2020 Yılının En İyi Instagram İzlenme Satın Alma Sitesi

2020 Yılının En İyi Instagram İzlenme Satın Alma Sitesi

2019 yılına hızlı girdik. Çoktan başladı bile yıl adına göre arama yapmalar. Biz sizlere öncelikle şunu diyelim,2019 değil 2018 yılında da açık ara en çok tercih edilen sosyal medya hizmet sitesi bizdik. Milyonlara vuran izlenme de sattık.

Instagram izlenme satın alma konusunda gerçekten çok fazla site var. Hepsi biz en iyiyiz gibi bir anlayışla hizmet ediyor. Bu bana gerçekci gelmiyor çünkü öyle olsaydı bizimle mücadele edebilecek kapasitede site görebilirdik.(Instagram)

En İyi İzlenme Satın Alma Sitesi Hangisi?

Alexa verilerine baktığımız zaman en çok trafik alan site https://instagramtakipcisatinal.com/ adresidir. Alexa verilerinden öte zaten ulusal medyada yer bulmuş bir hizmete sahibiz. Basında biz kısmına bakabilirsiniz. Şimdiye kadar buradan instagram izlenme satın alma hizmeti satın alıp bize teşekkürlerle dönen müşteriler 500’ü aştı.

İzlenme satın almada en önemli sıkıntı izlenmelerin gelmemesiydi. Parasını boşa harcadığı için şikayetnameler dizen insanlarla dolu ortalık. Yazılım bilgisi kısıtlı olan,İnstagram algoritmasına hakim olmayan birçok kişi bu işin uzmanlığına soyunuyor. Sonuç olarak bizim gibi kurumsal yapılar da kendini açıklamak  zorunda hissediyor.

Şimdiye kadar milyonlarca izlenme hizmeti sağladık ve bir problem çıkmadı. Zaten problem çıkacak olsa bunu çözecek yazılımcı kadroya sahibiz. Hizmet varsa kazanç vardır ama hizmet yoksa kazanç yoktur. Doğal olarak hizmetimizi kusursuz olarak yerine getirmek zaten en başta bizim için önemlidir.

İzlenme Satın Alma Fiyatları

Fiyat konusunda uçuk kaçık olduğuna yönelik bazı söylemler görüyorum sosyal medyada. Bu kişilerin çoğu haklı. Bundan dolayı biz kendi fiyatlarımızı dengeli bir şekilde tuttuk. Ne aşırı pahalı ne de insanların şüpheleneceği kadar aşırı düşük. Uygun fiyatlı bir politikamız var ve fiyata oranla kalitesi gerçekten üstte bir anlayışa sahibiz. Kurumsal olmanın getirisi olarak vergi de veriyoruz. Bunun için kafamıza göre bir fiyat belirlemiz de mümkün olmuyor. Bu yasalara göre hareket eden tavrımız müşterilerimiz için de güven sağlayıcı bir etkendir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Toplu Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

İzlenme Satın Almanın Faydaları

İzlenme sayısı tamamen prestijdir. İzlenmenizin çok olması insanlarda bırakacağınız algıyı önemli ölçüde değiştirir ve ciddiye alınma durumunuzu önemli düzeylerde arttırmasının yanında onlara güvenilir bir profil çizersiniz. Biz çok kısa sürede istediğiniz izlenmeyi sorunsuz ve eksiksiz şekilde sağlayabiliyoruz. İnstagram’ın sürekli değişen algoritması bir tuzaktır. Eğer kendini geliştirmeyen ve eski de kalan bir firmadan hizmet alırsanız hesabınız kapanabilir. Çünkü eski algoritmaya göre hizmet veren firmaların kullanıcıları deyim yerindeyse ifşa oluyor ve algoritma bir güzel süpürüyor bu hesapları.

Bitmek bilmeyen bir geliştirme sürecindeyiz, bitmek bilmeyen hırsa sahibiz, bu iş bizim mesleğimiz ve size karşı hizmet verdiğimizin bilincinde sorumluluğundayız; https://instagramtakipcisatinal.com/

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir