Adriana Lima Instagram Hesabından Eleştirileri Yanıtladı

Instagram gündem

Dünyanın en ünlü mankenlerinden biri olarak gösterilen Adriana Lima sadece işiyle değil özel hayatıyla da belki de en çok gündeme gelen yıldızlardan biri. Özellikle sosyal medya hesaplarına büyük ilgi duyulan güzel yıldız hem işi için hem de formunu koruyabilmek için yaptığı çalışmayla ise beğeni topluyor. Her hangi bir defileden 9 gün önce protein diyetine başlayan ünlü isim Instagram hesabından da hem spor hem diyet sürecini takipçileriyle paylaşıyor. Ünlü ismin bu paylaşımları ise kimi zaman takipçilerinden olumsuz tepkiler alabiliyor.

Özellikle ünlü isme bu durumundan memnun olup olmadığı yönünde birçok soru geliyor. Adriana Lima da bu sorularda sıkılmış olacak ki geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından bir açıklama yayınladı. Açıklamasında “Bu bir şikayet değil. Sadece sizinle hayatımın bir parçasını paylaşmak istiyorum. Bazen insanlar, mankenlerin hayatlarının kolay olduğuna dair yargılarda bulunuyor, ancak bu yanlış. Herkes gibi bizler de çok çalışıyoruz. Bugün buz gibi bir havada, durmadan öksürerek, büyük bir baş ağrısıyla 10 saat boyunca çalıştım. Fakat bu beni, sevdiğim işi yapmaktan alıkoymadı. İşim bitince havalimanına gittim ve iki prensesimi görmek için eve döndüm. Uçuştan önce, uçağım üç saat rötar yaptı. New York’tan Miami’ye uçtum. Eve vardığımda saat gece 2’ydi . Eve döndüğüm için mutluyum. Sizinle, çok çalışan bir mankenin yüzünü paylaşmak ve bu kadar zor şartlarda çalışanın sadece ben olmadığımı size söylemek istedim. Teşekkür ederim. Umarım bu mesajım yanlış anlaşılmaz. Hepinizi seviyorum.” İfadelerini kullanan ünlü isim böylece eleştirileri de ilk ağızdan yanıtlamış oldu. Söz konusu paylaşıma ise takipçilerinden büyük oranda destek geldiğini söylemek lazım.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/facebook/post-fotograf-begeni

Adriana Lima Instagram hesabı ortalığı salladı. Bu günlerde magazin basını çok büyük bir iddia ile çalkalanıyor. İddiaya göre iki kızı bulunan ve eşinden de ayrılmış olan Acun Ilıcalı dünyaca ünlü manken Adriana Lima ile yeni bir aşka yelken açtı. Kısa süre önce yeni televizyon kanalı için sık sık birbirleri ile isimlerinin anılması ikili hakkında bazı soru işaretleri oluşturmaya yetmişti. Survivor yarışmasında da dünyaca ünlü top modeli konuk alan Acun Ilıcalı’nın artık Adriana Lima ile birlikte olduğu iddiaları ortaya atılmaya başlandı. Büyük kanıtlar ile ortaya atılan konu hakkında henüz ikiliden her hangi bir açıklama gelmezken Türk kullanıcılar şimdiden Adriana Lima’yı takip etmeye başladılar.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Harun Tan Herkesi Şaşırttı

Haber duyulur duyulmaz 3.5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabına adeta Türk kullanıcıları akın etti. Bir anda Türkiye’de de fenomen haline gelen isim için yapılan yorumlar ise oldukça ilginç. Paylaşımlarından yola çıkılarak yapılan yorumlarda genelde ünlü modelin giyim tarzı eleştirildi. Türkiye’de bu tarz şeylerin hoş karşılanmayacağını belirten yazılar gönderilmesine rağmen ise ünlü modelden bir açıklama gelmedi. Şimdi ise hem Acun Ilıcalı’nın hem de Adriana Lima’nın konu ile ilgili detaylı bir açıklama yapması bekleniyor. Tabi ikilinin bu iddialara cevap verip vermeyecekleri de büyük bir merak konusu. Yapılan yorumlara bakılırsa her an bir açıklama gelebilir gibi.

Son dönemde Survıvor ile birlikte bir hayli ünlenen isim Acun Ilıcalı ile yakın arkadaş oldukları bilinen Adriana Lima. Ünlü isim ile ne kadar yakın arkadaş olduklarını Instagram paylaşımıyla bir kez daha ortaya koydu. Zira dünyaca ünlü model söz konusu paylaşımında hali hazırda Acun Ilıcalı’nın resmi olarak evli olduğu Zeynep Ilıcalı ile çekilmiş fotoğrafını paylaştı. Söz konusu paylaşımında Adriana Lima, Acun Ilıcalının eşi Zeynep Ilıcalı hakkında da arkadaşım olarak bahsedince sosyal medya sallandı. Ünlü isme birçok takipçisi konu hakkında sorular gönderirken söz konusu paylaşım binlerce beğeni aldı.

Çok kısa süre içerisinde 120 bin beğeni rakamını da geride bırakan paylaşım sonrasında Acun Ilıcalı’nın da Instagram hesabına sorular gönderildi. Ünlü isim konu hakkında her hangi bir açıklama yapmazken. Adriana Lima ile daha önce Acun Ilıcalı arasında bir ilişki var iddiaları da böylelikle yalanlanmış oldu. Adriana Lima’nın bundan sonra yapacağı paylaşımlar merakla beklenirken Acun Ilıcalı’nın ünlü model ile her hangi bir programında çalışmayı düşünüp düşünmediği de merak konusu. Zira Adriana Lima için özel bir program yapılacağı da iddia edilmiş fakat söz konusu iddialardan sonra her hangi bir doğrulama haberi gelmemişti.

Adriana Lima Instagram Hesabından Eleştirileri Yanıtladı
3.9 (78.57%) 14 vote[s]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +