Arka Sokaklar Final Yapması Sosyal Medyayı Salladı

Arka Sokaklar Final Yapması Sosyal Medyayı Salladı

Televizyon ekranlarına damga vuran dizilerden birisi olan Arka Sokaklar final yapması sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında. Bu dizilerden kimi çok uzun sürmesi ile kimi finali ile kimi de gördüğü ilgi ile televizyon tarihine geçiyor. İşte bu şekilde efsane haline gelmiş dizilerden biri de Kanal D ekranlarından yayınlanan “Arka Sokaklar” dizisi. Yaklaşık 10 senedir devam eden yayın hayatı ile ülkemizde en uzun süre yayın hayatına devam eden dizilerden biri olan “Arka Sokaklar” bu süre boyunca yayın hayatına aralıksız devam etmesi ile efsaneler arasına girmeyi başardı. Birçok oyuncunun değiştiği ve birçok hikâyenin ekrana getirildi efsane dizi 376 bölüm sonra ise sonunda final kararı aldı.

Konusu ve oyuncuları ile büyük beğeni kazanan efsane dizinin final yapacağı haberleri ise sosyal medyayı salladı. Herkes sezon finali beklerken final yapacağı açıklanan dizi hakkında birçok paylaşım yapıldı. Özellikle Instagram üzerinden dizi ile ilgili hazırlanan capsler büyük ilgi görmeye başladı. Sosyal medyanın gündemine oturan büyük final ile ilgili yapılan paylaşımların yanında dizinin hayranları da #ArkaSokaklar final etiketlerini sosyal medya sıralamalarında üstlere taşımayı başardı. Dizinin finalinde nasıl olaylar yaşanacağı merak edilirken, yeniden yayın hayatına başlama ihtimali olup olmadığı da gündem konusu oldu. Söz konusu final bölümü ise 26 Haziran tarihinde yayınlanacak. Zira final yapsa da sosyal medya sayesinde daha uzun süre dizi konuşulmaya devam edecek gibi.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-oto-begeni-satin-al

Neredeyse 10 yıldır yayın hayatına devam eden efsane dizi Arka Sokaklar geçtiğimiz günlerde final kararı almıştı. Uzun bir süreçten sonra dizinin final yapması ise gerek sosyal medyayı gerekse de televizyon dünyasını epey bir konuşturmuştu. Tüm haberlerden sonra ise dizinin yapımcılarından bir açıklama geldi. Yine sosyal medya aracılığı ile yapılan açıklamada dizinin final yapmayacağı sadece kanalın değişeceği belirtildi. Bu haberle dizinin hayranları derin bir nefes alırken yeni kanal ve yeni senaryo ise şimdiden merak konusu olmaya başlamıştı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Kelly Brook Instagram Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Salladı

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Tüm bunlarla beraber yeni yayın döneminde yeni kanalında yayın hayatına devam edecek olan efsane diziden bir haber daha geldi. Diziye bu sezon dahil olan ve kısa sürede hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Can Nergis yeni sezonda diziden ayrılma kararı aldı. Senaryo gereği mi yoksa başka bir neden mi var bilinmez ama Can Nergis söz konusu ayrılıkla ilgili haberi de Instagram haberinden verdi. Ayrılık için bir mesaj yayınlayan ünlü isim mesajında; “Arka sokaklarda heyecan dolu maceramın bu sene sonuna geldim emeği gecen herkese ve bizleri seyreden tüm sevenlere teşekkürler yeni projede çok yakında buluşmak üzere sevgiler… “ ifadelerine yer verdi. Bununla beraber dizide yeni bir ayrılık yaşanacak mı ya da senaryoda değişmeler olacak mı merak konusu olmaya başladı. Zira bu yönde henüz ne yapımcılardan ne de oyunculardan hiçbir açıklama gelmedi.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Arka Sokaklar Final Yapması Sosyal Medyayı Salladı
4.5 (90.88%) 386 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir