Acun Instagram Üzerinden Tüm Merak Edilenleri Cevapladı

| Nisan 18, 2015 | Genel| Yorum Yok*/?>
Instagram ünlüler

Acun Ilıcalı Instagram

Son günlerde en çok konuşulan yarışmalardan biri olan Survıvor gerek SMS oylamalarında gerekse de reyting sıralamasında rekorlar kırıyor. Son 10 senenin en iyi yarışmacılarının yarıştığı Survıvor All – Star’a gösterilen bu ilgi her geçen gün elenen isimlerle biraz daha artış göstermeye devam ediyor. Bununla beraber yarışmanın merak edilen birçok noktası da yok değil. Özellikle yarışmacıların yaptıkları hareketler, sakat isimlerin devam edip etmeyeceği bununla beraber yarışmacılar arasında geçen tartışmalar en merak edilen konular arasında yer alıyor. Yarışmanın kurucusu olan Acun Ilıcalı ise yarışmanın gördüğü ilgiden memnun olacak ki yarışma hakkında merak edilenleri ilk ağızdan cevaplamaya kararı aldı. Bunun için Instagram hesabını kullanan isim gelen sorulara bu Instagram üzerinden cevap vermeye başladı.
Bu bağlamda gelen sorular ise tam da merak edilen konular hakkında. Sorular ve Acun Ilıcalı’nın verdiği cevaplar hakkında birkaç örnek vermek gerekirse;

Ünlülerin kazandığı yarışlardan sonra gösterdiğiniz ilgi biraz daha artıyor ve çok daha Coşkulu bir sunum yapıyorsunuz doğru mudur?

Acun Ilıcalı’nın cevabı: Bu kesinlikle doğru değil. O anki yarışma rekabetiyle orantılı olarak ben de heyecanlanabiliyorum. Ancak Survivor’un hiçbir anında Ünlüler veya Gönüllüler ayrımı yapmadım.

Küfürlü ve saygısızca konuşmanın neden bir yaptırımı yok?

Acun Ilıcalı’nın cevabı: Küfüre tabii ki karşıyım, ve hiçbir şekilde asla küfür kullanılmamasından yanayım. Ancak maalesef güncel hayatımızda da herkesin bir şekilde stres anında kontrolü kaybettiği anlar olabiliyor. Önemli olan bunun uzamaması. Ben her zaman söylüyorum, bu kadar zor şartlarda ani bir sözsel tepkinin ciddi bir yaptırımı olamaz ancak ısrarı olması halinde mutlaka müdahale edilmeli. Burada doğruları da yanlışları da size göstermek zorundayız, çünkü yarışmacıların adada kalıp kalmalarına izleyici karar veriyor. Bizim böyle durumları izleyiciden gizleme hakkımız olmadığını düşünüyorum. Keşke herkes sinirlerine her zaman hakim olsa ama sinirlerine hakim olamayan yarışmacı da seyirciler tarafından değerlendirilebilmeli.

Sakatlanan yarışmacıların Survıvor’a devam etmesi doğru mu? Devam etmemeleri için bir kural yok mu? Örnek vermek gerekirse Anıl’ın durumu.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram Video Donma Sorunu ve Çözümü

Acun Ilıcalı’nın cevabı: Anıl ile ilgili doktor raporu aldık. Eğer doktorumuz Survivor’un sonuna kadar yarışamaz deseydi otomatik olarak elenmesi gerekecekti. Doktorumuz 4 haftalık iyileşme süreci var dediği zaman kararı yarışmacımıza bırakmıştık. Fakat şu anda doktorumuz 1 hafta içerisinde kısmen, 2 hafta içerisinde ise tamamen oynayabileceğini söylüyor. Unutmayın ki finale kadar en az 7-8 haftası daha olacak ve buradan sonra takdirin seyircide olması gayet adil görünüyor.

Bu şekilde gelen birçok soruya cevap vermeye çalışan Acun Ilıcalı izleyicilerin takdirini kazanmayı da başarıyor. Uygulama ne kadar devam edecek ya da bunun için bir ekip oluşturulacak mı bilinmez ama böylece Survıvor hakkında öğrenilmek istenen her şey öğrenilebilecek gibi.

Geçtiğimiz sezon ve bu sezon reyting oranlarına bakıldığı zaman ekranlara damgasını vurmayı başaran Survıvor yarışmasının yeni rekortmen olduğunu söyleyebiliriz. Uzun süredir devam eden yarışmanın bu kadar ilgi görmesinden mi yoksa yarışmacıların isimlerinden mi bilinmez ama bu senede Survıvor 2016 adı altında yayınlanan yarışmanın yeni rekorlara imza attığını görebiliyoruz. Ekranları sallayan yarışma tabi ki sosyal medyada da büyük ilgi görüyor. Zira değişen kurallara göre artık yarışmaya izleyenlerinde doğrudan SMS ile müdehale edebiliyor olması sosyal medyada da daha fazla gündeme gelmesine neden oluyor.

Buna bir de Acun Ilıcalı’nın Instagram paylaşımları eklenince özellikle Instagram uygulamasında yavaş yavaş bir Survıvor kitlesi oluştuğunu söylemek mümkün. Zira Acun Ilıcalı’nın son yaptığı paylaşıma gelen yorum sayısı da bu durumun bir kanıtı. Söz konusu paylaşımda ise Acun Ilıcalı gönüllülerin kazandığı çamur oyununa ilişkin bir paylaşım yaptı. Çamur yüzünden tanınmaz hale gelen yarışmacıları paylaşan Acun Ilıcalı büyük oranda beğeni topladı. Çok kısa bir süre içerisinde 7 bine yakın yorum alan paylaşım bir hayli de beğeni almayı başardı. Acun Ilıcalı ise söz konusu paylaşımdan sonra her hangi bir açıklama yapmadı. Bununla beraber ünlü ismin Survıvor için yapacağı paylaşım şimdiden merak konusu oldu.

Acun Instagram Üzerinden Tüm Merak Edilenleri Cevapladı
4.4 (88.78%) 41 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +