Acun Instagram Üzerinden Tüm Merak Edilenleri Cevapladı

Acun Instagram Üzerinden Tüm Merak Edilenleri Cevapladı

Acun Instagram üzerinden merak edilen tüm Survivor sorularını cevapladı. Son günlerde en çok konuşulan yarışmalardan biri olan Survıvor gerek SMS oylamalarında gerekse de reyting sıralamasında rekorlar kırıyor. Son 10 senenin en iyi yarışmacılarının yarıştığı Survıvor All – Star’a gösterilen bu ilgi her geçen gün elenen isimlerle biraz daha artış göstermeye devam ediyor. Bununla beraber yarışmanın merak edilen birçok noktası da yok değil. Özellikle yarışmacıların yaptıkları hareketler, sakat isimlerin devam edip etmeyeceği bununla beraber yarışmacılar arasında geçen tartışmalar en merak edilen konular arasında yer alıyor. Yarışmanın kurucusu olan Acun Ilıcalı ise yarışmanın gördüğü ilgiden memnun olacak ki yarışma hakkında merak edilenleri ilk ağızdan cevaplamaya kararı aldı. Bunun için Instagram hesabını kullanan isim gelen sorulara bu Instagram üzerinden cevap vermeye başladı.
Bu bağlamda gelen sorular ise tam da merak edilen konular hakkında. Sorular ve Acun Ilıcalı’nın verdiği cevaplar hakkında birkaç örnek vermek gerekirse;

Ünlülerin kazandığı yarışlardan sonra gösterdiğiniz ilgi biraz daha artıyor ve çok daha Coşkulu bir sunum yapıyorsunuz doğru mudur?

Acun Ilıcalı’nın cevabı: Bu kesinlikle doğru değil. O anki yarışma rekabetiyle orantılı olarak ben de heyecanlanabiliyorum. Ancak Survivor’un hiçbir anında Ünlüler veya Gönüllüler ayrımı yapmadım.

Küfürlü ve saygısızca konuşmanın neden bir yaptırımı yok?

Acun Ilıcalı’nın cevabı: Küfüre tabii ki karşıyım, ve hiçbir şekilde asla küfür kullanılmamasından yanayım. Ancak maalesef güncel hayatımızda da herkesin bir şekilde stres anında kontrolü kaybettiği anlar olabiliyor. Önemli olan bunun uzamaması. Ben her zaman söylüyorum, bu kadar zor şartlarda ani bir sözsel tepkinin ciddi bir yaptırımı olamaz ancak ısrarı olması halinde mutlaka müdahale edilmeli. Burada doğruları da yanlışları da size göstermek zorundayız, çünkü yarışmacıların adada kalıp kalmalarına izleyici karar veriyor. Bizim böyle durumları izleyiciden gizleme hakkımız olmadığını düşünüyorum. Keşke herkes sinirlerine her zaman hakim olsa ama sinirlerine hakim olamayan yarışmacı da seyirciler tarafından değerlendirilebilmeli.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Sakatlanan yarışmacıların Survıvor’a devam etmesi doğru mu? Devam etmemeleri için bir kural yok mu? Örnek vermek gerekirse Anıl’ın durumu.

Acun Ilıcalı’nın cevabı: Anıl ile ilgili doktor raporu aldık. Eğer doktorumuz Survivor’un sonuna kadar yarışamaz deseydi otomatik olarak elenmesi gerekecekti. Doktorumuz 4 haftalık iyileşme süreci var dediği zaman kararı yarışmacımıza bırakmıştık. Fakat şu anda doktorumuz 1 hafta içerisinde kısmen, 2 hafta içerisinde ise tamamen oynayabileceğini söylüyor. Unutmayın ki finale kadar en az 7-8 haftası daha olacak ve buradan sonra takdirin seyircide olması gayet adil görünüyor.

Bu şekilde gelen birçok soruya cevap vermeye çalışan Acun Ilıcalı izleyicilerin takdirini kazanmayı da başarıyor. Uygulama ne kadar devam edecek ya da bunun için bir ekip oluşturulacak mı bilinmez ama böylece Survıvor hakkında öğrenilmek istenen her şey öğrenilebilecek gibi.

Geçtiğimiz sezon ve bu sezon reyting oranlarına bakıldığı zaman ekranlara damgasını vurmayı başaran Survıvor yarışmasının yeni rekortmen olduğunu söyleyebiliriz. Uzun süredir devam eden yarışmanın bu kadar ilgi görmesinden mi yoksa yarışmacıların isimlerinden mi bilinmez ama bu senede Survıvor 2016 adı altında yayınlanan yarışmanın yeni rekorlara imza attığını görebiliyoruz. Ekranları sallayan yarışma tabi ki sosyal medyada da büyük ilgi görüyor. Zira değişen kurallara göre artık yarışmaya izleyenlerinde doğrudan SMS ile müdehale edebiliyor olması sosyal medyada da daha fazla gündeme gelmesine neden oluyor.

Buna bir de Acun Ilıcalı’nın Instagram paylaşımları eklenince özellikle Instagram uygulamasında yavaş yavaş bir Survıvor kitlesi oluştuğunu söylemek mümkün. Zira Acun Ilıcalı’nın son yaptığı paylaşıma gelen yorum sayısı da bu durumun bir kanıtı. Söz konusu paylaşımda ise Acun Ilıcalı gönüllülerin kazandığı çamur oyununa ilişkin bir paylaşım yaptı. Çamur yüzünden tanınmaz hale gelen yarışmacıları paylaşan Acun Ilıcalı büyük oranda beğeni topladı. Çok kısa bir süre içerisinde 7 bine yakın yorum alan paylaşım bir hayli de beğeni almayı başardı. Acun Ilıcalı ise söz konusu paylaşımdan sonra her hangi bir açıklama yapmadı. Bununla beraber ünlü ismin Survıvor için yapacağı paylaşım şimdiden merak konusu oldu.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram Web Sürümüne Yeni Özellik

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/twitter/begeni

Son yılların en iyi çıkış yapan televizyoncularından biri belki de en iyisi Acun Ilıcalı Instagram hesabından Şeyma Subaşı paylaşımı ile gündeme geldi.  Acun Ilıcalı önce yaptığı programlarla büyük beğeni topladı. Daha sonra kanallarda bu programları ile büyük başarı yakalayan Acun Ilıcalı başarısı ve ününün artması ile birlikte TV8 kanalını da satın almıştı. Survıvor başta olmak üzere birçok programı ile adeta kanalı satın aldığından beri reyting listelerinde ilk sıralara çıkan ünlü isim iş hayatında ki bu başarısı kadar aşk hayatıyla da çok konuşulmaya da başlamıştı. Eşi ile aralarına başka bir kadın giren ünlü isim eşinden ayrılmamıştı. Söz konusu isim yani Şeyma Subaşı ile de aşk yaşamıştı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Fotoğraflar Kaybolyor Kaybolmasın Gitmesini İstemiyorum Sorunu Çözüm

Şeyma Subaşı’ndan bir kız çocuğu sahibi olan ünlü isim için Şeyma Subaşı’nın son yaptığı Instagram paylaşımları ise oldukça çok konuşulmaya başlandı. Acun Ilıcalı’nın Survıvor parkurlarında kızları ile çekilmiş olan fotoğraflarını kendi Instagram hesabından paylaşan ünlü isim paylaşımına da; “SAKİN SAKİN Acun sadece Melisa’nın babası BUKADAR! Relax, telaş yok heyecan yok. Hem de baya baya ilgili ve çok iyi bir baba! Melisa’da her kız çocuğu gibi babasına hasta, aşık bir bebek! ” ifadelerini kullandı. Bu paylaşım Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı arasında bir gönül ilişkisi kalmadığı sorularını da akıllara getirdi. Söz konusu paylaşım sosyal medyada büyük yer bulurken Acun Ilıcalı ise konu hakkında her hangi bir açıklama yapmadı.

Bu sezonu kasıp kavuran yarışma Survıvor Bozok ile ilgili açıklama Acun’dan geldi. Her geçen gün artan ilgi ile birlikte sürekli olarak gündemde kalmayı başarıyor. Gördüğü ilgiden dolayı haftada 5 gün gibi bir süre boyunca yayınlanan yarışmada artan ilgiyi karşılamak için Acun Ilıcalı tarafından sürekli yeni girişimlerde yapılmaya başlandı. Bu girişimlerden biri de Acun Ilıcalı tarafından yapılan sosyal medya uygulaması. Söz konusu bu uygulamaya göre Acun Ilıcalı yarışma ve yarışmacılar hakkında gelen soruları Instagram üzerinden yanıtlamaya başladı. Birçok soru gelmesine rağmen hemen her soruyu yanıtlamaya çalışan ünlü isme bu hafta en çok sorulan soru ise Bozuk’un neden elenmediği oldu. Zira yarışma sırasında Bozok, ünlüler takımından Hakan’a kafa atmış ve büyük tepki çekmişti. Bu tutumun ardından herkes Acun’dan yarışmacıyı elemesini beklerken Acun Bozok’un sadece ceza aldığını söylemiş ve bir hafta gibi bir süre yarışmacıyı oyunlardan men etmişti.

Söz konusu kararın açıklanmasının ardından ise sosyal medya bir anda salladı. Birçok kullanıcı Instagram üzerinden Acun’a tepki mesajları göndermeye başladı. Bu alanda çok fala soruların geldiğini gören Acun ise ada konseyinden bir açıklama yapma kararı aldı. Aldığı karar doğrultusunda açıklamalar yapan ünlü isim bu tarz bir uygulamaya gerek kalmadığını belirtti. Bununla birlikte geçen senelerde elenen yarışmacıların adada ki diğer yarışmacıların istememesi üzerine olduğunu söyleyen ünlü isim bu konuda Hakan’ın sağ duyusunu da takdir etmeyi unutmadı. Bozok ise yaşanan olaydan dolayı bir hafta oyunlarda yer almama cezasına razı gelmek zorunda kaldı.

 

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Acun Instagram Üzerinden Tüm Merak Edilenleri Cevapladı
4.4 (88.78%) 41 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir