Aile Filmleri

Aile Filmleri

Bir sonraki aile filmleri geceniz için harika bir seçim mi istiyorsunuz? Kabul edebileceğiniz bir film bulmakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizler için, aksiyon dolu maceralar, kahkahalarla dolu komediler ve güçlü dramalar dahil olmak üzere en iyi çocuk ve aile filmlerinden bazılarını seçtik. Biraz patlamış mısır alın, arkanıza yaslanın ve aile filmleri ile sinemanın tadını çıkarın!

Aile İzlenebilecek Filmler

  • Toy Story 4 (2019)

Toy Story serisindeki herhangi bir filmde bulamayacağınız Toy Story 4’ün yeni karakteri Forky, temel olarak çocuklar için hoş olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, bir oyuncak ve çocuğu harekete geçmeye hazır olduğunda neler olduğuna dair iç açıcı bir hikayeye dahil olursunuz.

  • Paddington 2 (2017)

Filmleri eleştirmenlerin söylediklerine göre gerçekten yargılayamasanız da (özellikle çocuk filmleri hakkında) Paddington 2, başarısını gerçekleştirdi. Film, dünyadaki yerini bulmaya çalışan bir ayı hakkındaki nefis ve nazik bir hikayeyi işliyor.

  • Coco (2017)

Día de Los Muertos sırasında Miguel adında genç bir çocuk Ölüler Diyarı’ndan geçer ve ataları hakkında sert gerçekleri öğrenir. Bu bir film için üzücü ve korkutucu bir öncül gibi görünüyor, ancak Pixar’ın ellerinde aslında aile bağlantılarını güçlendiren sıcak, renkli bir yolculuğa sizi davet ediyor.

aile filmleri
  • Your Name (2016)

Bu film, kırsal bir kasabada yaşayan Mitsuha adlı bir kızın ve şehirde yaşayan Taki adlı bir çocuğun hikayesini anlatıyor. İkisi birbirlerini garip bir şekilde hayal etmeye başlarlar – acaba sadece hayallerde mi, yoksa gerçek hayatta mı bir şeyler yaşıyorlar?

  • Moana (2016)

Prensesten daha fazla kahraman olan Moana, köyünü ve halkını kurtarmak için yarı tanrı Maui ile denize gidiyor. Film müziği, geleneksel güney pasifik müziğinin öğelerini barındırıyor.

  • Shaun the Sheep Movie (2015)

Stop-motion favorilerinin yaratıcıları Wallace & Gromit ve aynı sinsi İngiliz mizah anlayışıyla, bir çiftçi ve büyük bir şehirde ayrılan bir koyun sürüsü hakkında bir hikaye ile geliyor. Filmin çoğu kelimesiz ve insanlar anlamsız konuşuyor, bu yüzden bu çocuklar iyi bir seçim olabilir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: SSD Ne İşe Yarar?

  • Home (2015)

Klasik uyumsuz bir dost komedi olan Home, Oh adında bir uzaylıyı Tip adlı bir insan kızla eşleştirir. Birlikte, Oh’un ait olduğu yeri bulabilecekler midir?

  • The Secret of Kells (2009)

The Secret of Kells, En İyi Animasyon Özelliği dalında Akademi Ödülü adaylığı kazandığında insanlar şok oldular. Bir kez izlediğinizde, Kelt mitolojisinde batmış bir görev hikayesiyle Akademi’yi nasıl büyülediğini görebilirsiniz.

  • Coraline (2009)

Coraline Jones, yıllarının ötesinde, cılız, meraklı ve maceracı 11 yaşındaki bir kızdır. O ve ailesi Michigan’dan Oregon’a taşındı. Arkadaşlarını özleyen ve ebeveynlerini işlerinin dikkatini dağıtacak şekilde bulan Coraline, yeni ortamında biraz heyecan bulmaya çalışır. Coraline, yeni evinin kendisine gerçekten ilgi çekici bir şey sağlayabileceğinden ciddi olarak şüphelenir ve yapar; evde gizli bir kapıyı açığa çıkarır. Kapıdan içeri girip ürkütücü bir geçitten geçerek hayatının ve varlığının alternatif bir versiyonunu keşfeder.

Genel kategori yazılarımız ile merak ettiğiniz tüm detaylara erişebilirsiniz.

Genel hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir