Amine Gülşe Instagram Paylaşımı İle Hayranlarını Güldürdü

Amine Gülşe Instagram Paylaşımı İle Hayranlarını Güldürdü

Bu yıl yapılan güzellik yarışmasında birinci seçildikten sonra gündemde kalmayı başaran Türkiye güzeli Amine Gülşe instagram paylaşımları ile dikkat çekiyor. Yarışmada birinci seçilmesinin ardından sürekli olarak bazı kesimler tarafından eleştirilen yeni Türkiye güzeli tüm bu eleştirilere cevap niteliğinde bir paylaşıma imza attı.

Sıfır makyajlı doğal halini takipçileri ile paylaşan Amine Gülşe, böylece kendisine boya güzeli lakabı takan birçok kişiye de cevap vermiş oldu. Yaptığı paylaşıma “Çoğu kişi makyajsız halimi görmek istemiş, fotoğraflarımın altına yorum yazmış. Ben de çektim” şeklinde bir mesajda ekleyen güzel isim epey bir beğeni de topladı. Ülkemizi dünya güzellik yarışması için Londra’da temsil etmeye hazırlanan Türkiye güzeline Instagram üzerinden birçok kullanıcı da destek vermeyi ihmal etmedi. Özellikle güzelliği ile yüksek takipçi sayısına ulaşmayı başaran Amine Gülşe daha çok uzun süre gündemde kalacak gibi.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-begeni-satin-al

Güzelliği ile dikkat çeken isimlerden biri olan Amine Gülşe Instagram hesabından paylaştığı resim ile gündem oldu. Amine Gülşe 2014 senesinde güzelliğini tescillemiş ve Türkiye güzeli seçilmişti. Bu tarihten itibaren tescilli güzel birçok teklif almış ve sinema dünyasına giriş yapmıştı. Birçok dizide rol alan isim hali hazırdı bir dizide de rolüne devam ediyor. Tüm bunlarla beraber Amine Gülşe’nin sosyal medya hesapları da ününe paralel olarak ilgi görmeye başladı. Özellikle Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlar büyük ilgi gören isim takipçi sayısını da epey bir yükseltti.

Söz konusu paylaşımların ardından hatırı sayılır bir takipçi kitlesi oluşturan Türkiye güzeli son yaptığı paylaşımda da güzelliğinin sırrını vermiş oldu. Son paylaşımında annesinin siyah beyaz eski bir fotoğrafını hesabına ekleyen isim paylaşıma “Annemin gençliği, güzelliğimi kimden aldığım belli” notunu düştü. Resmi gören takipçilerde bu yoruma katılmış olacak ki aynı şekilde Amine Gülşe’ye birçok mesaj gönderildi. Bunun yanında ünlü ismin annesine benzerliği de göz ardı edilmedi. Neredeyse annesinin kopyası olan isim bu yönde de aldığı mesajlara teşekkür etti. Her fırsatta ailesi ile ilgili paylaşımlar yapan ismin annesine ne kadar bağlı olduğu böylece bir kez daha gündeme geldi.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram En Çok Etkileşim Alan Paylaşımlar

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Amine Gülşe Instagram Paylaşımı İle Hayranlarını Güldürdü
4.4 (87.88%) 137 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir