Caner Erkin eşi Asena Erkin’den Bir İlginç Instagram Paylaşımı Daha

Instagram ünlüler

Fenerbahçeli başarılı futbolcu Caner Erkin Asena Erkin gerek yaptığı paylaşımlarla gerekse de yaptığı açıklamalarla beraber kısa bir zaman içerisinde eşinden bile daha ünlü bir hale gelmeyi başarmıştı. Bununla beraber ünlü ismin eşi hakkında ortaya atılan iddialarda uzun süre boyunca konuşulmuş ve hatta konu hakkında Caner Erkin’e birçok mesaj gönderilmişti. Son olarak yaptığı cesur bir Instagram paylaşımıyla gündeme gelen ve hakkında birçok yeni iddia ortaya atılmasına neden olan Asena Erkin geçtiğimiz günlerde eşi ile aldıkları bir kararı da açıklamıştı.

Açıklanan karara göre Caner Erkin’in Asena Erkin’e boşanma davası açtığı öğrenildi. Ayrılma kararı alan ikilinin bu kararı açıklandıktan sonra ise Asena Erkin’den gelen ilginç bir Instagram paylaşımı sosyal medyada gündem oldu. Zira Asena Erkin söz konusu paylaşımında Caner Erkin’in kulağının arkasında bulunan gülücük dövmesinin aynısını kalemle çizerek ünlü ismi de etiketledi. Bu paylaşımın ardından birçok mesaj alan ünlü isim kafaları karıştırdı. İkilinin gerçekten ayrılma kararı alıp almadığı ise takipçileri arasında merak konusu oldu. Söz konusu Instagram paylaşımı içinse Caner Erkin her hangi bir açıklama yapmadı. Yapılan paylaşım ise uzun süre sosyal medyada konuşulmayı başardı.

İnstagram Paylaşımları Devam Ediyor

Başarılı futbolcu Caner Erkin’in eşi olan Asena Erkin dur durak bilmeden Instagram paylaşımlarına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde eşi tarafından servet verilerek alınan arabasına çarpılması ile sıkıntılı anlar yaşayan Asena Erkin son yaptığı paylaşımla bu sıkıntılı durumdan çok daha rahat kurtulmuş gibi duruyor. Söz konusu paylaşım ise Asena Erkin’in evde giydiği önlük ile alakalı oldu. İlk bakıldığı zaman seksi iç çamaşırları ile poz veriyormuş gibi gözüken ünlü ismin detaylı bakıldığı zaman sadece bu tarz bir mutfak önlüğü giydiği gözleniyor.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Jennifer Lopez Instagram Paylaşımı İle Büyüledi

Takipçileri tarafından gelen yorumlar ise Asena Erkin’in herkesi ne kadar şaşırttığını çok net ortaya koyuyor. Bu tarz paylaşımları ile fenomen haline gelmeye başlayan Asena Erkin’in ciddi bir takipçi kitlesinin de olduğu ortada. Zaten Instagram’ı en aktif kullanan isimler arasında gösterilen Asena Erkin sürekli olarak takipçi sayısını da arttırmayı başarıyor. Caner Erkin’in bu konu hakkında ki görüşleri merak konusu olurken başarılı futbolcunun güzel eşi bu konu da pek geri adım atmaya niyetli değil gibi gözüküyor. Üst üste yapılan ilginç paylaşımlarda bu durumun en büyük kanıtı olarak gösterilebilir.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/video-goruntuleme

Caner Erkin eşi Asena Erkin’den Bir İlginç Instagram Paylaşımı Daha
4.5 (89.66%) 292 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir