarla ilgili de bir takım ayarlamalar yapılabiliyor. Swarm hesap gizleme işlemi bu şekilde dolaylı da olsa gerçekleştirilmiş oluyor.

Swarm Hesap Dondurma Nasıl Yapılır?

Swarm hesabı gizleme işleminin nasıl yapıldığı yukarıda detaylı olarak anlatılmıştır. İnsanların merak ettikleri bir diğer konusu ise hesap dondurma işlemi ile ilgilidir. Bu işlem sayesinde kullanıcılar, hesaplarını bir süreliğine pasif konuma almayı hedeflemektedir. Ayrıca bu işlem yapıldığında kullanıcıların bilgilerinin silinmesi gibi bir durum da söz konusu değildir. Bu tür avantajlarından dolayı kullanıcılar tarafından nasıl yapıldığı merak edilen işlemlerden bir tanesidir.

Swarm hesap gizleme işleminde olduğu gibi hesap dondurma konusu da tam olarak yapılamamaktadır. Yani kullanıcılar istedikleri zaman hesaplarını maalesef donduramıyorlar. Bunun için geçerli bir sebepleri olduğunda direkt Swarm ile iletişime geçilmesi gerekir. Fakat bu girişimin de tam olarak sonuç vereceği kesin değildir. Bundan dolayı da kullanıcılar bunun yerine hesap silmeyi tercih ediyorlar.

Hesap silme işlemi ise Swarm içinde yapılabiliyor. Üstelik bu işlem son derece kolay ve kısadır. Fakat kullanıcıların bunun geri alınamayacağını bilmesi ve buna göre hareket etmesi gerekir.

Swarm hesabı nasıl gizlenir konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Swarm’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca birçok sosyal medya platformu için takipçi, beğeni ve video görüntüleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizi incelemeyi unutmayın.

Swarm hesabı nasıl gizlenir konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Instagramda Engellediğim Kişiyi Bulamıyorum

Posted by | Genel

Instagram, kullanıcılara engelleme özelliği vermiştir. Bu özellik sayesinde kullanıcılar istedikleri kişileri engelleyebilir. Instagram engellenen kişiyi bulma işlemi sayesinde ise istenilmesi durumunda bu engel kaldırılabilir.

Instagram Engel Özelliği Hakkında

Instagram kullanıcıları, uygulama içerisinde zaman geçirirken farklı kişiler tarafından rahatsız ya da taciz edilebilir. Bu tür durumlar için Instagram kullanıcılara engelleme yetkisi vermiştir. Birçok sosyal medya uygulamasında olan bu özellik, en basit ifade ile rahatsızlık veren kişiyi tamamen pasif konuma getirmektir.

Kullanıcılar, engelleme işlemini çok kolay ve kısa sürede yapabiliyor. Bunun için engellenecek kişinin profiline gelinmesi ve sağ üst köşede yer alan üç nokta ikonuna basılması gerekiyor. Daha sonra ise açılan seçeneklerden “Engelle” denilerek işlem tamamlanmış oluyor.

Instagram Engellenen Kişiyi Bulma İşlemi

Kullanıcılar bazen de engelledikleri kişilerin engelini kaldırmak isteyebiliyor. Bunun için ise engellenen kişinin bulunması gerekiyor. Bu noktada kullanıcıların bir kısmı engellediği kişiyi bulma sorunu yaşayabiliyor. Bu işlemin yapılabilmesi için engellenen kişinin adının tam olarak yazılması ve arama yapılması gerekiyor. Eğer isim tam olarak hatırlanmıyorsa buradan engellenen kişinin bulunması imkansızdır.

Engellenen kişinin adının unutulması durumunda kullanıcıların yapması gereken farklı bir işlem daha vardır. Bu işlemde kullanıcılar öncelikle hesaplarındaki ayarlar bölümüne giriş yapmalıdır. Bunun ardından ise “Engellenen hesaplar” kısmına geçilmelidir. Böylece engellenen bütün kişilere buradan ulaşılabilir. Kullanıcılar, bu listeden engelledikleri kişi ya da kişileri rahatlıkla bulabilirler.

Instagram Engellenen Kişiyi Bulma Sorunu

Yukarıda bahsedilen işlemler hatasız bir şekilde uygulanmasına rağmen engellenen kişi bulunamıyorsa bunun farklı nedenleri vardır. Bu nedenlerin başında ise kişilerin hesaplarını dondurmaları ya da tamamen kapatmaları gelir. Böyle durumlarda engellenen kişiyi bulmak mümkün değildir. Eğer hesabın kapatılmadığı kesin ise uygulamanın güncellenmesi ve hala sorun devam ediyorsa da bunun Instagram’a rapor edilmesi gerekir.

Instagramda engellediğim kişiyi bulamıyorum konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram İGTV video görüntüleme satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilir ve tüm sosyal medya uygulamalarındaki ihtiyaçlarınızı sitemizden karşılayabilirsiniz.

Instagramda engellediğim kişiyi bulamıyorum konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Facebook Sayfa Birleştirme Nasıl Yapılır?

Posted by | Genel

Günümüzde bilinen ve popüler olan uygulamalar arasında yer alan Facebook zaman zaman yapılan güncellemeler ile birlikte kullanıcılara yeni özellikleri sunmaya devam etmektedir. Buna bir örnek olarak facebook hikayeler bölümünü göstermek mümkündür. Elbette facebook içerisinde çeşitli işlemler yapılabilmektedir ki bunlardan bir tanesi sayfa açmaktır. Ayrıca uygun koşullar çerçevesinde facebook sayfa birleştirme işlemi de gerçekleştirilebilmektedir. Çok sayıda kullanıcıya sahip olan Facebook’ta bulunan hikayeler özelliği ile kişiler fotoğraf/ video paylaşımı yapabilmektedir. Normal gönderilerden farklı olarak hikayelere eklenen gönderiler 24 saat sonra otomatik olarak kaybolmaktadır.

Facebook Sayfa Birleştirme

Facebook sayfa birleştirme işlemi kapsamında aynı şey için iki ayrı facebook sayfanız mevcutsa her iki sayfada da yöneticiyseniz, sayfalarınızın benzer isimleri varsa ve aynı şeyi temsil ediyorsa, fiziksel konumları olduğu durumlarda her iki sayfada aynı adrese sahipse birleştirmek mümkün olmaktadır.

Facebook sayfa birleştirme yapmak için öncelikle facebook.com/pages/merge  adresini ziyaret etmeli, daha sonra birleştirmek istediğiniz sayfaları seçerek Devam’a tıklamalısınız. Son olarak da Birleştirme Talep Et’e tıklamalısınız. Sayfalar birleşmiyorsa bunun nedeni sayfaların birleştirmeye uygun olmamasıdır. “Sayfalarınızı birleştirmeyi talep etme” seçeneğini görüyorsanız bu durumda talebiniz değerlendirilecektir. Facebook sayfa birleştirme ile sayfalar bir kez birleştiğinde bu işlemin geri alınması mümkün değildir.

Facebook Sayfasında Kullanıcı Adını Değiştirme

Facebook’ta sayfanızın kullanıcı adını değiştirmek istiyorsanız bunun için yönetici olmanız gerekmektedir. Eğer yöneticiyseniz sayfanın sol tarafında yer alan Hakkında’ya tıklayın ve ardından mevcut sayfa kullanıcı adınızın yanında bulunan Düzenle’ye dokunun. Yeni bir kullanıcı adı yazdıktan sonra kullanıcı adı kullanılabiliyorsa ve özel kullanıcı adları kurallarına uyuyorsa Kullanıcı Adı Oluştur’a tıklayın.

Facebook’ta açılan sayfalarda profillerde olduğu gibi haberler, etkinlikler ve daha fazlasıyla özelleştirilebilmektedir. Bir sayfanın beğenilmesi veya takip edilmesi durumunda bireyler Haber Kaynağı’nda güncellemeler alabilmektedir.

Facebook sayfa birleştirme nasıl yapılır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Facebook’un yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Facebook Türk sayfa beğenisi satın alma ve Facebook Türk takipçi satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Facebook sayfa birleştirme nasıl yapılır konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Instagram DM Kapatma ve Açma Nasıl Yapılır?

Posted by | Genel

Instagram tarafından kullanıcılarına sağlanan DM özelliği çok büyük kolaylıklar sağlamasına karşın bazen kullanıcılar tarafından kapatılmak isteniyor. Instagram DM kapatma ve açma işlemi yaparak insanlar mesaj almak istemiyor. Fakat bunu tam olarak nasıl yapabileceğini bilmeyen kişiler var.

Instagram DM Kapatma ve Açma Hakkında

Instagram kullanıcıları, isterlerse birbirleriyle özelden etkileşime geçebilir. Birçok sosyal medya uygulamasında olan bu özellik Instagram’da da vardır. DM olarak adlandırılan bu özelliği bazı kullanıcılar devre dışı bırakarak diğer kullanıcılardan mesaj almak istemeyebilir. Bunun için kullanılacak farklı yollar vardır.

Instagram DM Kapatma Nasıl Yapılır?

Instagram’da özel mesajları kapatmak için kullanıcıların tercih edeceği farklı yollar vardır. Fakat bu özelliği tamamen devre dışı bırakmak gibi bir durum söz konusu değildir. Kullanıcıların bu özelliği kapatmak için kullanacağı yollardan bir tanesi engellemedir. Bu yöntemde sadece bir kişiye DM kapatılmış olur. Bu yöntemi uygulamak için izlenmesi gereken yol şu şekildedir:

 • DM alınmak istenmeyen kişinin profiline gelerek sağ üst köşede bulunan üç nokta ikonuna basılmalıdır.
 • Bu ikona basıldığında birçok seçenek çıkacaktır. Bunlar arasından “engelle” seçeneği tercih edildiğinde o kişiden DM alınmaz.
 • Böylece söz konusu kişi için DM kapatılmış olur.

Sessize Alma Yöntemi

Instagram DM kapatma için kullanılacak bir başka yöntem ise sessize almadır ki bu yöntemde DM tamamen kapatılmaz. Sadece gelen DM’ler için bildirim alınmaz. Bu da tam olarak beklentileri karşılamasa da farklı bir yol olarak dikkat çeker.

Kullanıcıların DM’leri sessize alabilmesi için Instagram içerisinde ayarlar bölümüne geçiş yapması ve buradan bildirimlere gelmesi gerekir. Bu bölümden de DM’ler için gelen bildirimler kapatılabilir. Böylece diğer kullanıcıların yollamış oldukları özel mesajlar için herhangi bir bildirim alınmayacaktır. Bu da bir anlamda kapatma işlemi yerine geçer.

Instagram DM kapatma ve açma nasıl yapılır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın.

Instagram DM kapatma ve açma nasıl yapılır konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Twitter Profilime Bakanlar Nasıl Görülür?

Posted by | Genel

Ülkemizdeki kullanıcı sayısı hızla artan Twitter, kullanıcılarına bir takım kolaylıklar sunuyor. Bu kolaylıklar arasında Twitter profilime bakanlar kim şeklinde bir özellik olup olmadığı çok sayıdaki kullanıcı tarafından merak ediliyor.

Twitter Hakkında

Twitter basit bir mikro blog sitesi olmasına karşın gerek sağladığı güvenlik gerekse de kullanıcı profili, burasının oldukça popüler olmasını sağlamıştır. Ülkemiz ve dünyada çok sayıda kullanıcısı olan Twitter, her geçen gün yeni bir takım özellikleri kullanıma sokarak kullanıcıların burada daha keyifli zaman geçirmesini sağlıyor.

Twitter kullanıcılarına genel olarak bakıldığında burada sanatçılardan sporculara devlet adamlarından akademisyenlere varıncaya kadar farklı gruplardan insanların burada olduğu görülecektir. Bu husus buranın popüler olmasının nedenlerinden bir tanesidir.

Twitter Profilime Bakanlar Özelliği

Twitter kullanıcıları da dahil olmak üzere insanlar, kendilerinin kim tarafından takip edildiğini merak ederler. Bütün uygulamalarda buna yönelik özellik arayışı olduğu bir gerçektir. Bazen farklı bir programla bu bilgiye ulaşılmaya çalışılırken bazen ise farklı bir siteden denemeler yapılır.

Twitter kullanıcılarına pek çok özellik sunmasına karşın, profile bakanların kim olduğunu gösteren bir özellik şuanda yoktur. Bundan dolayı da kullanıcıların Twitter üzerinden böyle bir listeye ulaşmaları şimdilik mümkün değildir.

Twitter Profilime Bakanları Görmek Mümkün Mü?

Twitter’ın kendi özelliği olmamasına karşın insanlar farklı yollardan bu bilgiye ulaşmaya çalışıyorlar. Bunun için site ya da programlar üzerinden denemeler yapılıyor ve bazen bir listeye ulaşılıyor.

Burada bilinmesi gereken çok önemli bir husus vardır. Twitter profilime bakanlar listesini ya da bunların kim olduğunu görmek mümkün değildir. Twitter, böyle bir şeye şuanda müsaade etmiyor. Dolayısıyla da bu program ya da sitelerden alınan bilgiler gerçeği yansıtmıyor. Kullanıcıların bunlara inanmaması ve çok dikkatli olması gerekiyor.

Peki, bu site ya da programlar neden böyle bir şeyi iddia ediyorlar? Bunun birçok sebebi vardır. İnsanların bu yöndeki merakını kullanan bu site ve programlar bir anlamda kendi reklamlarını yapıyorlar. Bunun dışındaki bir diğer husus ise çok daha önemlidir. Bu siteler kullanıcıların Twitter hesaplarını ele geçirmek ya da buradan farklı işlemler yapmak istiyor.

Profiline kimlerin baktığını gösterdiğini iddia eden programlar incelendiğinde bunlara giriş için Twitter şifresinin kullanılması gerektiği görülecektir. Bu şekilde giriş yapıldıktan sonra bir anlamda hesap bilgileri paylaşılmış olmaktadır. Bu uygulama ya da sitelerin sahipleri o dakikadan sonra kullanıcıların hesaplarını tamamen alabilir ya da buradan birilerini takip edebilir. Kısaca kontrol, uygulama ve sitelerin sahiplerine geçmektedir. Bundan dolayı da kullanıcıların çok dikkatli olması ve böyle yerlerden uzak durması gerekiyor.

Twitter Profilime Bakanların Sayısı Görülür Mü?

Yukarıda yapılan açıklamalar, profile bakan kişilerle ilgiliydi. Kullanıcıların merak ettiği bir konu ise profile bakan kişilerin sayısı ile ilgilidir. Twitter profilime bakanlar kimler şeklindeki sorunun cevabı hayır olsa dahi bu kişilerin sayısına ulaşmak mümkündür.

Öncelikle yapılan gönderilerin her birisi için bu sayının nasıl görüntüleneceğinin bilinmesi gerekir. Bunun için öncelikle Twitter hesabına giriş yapılmalı ve buradan da profile geçiş yapılmalıdır. Burada kullanıcıların atmış oldukları tweetler yer alır. Kişinin kendi atmış olduğu tweetin üzerine gelerek sağ altta yer alan grafik ikonuna tıklama gerekir. Bu işlemden sonra bir sayfa açılacak ve o tweete ait görüntüleme sayısı gösterilecektir.

Tüm profilin ziyaret edenlerin sayısını öğrenmek için ise sağ üst köşede bulunan profil resmine basılmalı ve buradan açılan seçeneklerden “İstatistik” seçilmelidir. Açılan sayfada, profilin 28 boyunca almış olduğu görüntülemenin sayısı ve diğer bilgiler yer almaktadır.

Twitter Güvenliği

Twitter profilinize bakanları gösterebileceğini iddia eden siteler kesinlikle güvenilir değildir. Bu nedenle asla bu sitelere giriş yaparak kullanıcı bilgilerinizi vermemelisiniz. Daha önceden bu tarz sitelere girerek kullanıcı bilgilerinizi verdiyseniz, hesabınızı güvenli hale getirmek için şifrenizi değiştirmelisiniz.

Twitter profilime bakanlar nasıl görülür konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Twitter’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Twitter Türk gerçek takipçi satın alma ve Twitter favori satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Twitter profilime bakanlar nasıl görülür konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Facebook Arkadaş Arttırma Hilesi

Posted by | Genel

Facebook kullanıcılarının geneli, arkadaş sayılarının fazla olmasını ister ve bu nedenle farklı yöntemlere başvurur. Facebook arkadaş arttırma için kullanılan yöntemlerin sayısı buna bağlı olarak sürekli olarak artarken bunlardan bazıları çok daha fazla ilgi görür. İlgi gören yöntemlerden bir tanesi de arkadaş arttırma hilesidir.

Facebook Arkadaş Sayısı Neden Önemlidir?

Facebook, ilk olarak kullanıma sunulduğunda insanlar arkadaşlarını bulmak, bir şeyler paylaşmak ve eğlenceli zamanlar geçirmek için burayı kullanmaya başladı. Fakat zamanla burası farklı amaçlar için de kullanılmaya başlanmıştır.

Facebook kullanıcılarının sayısının çok fazla olması, burada ciddi bir potansiyel oluşmasına neden olmuş ve kullanıcılar da bu potansiyeli popüler olmak ya da reklam için kullanmanın yöntemlerini aramaya başlamıştır. Bu da arkadaş sayısının daha da önemli hale gelmesini sağlamıştır.

Facebook’taki arkadaş sayısının fazla olması, insanların burada yapmış oldukları paylaşımların kısa sürede ciddi sayıda insana ulaşmasını sağlar. Bu durum hem popüler olmak hem de reklam yapmanın temel anahtarlarından bir tanesidir.

Facebook Arkadaş Arttırma Hilesi Nedir?

Arkadaş sayısının fazla olmasını isteyen kullanıcılar, bunu arttırmanın yollarını aramaya başlamıştır. Bu da farklı yöntemlerin ortaya çıkmasına neden olurken bunlardan en dikkat çekeni adına hile denilen yöntemdir. Diğerlerine göre çok daha hızlı bir şekilde sonuç vermesi ve çok daha az emek istemesi insanların bu yönteme yönelmesini sağlamıştır.

Facebook arkadaş arttırma hilesi, kullanıcıların kısa süre arkadaş sayılarını arttıran program ya da sitelerdir. Kullanıcılar bu siteleri ya da uygulamaları kullanarak bunu sağlayabiliyorlar.

Facebook Arkadaş Arttırma Hilesi Güvenli Mi?

Bu hileyi kullanmak isteyen kişilerin hesaplarına bir site ya da uygulama üzerinden giriş yapması gerekiyor. Yani Facebook hesap bilgileri, bu şekilde paylaşılmış oluyor. Dolayısıyla da kullanıcıların hesaplarının çalınma riski artıyor.

Arkadaş arttırma hilesi yapılan sitelerin tamamı olmasa da bir kısmı kullanıcıların hesaplarını ciddi şekilde tehdit etmektedir. Bundan dolayı kullanıcıların mutlak suretle dikkatli olması ve hesap bilgilerini bu tür sitelerle paylaşmaması gerekiyor.

Farklı Arkadaş Arttırma Yöntemleri

Arkadaş arttırma hilesinin güvensiz olması insanların farklı yöntemlere yönelmesini sağlıyor. Hile dışında kullanılan yöntemler için doğal ya da normal şeklinde ifadeler kullanılmaktadır. Kullanıcılar site ya da farklı bir program yardımı olmadan bu işlemi yaptığı için bu şekilde isim verilmiştir.

Normal yollardan arkadaş arttırmak isteyen kullanıcıların dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır ve bu hususlar sayesinde arkadaş sayıları hızlı bir şekilde artmaktadır. Bu hususların başında ilgi çekici bir isim kullanılması gelir. Bunun bayan adı olması kullanıcıların işini çok daha kolay hale getirecektir. Çünkü sosyal medya platformlarında bayan kullanıcılara olan ilgi çok daha fazladır.

Facebook arkadaş arttırma konusunda dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise etiketlerdir. Arkadaş sayısını arttırmak isteyenler bu konuyla ilgili olan etiketlere giriş yaparak arkadaş sayılarını arttırabilirler. Buradaki kişilerin arkadaş olarak eklenmesi bir süre sonra hızlı şekilde dönüşlere neden olacaktır ve bu da kullanıcıların hedeflerine kısa sürede ulaşmasını sağlayacaktır. Son olarak ise arkadaş arttırma isteği, popüler hesapların paylaşımlarının altına yorum olarak yazılabilir. Böylece bu şekilde arkadaş sayısını arttırmak isteyen kişiler de arkadaşlık isteği gönderecektir.

Facebook Sınırı

Yukarıda bahsedilen işlemler yapılırken, Facebook tarafından uygulanan sınıra dikkat etmeleri gerekiyor. Bunun için günlük belli bir seviyenin üzerinde arkadaş eklenmemesi gerekiyor. Bu sayı 150 olarak denenmeli ve mutlaka bir gün ara verilmelidir. Eğer Facebook tarafından uyarı verilirse bu sayı 100 ya da 75’e kadar düşürülmelidir.

Son olarak Facebook arkadaşlarınızı arttırmaya çalışırken çeşitli uygulama ve programlardan yararlanabilirsiniz. Bu uygulamaların kullanıcı adınızı ve şifrenizi istemediğinden emin olun ve bilgilerinizi isteyen uygulamaları hemen silin. Facebook hesabınız bu uygulamalar yüzünden çalınabilir ya da sürekli spam paylaşımlar yapan, reklam mesajları gönderen bir hesap haline gelebilir.

Facebook arkadaş arttırma hilesi konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Facebook’un yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Facebook sayfa beğenisi satın alma ve Facebook takipçi satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Facebook arkadaş arttırma hilesi konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Facebook Canlı Yayına Konuk Alma Nasıl Yapılır?

Posted by | Genel

Facebook tarafından yakın zamanda kullanıma sokulan canlı yayın özelliği biraz daha geliştirildi. Kullanıcılar artık Facebook canlı yayına konuk alma sayesinde farklı yayınlar yapma fırsatını yakaladı. Özelliğin yeni olmasından dolayı bazı kullanıcılar, bunu nasıl yapacakları şuanda tam olarak bilemiyorlar.

Facebook Canlı Yayın Hakkında

İnternet kullanıcıları farklı platformlarda canlı yayın yapabiliyor. Bunlardan bir tanesi de Facebook olup kullanıcılar hem uygulama üzerinden yani mobil cihazlardan hem de bilgisayarlarından bu özelliği kullanabiliyor.

Canlı yayın yapabilmek için öncelikle Facebook hesabına giriş yapılması gerekiyor. Hesaba giriş yapıldıktan sonra canlı video butonuna basılarak yayın ekranına giriş yapılabilir. Burada bulunan ayarlamalar üzerinden yayını kimlerin görebileceği ve zaman tünelinde mi yoksa sadece bir grupta mı görüleceği gibi ayarlamalar yapılabilir. Son olarak ise sağ alt köşede bulunan “Canlı yayına geç” butonuna basılarak yayın başlatılır.

Facebook Canlı Yayına Konuk Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Canlı yayına konuk alma işlemi de son derece basittir. Bunun için canlı yayın yapılırken izleyicilerden bir tanesinin üzerine gelir ve seçeneklerden canlı yayına al seçilerek yayına alınır. Bu işlemin olabilmesi için karşıdaki kişinin de gelen isteği kabul etmesi gerekir.

Karşıdaki kişi isteği kabul ederse böylece canlı yayına konuk alma işlemi tamamlanmış olacaktır. Canlı yayındaki kişilerin sesleri birbirine de gitmekte ve böylece karşılıklı şekilde yayın yapılabilmektedir.

Canlı Yayın Konusunda Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Canlı yayına başlaması son derece kısa sürmektedir fakat kullanıcıların öncelikle biraz hazırlık yapmasında fayda vardır. Özellikle kameranın açısı çok önemlidir ve kullanıcıların bunu ışığa göre ayarlaması gerekir. Birden fazla farklı açı denenerek en doğru açı bulunabilir. Böylece canlı yayındaki görüntü çok daha net olacak ve bu da izleyicilere olumlu yansıyacaktır.

Facebook canlı yayına konuk alma nasıl yapılır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Facebook’un yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Facebook sayfa beğenisi satın alma ve Facebook 5 yıldız değerlendirme satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Facebook canlı yayına konuk alma nasıl yapılır konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Instagram Kullanıcı Adımı Unuttum Nasıl Öğrenebilirim?

Posted by | Genel

Instagram Kullanıcı Adımı Unuttum

Akıllı telefonlarda yer alan kameralar ile herkes farklı kareler yakalamakta ve bireyler isterlerse bunları sosyal medya platformlarında paylaşmaktadır. Geçmişten günümüze değişen koşullar neticesinde hayatımıza dâhil olan uygulamalar aracılığıyla hem fotoğraf hem de video paylaşımı yapılmaktadır. Popüler sosyal medya platformları arasında Instagramda yer almaktadır ki güncellemeler neticesinde hem normal gönderi şeklinde fotoğraf/video eklenmekte hem de hikayeler kısmında gönderiler paylaşılabilmektedir. Bazense Instagram kullanıcı adımı unuttum gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Peki, bu durumda ne yapmak gerekir?

Instagram kullanıcı adımı unuttum, şifremi unuttum vb sorunlar uygulamaya giriş yapmak isterken karşımıza çıkabilmektedir. Kullanıcı adınızı girdikten sonra hesabınızı bulamıyorsanız tekrarlanan karakterlerden oluşuyorsa, kullanıcı adınızı doğru yazdığınızdan emin olun ve kullanıcı adınızı girerken @ sembolünü kullanmayın.

Instagram Şifremi Unuttum

Instagram uygulaması içerisinde çeşitli özellikler kullanıcılara sunulmaktadır ve bunlardan biri hikayeler bölümüdür. Instagram hesabı olanlar hikayelerde fotoğraf/ videoları takipçileriyle paylaşmaktadır.

Sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram’da bazen Instagram kullanıcı adımı unuttum şeklinde bir durum ortaya çıkabilmektedir. Instagram kullanıcı adımı unuttum başlıklı yazımızda yer vermek istediğimiz detaylardan biride şifremi unuttum diyenler için olacak. Şifrenizi hatırlamıyorsanız e-posta adresinizi, telefon numaranızı ya da Facebook hesabınızı kullanarak şifrenizi yenileyebilirsiniz. E-posta adresinizi, telefon numaranızı veya Facebook hesabınızı kullanarak şifrenizi yenilemek için öncelikle instagram uygulamasını açın. Daha sonraki adımda giriş ekranında yer alan Giriş Yap kısmının altında bulunan Giriş Yapmayla İlgili Yardım Al seçeneğine tıklayın. Buradan da Android için Kullanıcı Adı veya E-posta Kullan, SMS Gönder veya Facebook ile Giriş Yap seçeneğine dokunarak bilgilerinizi girin ve ekrandaki talimatları izleyin.

iOS içinse Kullanıcı Adı veya Telefon’a dokunun. E-posta adresinizi, kullanıcı adınızı veya telefon numaranızı girdikten sonrada Giriş Bağlantısı Gönder’e tıklayın.

Instagram Kullanıcı Adımı Unuttum Nasıl Öğrenebilirim konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın.

Instagram Kullanıcı Adımı Unuttum Nasıl Öğrenebilirim konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.