Alp Kırşan Instagram Hesabından Yaptığı Dominik Paylaşımı Beğenildi

| Nisan 19, 2016 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram ünlüler

Oynadığı sinema filmlerinin ardından Survıvor yarışmasına katılan Alp Kırşan, yarışmadan sonra ise Acun Ilıcalı’nın ekibinde yer almaya başladı. Acun medyanın aranan yüzlerinden biri halin eğelen ünlü isim önce “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışmasında yardımcı sunuculuk performansı ile tanınırken sonra Survıvor yarışmasında Acun Ilıcalı’dan sonra ikinci sunucu olmasıyla gündeme gelmişti. Başarılı sunucu bu süreç içerisinde ise Dominik’e geçici olarak ekiple beraber yerleşti. Yarışma boyunca genelde adada olan ünlü sunucunun geçtiğimiz gün ise oldukça önemli misafirleri vardı. Yine Alp Kırşan gibi oyuncu olan eşi Zeynep Dörtkardeşler kısa süre önce kucağına aldığı bebeğiyle beraber Dominik’e eşini ziyaret etmeye geldi.

Daha önceki yarışmada da ada ziyareti yapan ünlü ismin bu sürprizini ise Alp Kırşan Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla kutladı. Ünlü isim resmi Instagram hesabından eşi ve bebeğiyle beraber çekilmiş olan fotoğrafları paylaşarak “Bu anları tarif edecek söz bulamıyorum, niyeti olan herkese Allah nasip etsin…” ifadelerini kullandı. Söz konusu paylaşım sonrasında Türkiye’ye döndüğü öğrenilen Zeynep Dörtkardeşler ve bebeği ise Alp Kırşan’ın takipçilerinden büyük oranda beğeni aldı. Ünlü isme bu paylaşımından sonra ise takipçilerinden adaya ilişkin birçok soru soruldu. Fakat Alp Kırşan yarışma için gelen soruları yanıtsız bırakmayı tercih etti.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-aylik-begeni-satin-al

Oyunculuğu ile büyük üne kavuştuktan sonra Acun Ilıcalı ile çalışmaya başlayan Alp Kırşan Instagram paylaşımı ile hayranlarını korkuttu. Alp Kırşan kısa süre içerisinde önce “Yetenek Sizsiniz” yarışma programında şimdi ise Survıvor’da kendini göstermeye başladı. Survıvor’da genelde Acun Ilıcalı olmadığı zamanlarda yarışları sunan ve yöneten Alp Kırşan son paylaştığı fotoğrafla ise sevenlerini korkuttu. Survıvor adasında fenalaşan ünlü isim hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan ünlü sunucu ve oyuncu serum takılarak tedavi altına alındı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Atiba Hutchinson Tüm Taraftarlardan Özür Diledi

Serum takılmış ve hastane yatağında yatarken ki halini paylaşan ünlü isim ise paylaşımına “Bakımsız tarzana olacağı buydu. Trankilo, sıkıntı yok. Halledeceğiz. ‘Survivor All star’ orada olacağım” notunu düşen ünlü isim böylece korkulacak bir şeyin olmadığını da belirtmiş oldu. Alp Kırşan’ın bu paylaşımından sonra binlerce takipçisi ise ünlü isme destek ve geçmiş olsun mesajları gönderdi. Adada tedavi altına alınan başarılı isim yarışmanın da sonlarına yaklaşırken Kıbrıs için ayağa kalkacağını da belirtti. Finalde yer alacağını söyleyen Alp Kırşan’ın bundan sonra hızlandırılmış çekimlerde yer alıp almayacağı ise merak konusu. Zira zaten bir hafta kalan ünlü sunucunun ülkemize dönerek tedavi olması da konuşuluyor. Kararı verecek olan Alp Kırşan’ın ise adayı ve ekibini bırakmaya niyeti pek yok gibi. Yaptığı Instagram paylaşımından bunu net bir şekilde görmeniz mümkün.

Alp Kırşan Instagram Hesabından Yaptığı Dominik Paylaşımı Beğenildi
4.5 (89.42%) 342 vote[s]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +