Amerikalı Hostes Taylor Tippett Instagram Uygulamasının Yeni Fenomeni Oldu

Hostes Taylor Tippett

Amerikalı hostes Taylor Tippett Instagram paylaşımları ile kısa sürede fenomen olmayı başardı. Başarılı hostesin fenomen olmasının nedeni ise işine duyduğu sevgiyle beraber yolcuları biraz olsun gülümsetmek için kullandığı yöntem. Zira başarılı hostes uçağa yolcular binmeden önce birçok not hazırlayıp uçağın camlarına yapıştırıyor.

Kısa esprilerle yazdığı her notu Instagram hesabından da paylaşan başarılı hostes bu yönüyle büyük beğeni toplamaya başladı.
Yolculardan da oldukça olumlu geri dönüşler almaya başlayan Taylor Tippett, yavaş yavaş Instagram’ın fenomeni olmaya da başladı. Paylaştığı bu notlar ile fenomenliği yakalayan Taylor Tippett Instagram hesabından konu hakkında bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada işini çok sevdiğini ve saygı duyduğunu dile getiren fenomen isim aslında amacının Instagram fenomeni olmak olmadığını da belirtti. Bu açıklamalarına rağmen kısa sürede büyük oranda beğeni toplayan isim şimdilerde yeni Instagram fenomeni olarak anılıyor. Hostesliğini yaptığı firmanın konu hakkında ne düşündüğü ise merak konusu.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-igtv/begeni-satin-al

Amerikalı Hostes Taylor Tippett Instagram Uygulamasının Yeni Fenomeni Oldu
4.5 (89.36%) 109 votes

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Swarm Hesabı Nasıl Gizlenir?

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +