Alex Instagram Hesabından Dev Derbiye Katıldı

Alex Instagram Hesabından Dev Derbiye Katıldı

Her ne kadar ayrılığı istediği gibi olmasa da Fenerbahçe’nin efsane isimlerinden biri olmayı başaran Alex Instagram hesabından dev derbi hakkında paylaşımda bulundu. Futboldan kopamadığı gibi her fırsatta kendisinin evi olarak nitelendirdiği Fenerbahçe’den kopamadı. Başarılı isim bugün oynanacak dev derbi öncesi de bunu ne bir şekilde kanıtladı. Hemen her fırsatta unutamadığı takımına destek olmayı ihmal etmedi. Ünlü futbolcu bu kez de Instagram hesabından yaptığı paylaşımla eski takımına destek verdi.

Söz konusu dev derbiyi daha önce birçok kez yaşamış ve önemli gollerde atmış olan Alex Intagram hesabından paylaşımında “Burası Kadıköy Buradan Çıkış Yok” ifadelerini kullandı. Stadın resmiyle birlikte paylaşım yapan eski futbolcu bu paylaşımla Fenerbahçe taraftarının da beğenisini kazandı. Eski takım arkadaşlarından çok fazla futbolcu kalmamış olsa da gönül verdiği takıma bu şekilde destek olmak isteyen başarılı isim Fenerbahçeli futbolculardan da beğeni aldı. Sosyal medyada günün konusu olan maçın için nasıl bir sonuçla biteceği merak konusu. Zira Fenerbahçe’nin uzun yıllardır evinde yenilmemiş olması maçın heyecanını biraz daha arttırmaya yetiyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/turk-bot

Alex  Fenerbahçe ile ilgili instagram paylaşımlarına devam ediyor. Aziz Yıldırım ile yaşadığı sorunlar sonucu uzun yıllar bulunduğu Fenerbahçe’den kötü biçimde ayrılan ünlü futbolcu Alex, yine Fenerbahçe taraftarını unutmadı. Gidişinin ardından 2 sene geçen Alex eski takımına duyduğu saygıyı ve taraftarlara duyduğu özlemi dile getirmek için Instagram hesabı üzerinden duygu dolu bir paylaşım yaptı.

Yaptığı paylaşımda kendisinin Fenerbahçe’den ayrılmayı hiç istemediğini ve bu duruma zorunlu kaldığını belirten futbolcu hala bir Fenerbahçe taraftarı olduğunu da belirti. Taraftarlar ise bu duygu dolu paylaşıma destek mesajları yaydırdı. Ünlü futbolcu herkse teşekkür ederken hiçbir zaman için Fenerbahçe taraftarını da unutmayacağını belirtti. Bakalım Alex yeni paylaşımlarında da Fenerbahçe’ye yer verecek mi?

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Fenerbahçe’nin efsane haline gelen futbolcularından biri olan Alex Instagram hesabından yaptığı açıklama ile şu sıralar gündemde. Alex olaylı bir şekilde takımdan ayrılmasının ardından birçok iddia ile gündeme gelmişti. Ayrılığın ardından 3 yıl geçmesine rağmen ortaya çıkan yeni gerçeklerle bir kez daha gündeme gelen Alex’in şimdide sahte imzalar kullandığı ortaya atılmıştı. Tüm bu iddiaları yalanlayan Alex ise yaşadıklarını birebir anlattığını öne sürdüğü biyografi kitabını da satışa çıkardı. Yakın zamanda kitabı için bir açıklama yapan eski futbolcu özellikle Fenerbahçe ile ilgili olan bölümü okumaları için Fenerbahçe taraftarına çağrıda bulundu. Instagram hesabı üzerinden çağrı yapan ünlü isim sosyal medyayı salladı.

Söz konusu paylaşımda kitabının görselini kullanan eski futbolcu “Bir istek ve bir duyuru. İsteğim; kitabımla ilgilenenlerin resmi tercümeyi beklemek için sabır göstermeleri. Duyuru ise şu ki hiçbir şey uydurmuyorum. Kitapta benim doğumumdan, son maçıma kadarki hikâyem bulunuyor. Samimi ve %100 gerçekçi şekilde. Kitabımda, bulunduğum bütün yerlerde yaşadıklarımla ilgili düşüncelerimi sunmakla birlikte, hatalarımı da üstüme alıyorum. Kimseyi suçlamak ya da yargılamak gibi bir niyetim asla yok. Kitapta göreceksiniz ki ben, bazı olumlu özellikleri olan, aynı zamanda çok da kusurları olan biriyim. Okuduktan sonra, herkes istediğini düşünmekte özgür. Ama önce okuyun.” İfadeleri ile taraftara seslendi. Paylaşımı birçok taraftar beğenirken tepki gösterenler de olmadı değil. Kitabın çevirisinin ne zaman yayınlanacağı ise merak konusu oldu.

Fenerbahçe’ye geldiği andan itibaren hemen her taraftarın sevgilisi haline gelen Alex, ülkemize gelmiş olan en iyi yabancı futbolcular arasında yer alıyor. Neredeyse 10 seneye yakın bir süredir Fenerbahçe’de top koşturan başarılı futbolcu son dönemlerde yaşadığı olumsuzluklarla takımdan hüzünlü bir şekilde gönderilmişti. Fenerbahçe taraftarının uğruna heykelini bile diktiği futbolcu kendi ülkesinde futbol hayatını sonlandırmasına rağmen Fenerbahçe’yi ve taraftarları da unutmadı. Sürekli olarak sosyal medyadan bu konuda paylaşımlar yapan yıldız futbolcu geçtiğimiz günlerde yine böyle bir paylaşıma imza attı. Oldukça duygusal bir paylaşım yapan Alex söz konusu paylaşımla sosyal medyayı salladı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Selçuk İnan Instagram Hesabından Kız İsteme Heyecanını Paylaştı

Ardı ardına transfer haberlerinin gelmesine atıfta bulunarak Alex kendi transfer zamanına ait bir paylaşım yaptı. 4 Ağustos tarihinde transfer olan yıldız futbolcu ilk antrenmanına ait görüntüleri Instagram hesabından paylaştı. Instagram paylaşımını gören birçok Fenerbahçe taraftarı Alex’in paylaşımını beğeni paylaşımını tutarken yıldız futbolcu da gelen mesajlara Alex de teşekkür ederek karşılık verdi. Futbolu bırakmasına rağmen Türkiye’de hala konuşulan yıldız isim de bu şekilde paylaşımlarına devam edecek gibi. Zira hemen her fırsatta Alex’in Fenerbahçe ile ilgili paylaşım yaptığı da bir gerçek. Bu durumda özellikle Fenerbahçelilerin Alex’i takip etmesine neden oluyor. Haliyle Alex’in ciddi bir takipçi kitlesi olduğunu söylemek gerekiyor.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Fotoğraflar Kaybolyor Kaybolmasın Gitmesini İstemiyorum Sorunu Çözüm

Instagram’ı oldukça aktif bir şekilde kullanan isimlerin başında bir süre önce futbolu bırakan Alex geliyor. Ülkemizde de top koşturmuş olan yıldız futbolcu hemen hemen her Instagram paylaşımında bu konuya da sıklıkla yer veriyor. Fenerbahçe’yi evi olarak gördüğünü belirten Kaptan her ne kadar sancılı bir süreçle takımdan ayrılmış. Olsa da yaptığı paylaşımlardan da anlaşılacağı gibi eski takımına karşı asla kin tutmuyor. Futbolu bırakırken bile kendi ülkesinin takımında jübile maçında Fenerbahçe bayrağı taşıyan Yıldız futbolcu bu yönde yaptığı paylaşımlarla da son dönemde iyiden iyiye konuşulmaya başlandı. Bu şekilde yapılmış son paylaşım ise Fenerbahçe’nin ezeli rakibi ebedi dostu olan Galatasaray’ı biraz kızdıracak türdün oldu.

Söz konusu paylaşıma göre Galatasaray’ın şuanda kullandığı stadı TTArena’nın ilk derbisinden söz eden Alex, kendi evinde Galatasaray’ın 1-0 öne geçmesine rağmen 2-1 kazanmalarını dile getirdi. Instagram üzerinden bu şekilde bir paylaşım yapan eski futbolcu Alex hem maçın tarihini belirtti.  Hem de paylaşımına “O günü unutmak imkansız” notunu düştü. Paylaşımı gören Fenerbahçe taraftarı Alex’e beğeni mesajları gönderirken Alex’i takip eden bir kısım Galatasaray taraftarı ise aradan geçen uzun zamana rağmen bu şekilde paylaşım yapılmasına tepki gösterdi. Gelen tepkilere hiç aldırış etmeyen Alex ise bu tarz paylaşımlarına hala devam edeceğinin de sinyallerini vermiş oldu.

Kaptan Alex veda ediyor. Son günlerde milli takım ile adı anılmaya başlayan Alex, herkesin bildiği gibi yaptığı Instagram paylaşımı ile tüm bu iddiaları yalanlamıştı. İddiaları net bir dil ile yalanlayan ve milli takıma gelmesinin söz konusu olmadığını söyleyen Alex bu günlerde ise futboluna damga vurmaya hazırlanıyor. Uzun süre Türkiye’de de forma giyen yıldız futbolcu sorunlu bir şekilde ayrıldığı Fenerbahçe’den sonra ülkesine dönmüş ve kendi liginde futbol oynamaya başlamıştı. Yaşı oldukça ilerleyen başarılı futbolcu bu kez yayınladığı mesajda ise kendi ülkesinde oynarken futbolunu sonlandıracağını belirtti. Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile Alex hem birçok taraftarı üzdü hem de sevindirdi.

Instagram üzerinden paylaşım yapan Alex bu güne kadar oynadığı takımların formalarının bulunduğu bir albüm hazırladı. Hazırlanan bu albümü kendi Instagram sayfasından paylaşan başarılı futbolcu paylaşımına birde duygu dolu mesaj ekledi. “Bana tüm verdikleri icin futbola teşekkür ederim, fakat kariyerimin sonuna geldim. Pazar günü Couto Pereira’da tadını çıkaracağım bir maç daha olacak. Bana daima iyi davranan bütün taraftarlara teşekkür ederim. Teşekkürler Coritiba, Palmeiras, Cruzeiro, Flamengo ve Fenerbahçe” şeklinde ifadeler kullanan Alex futbolunu bu hafta sonu oynayacağı maç ile sonlandıracak. Taraftarlar ise bu haberle birlikte oldukça üzüldü. Yıldız futbolcuya bundan sonraki hayatı için gelen iyi dilek mesajları ise dikkat çekti.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Sohbette Tutma Nedir Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır ?

 

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Alex Instagram Hesabından Dev Derbiye Katıldı
4.5 (89.75%) 365 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir