Caner Erkin eşi Asena Erkin’den Bir İlginç Instagram Paylaşımı Daha

Instagram ünlüler

Fenerbahçeli başarılı futbolcu Caner Erkin Asena Erkin gerek yaptığı paylaşımlarla gerekse de yaptığı açıklamalarla beraber kısa bir zaman içerisinde eşinden bile daha ünlü bir hale gelmeyi başarmıştı. Bununla beraber ünlü ismin eşi hakkında ortaya atılan iddialarda uzun süre boyunca konuşulmuş ve hatta konu hakkında Caner Erkin’e birçok mesaj gönderilmişti. Son olarak yaptığı cesur bir Instagram paylaşımıyla gündeme gelen ve hakkında birçok yeni iddia ortaya atılmasına neden olan Asena Erkin geçtiğimiz günlerde eşi ile aldıkları bir kararı da açıklamıştı.

Açıklanan karara göre Caner Erkin’in Asena Erkin’e boşanma davası açtığı öğrenildi. Ayrılma kararı alan ikilinin bu kararı açıklandıktan sonra ise Asena Erkin’den gelen ilginç bir Instagram paylaşımı sosyal medyada gündem oldu. Zira Asena Erkin söz konusu paylaşımında Caner Erkin’in kulağının arkasında bulunan gülücük dövmesinin aynısını kalemle çizerek ünlü ismi de etiketledi. Bu paylaşımın ardından birçok mesaj alan ünlü isim kafaları karıştırdı. İkilinin gerçekten ayrılma kararı alıp almadığı ise takipçileri arasında merak konusu oldu. Söz konusu Instagram paylaşımı içinse Caner Erkin her hangi bir açıklama yapmadı. Yapılan paylaşım ise uzun süre sosyal medyada konuşulmayı başardı.

İnstagram Paylaşımları Devam Ediyor

Başarılı futbolcu Caner Erkin’in eşi olan Asena Erkin dur durak bilmeden Instagram paylaşımlarına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde eşi tarafından servet verilerek alınan arabasına çarpılması ile sıkıntılı anlar yaşayan Asena Erkin son yaptığı paylaşımla bu sıkıntılı durumdan çok daha rahat kurtulmuş gibi duruyor. Söz konusu paylaşım ise Asena Erkin’in evde giydiği önlük ile alakalı oldu. İlk bakıldığı zaman seksi iç çamaşırları ile poz veriyormuş gibi gözüken ünlü ismin detaylı bakıldığı zaman sadece bu tarz bir mutfak önlüğü giydiği gözleniyor.

Takipçileri tarafından gelen yorumlar ise Asena Erkin’in herkesi ne kadar şaşırttığını çok net ortaya koyuyor. Bu tarz paylaşımları ile fenomen haline gelmeye başlayan Asena Erkin’in ciddi bir takipçi kitlesinin de olduğu ortada. Zaten Instagram’ı en aktif kullanan isimler arasında gösterilen Asena Erkin sürekli olarak takipçi sayısını da arttırmayı başarıyor. Caner Erkin’in bu konu hakkında ki görüşleri merak konusu olurken başarılı futbolcunun güzel eşi bu konu da pek geri adım atmaya niyetli değil gibi gözüküyor. Üst üste yapılan ilginç paylaşımlarda bu durumun en büyük kanıtı olarak gösterilebilir.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/video-goruntuleme

Asena Erkin Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar ve açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Asena Erkin geçtiğimiz günlerde de ilginç bir iddia ile gündem gelmişti. Eşi Caner Erkin sayesinde ünlenen Instagram fenomeninin eşinden boşanacağı iddia edilmişti. Hatta ardı ardına başka kişilerle görüntü vermesinden dolayı Caner Erkin’in Asena Erkin’e boşanma davası bile açtığı söylenmişti. Fakat başarılı futbolcu resmi Instagram hesabından avukatı aracılıyla yaptığı açıklama da kesinlikle böyle bir durumun söz konusu olmadığını ve iddiaların yalan olduğunu ileri sürdü.

Bu açıklamaların henüz üzerinden çok kısa bir süre geçmesine karşın Asena Erkin bir kez daha ortalığı karıştıracak bir paylaşım yaptı. Yüzü belli olmasa da gece yaptığı anlaşılan paylaşımda belden aşağısını pike ile kapatmış bir fotoğrafı yükledi. Asena Erkin paylaşımına alev emojisini de ekleyince ortalığı karıştırdı. Üstelik ünlü ismin bu paylaşımı yapmasından sonra manken Abdullah İnal’ın da Asena Erkin’i etiketledi. Kendi Instagram sayfasından da aynı paylaşımı yapması kafaları iyiden iyiye karıştırdı. Yapılan paylaşımlar konusunda iki isme de aşırı eleştiriler gelince ve haber aynı zamanda basında da yer almaya başlayınca hem Asena Erkin hem de Abdullah İnal Instagram hesaplarından paylaşımlarını kaldırdı. Konu hakkında Caner Erkin’den ya da Asena Erkin’den bir açıklama gelip gelmeyeceği ise merak konusu. Zira ünlü isim bu paylaşımıyla da bir kez daha sosyal medyayı karıştırdı.

Son günlerde Instagram üzerinden en aktif paylaşımlar yapan isimlerden biri yıldız futbolcu Caner Erkin’in eşi Asena Erkin. Bir dönem adı yakın arkadaşı ile anılan ve kocasını aldattığına dair iddiaların ortaya atıldığı isim bir türlü durulmuyor. İlginç paylaşımları ile sürekli gündemde kalan en son eşinin kendisine aldığı ultra lüks otomobil ile gündeme gelmiş ve bu konu hakkında Instagram üzerinden birçok paylaşımda bulunmuştu. Yaptığı paylaşımlara Fenerbahçe kulübünden bile tepki gelmesine rağmen Instagram paylaşımlarına devam ediyor.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Kedi Manny Instagram İle Yeni Selfie Fenomeni Olmaya Aday

Kış ayı olmasına rağmen oldukça açık giyindiği ve dekoltesinin bol olduğu bir kıyafetle kendisini çeken Asena Erkin söz konusu son Instagram paylaşımında bu fotoğrafı paylaştı. Oldukça açık blunan elbise ile çekilmiş fotoğraflara ise tepki gecikmedi. Takipçileri dahil birçok kullanıcı Asena Erkin’e eleştiri dolu mesajlar göndermeye başladı. Gelen eleştirilere ve tepkilere rağmen resimleri kaldırmaktan vazgeçmeyen Asena Erkin’e bu konuda sürekli kendisini uyaran kocası Caner Erkin’in nasıl tepki vereceği merak konusu. Zira Caner Erkin’den konu ile alakalı her hangi bir açıklama ya da bir tepki paylaşımı gelmedi. Tüm bu paylaşımlara devam edecek gibi gözüken Asena Erkin ise normal Instagram paylaşımlarına da sürekli olarak devam ediyor.

Yaşadığı olaylar ve hakkında çıkan iddialar ile sürekli olarak gündeme gelen ünlü futbolcu Caner Erkin’in eşi Asena Erkin instagram hesabını kapatmıştı. Instagram hesabını kapatma kararı alan Asena Erkin bu kararı alana kadar ise yaptığı paylaşımlar ile Instagram fenomeni haline gelmişti. Instagram sayfası üzerinden yaşadığı tartışmalar ve cesur kıyafetleri ile yaptığı paylaşımlar nedeniyle eşi Caner Erkin’den de defalarca uyarı alan ünlü isim en son eşinin aldığı lüks araba ile ilgili birçok mesaj almıştı. Yaşanan tüm bu gelişmelerden sonra ise Asena Erkin hiçbir açıklama yapmadan Instagram hesabını kapatma kararı almıştı.

Henüz neden birden hesabını kapattığı bilinmeyen ünlü isim hakkında iddialarda devam ediyor. Son çıkan iddiaya göre birçok firma daha öncede kendi reklamlarını yapan Asena Erkin’e Instagram hesabını geri açması için yüksek ücretlerde para teklif etti. Gelen bu para tekliflerine rağmen Asena Erkin ise kesinlikle Instagram’a geri dönmeyeceğini belirtti. Tüm yaşanan bu olaylar neden ünlü isim Instagram hesabını kapattı sorularına da neden oldu. Neden hesabını kapattığı bilinmez ama ünlü ismin uzun süre sosyal medyadan uzak kalacağı ve Instagram’a dönemeyeceğine kesin gözü ile bakılıyor. Yapılan açıklamalardan bu durumu net bir şekilde anlayabiliyorsunuz.

Asena Erkin Ve Caner Erkin yine olaylarıyla gündemden düşmediler. Lige devre arasının girmesi ile birlikte yıldız futbolculardan tatil yapmaya başladı. Tatil yapan yıldız futbolculardan bir tanesi de Fenerbahçe’nin yıldız ismi Caner Erkin. Oynadığı futbolla bu sezonda ilk yarıda oldukça beğenilen bir performans gösteren Caner Erkin tatil için ise eşi ile birlikte Dubai’yi seçti. İstanbul’u esir alan soğuk havadan kurtulmak için böyle bir tatil seçen ikili 4 gün boyunca tatil yapacak. Bu sırada tatil haberinden çok yine her zaman olduğu gibi yıldız futbolcunun karısı Asena Erkin gündeme geldi.
Tatilde de rahat durmayan Asena Erkin Ve Caner Erkin bu kez sırtı açık bir fotoğrafını paylaştı. Paylaşımın ardından gelen tepkiler ile birden neye uğradığı şaşıran Asena Erkin gelen yorumlara daha fazla dayanamadı. Tüm gelen yorumların üzerine ünlü futbolcunun karısı sadece sırtı açık bir mayo giydiğini ve bunda tepki gösterecek bir şey olmadığını yazdı. Evli olan ve adı sürekli böyle paylaşımlarla anılan güzel oyuncunun bu açıklaması ise hayranlarını ve takipçilerinin eleştirilerini durduramadı. Gelen aşırı eleştirilere cevap vermesine rağmen Asena Erkin paylaşımı Instagram hesabından kaldırmadı. Konu ile ilgili olarak yıldız futbolcu Caner Erkin’den de bir açıklama gelmedi. Caner Erkin’in bu tarz paylaşımlara çok kızdığı ise biliniyor.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/facebook/post-fotograf-begeni

Caner Erkin eşi Asena Erkin’den Bir İlginç Instagram Paylaşımı Daha
4.5 (89.66%) 292 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +