Ata Demirer Instagram Paylaşımlarıyla Güldürmeye Devam Ediyor

| Temmuz 19, 2015 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Ata Demirer

Gerek filmleri gerekse de tek kişilik komedi gösterileriyle ülkemizin en popüler komedyenlerinden biri haline gelen Ata Demirer, son yaşadığı olaylar sonrasında ise epey bir gündeme gelmeye başlamıştı. Zira ünlü isim “Eyvah Eyvah” filminin setinde tanıştığı oyuncu eşi Özge Borak ile boşanma kararı almış. Boşanma nedeni olarak kesin bir açıklama yapmayan Ata Demirer kısa süre sonra ise yeni filmini çekmiş. 1 hafta kadar önce Özge Borak’ın yeni sevgilisiyle ilgili paylaşımlar yapmasına da nasıl bir yorum yapacağı merak edilen Ata Demirer herkesi şaşırtmıştı.

Ünlü komedyen bu haberlere rağmen neşesinden bir şey kaybetmediğini de yaptığı Instagram paylaşımları ile ortaya koymaya başladı. Tatil için tekne gezisini tercih eden Ata Demirer yaptığı paylaşımlarla adeta Instagram üzerinden Stand up gösterisi yapmaya başladı. Hemen her paylaşımında başka bir ifade ile takipçilerini güldürmeyi başaran bu paylaşımlar o gösterinin bir provası mı bilinmez ama Ata Demirer’in bu tarz paylaşımlarla kısa sürede birçok takipçi kazandığını söylemek mümkün. Zira gelen takipçi yorumlarında da bunu net bir şekilde görebiliyoruz. Özge Borak ile ilgili gelen yorumlara ise ünlü komedyenin yorumsuz kalması da dikkatlerden kaçmıyor.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/youtube/yorum

Bir süredir yeni filmi ile adından söz ettirmeye başlayan Ata Demirer en son “Eyvah Eyvah” serisini çekmişti. Yöresel bir alanda çekilen film büyük beğeni toplamış ve oldukça komik bulunmuştu. Beğeninin artması ile birlikte ünlü oyuncu da aynı kadro ile beraber devam filmleri çekmiş ve “Eyvah Eyvah 2” ile “Eyvah Eyvah 3” filmleri izleyici ile buluşmuştu. Her iki filmde büyük beğeni toplamış ve gişe rakamları ile bunu kanıtlamıştı. Herkes Ata Demirer’den serinin devam filmini beklerken Ata Demirer yaptığı açıklamada devam filmi olup olmadığının belli olmadığını fakat yeni bir proje ile gelmeye hazırlandıklarını dile getirmişti.

Bu gelişmeden sonra merak içinde beklenen yeni komedi filminin sonunda çekimleri başladı. Çekimlerin başladığı haberlerinin gelmesi ile birlikte izleyicilerde büyük merak içerisinde girdi. Ata Demirer ise bu merakı biraz olsun söndürmek ve hazırlandıklarının sinyallerini vermek için filmden ilk paylaşımları yapmaya başladı. İlk paylaşımda saçlarına hafif beyazlar düşmüş olan Ata Demirer’in tipik bir aile babası rolünde olduğu ve yanında Demet Akbağ’ın yer aldığı görüldü. Bu paylaşımla yeni filmde de “Eyvah Eyvah” kadrosunun yer alıp almayacağı da merak konusu oldu. Demet Akbağ’ın bulunması bu yönde bir izlenim olmasına neden oldu. Bununla birlikte bir süre önce ayrıldığı eşi Özge Borak’ın filmde yer alıp almayacağı da en sık sorulan sorular arasında yer aldı.

Birçok iddia ile birlikte Ata Demirer ve Özge Borak şok bir karar ile kısa süre önce ayrılmıştı. Kısa süre önce ayrılan ünlü çiftin neden ayrıldığı konusunda birçok iddia ortaya atılırken bir türlü gerçek sebep ortaya çıkmamıştı. Instagram paylaşımları ile devam eden iddialardan sonra ikili tüm yorumlara rağmen tek celsede boşanmıştı. Ayrılığı ardından bunalıma girdiği söylenen Ata Demirer sonunda tekrar ortaya çıktı. Boşandıktan sonra yeni film çekimleri için bir tatile çıkan komedyen her gittiği alanda Instagram paylaşımı yapmayı da ihmal etmedi. Yapılan Instagram paylaşımları akıllara birçok soru getirirken Ata Demirer’in keyifli halleri gözlerden kaçmadı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram TBT Çılgınlığına Kuşum Aydın’da Katıldı

Ayrıca yaptığı Instagram paylaşımlarına keyifli bir de espri ekleyen Demirer, kendisini takip eden hayranlarını da sevindirdi. Evlenmesi ile birlikte rejime başladığı haberlerinden yola çıkarak yaptığı espride Ata Demirer yemek yerken ki halini Instagram hesabından paylaştı. Paylaşımına birde “Bu evliliğin bitmesinin nedeni şiddetli geçimsizlik değil, şiddetli rejimsizlik” mesajını ekleyen ünlü isme büyük oranda destek de geldi. Takipçilerin destek verdiği Ata Demirer ise kısa sürede kendini toparlamış gibi. Yaptığı paylaşımlar bu durumun en büyük kanıtı.

Eyvah Eyvah serisi ile birlikte eski eşi Özge Borak ile tanışan Ata Demirer film aşkını gerçek aşka çevirmiş ve Özge Borak ile mutlu bir evliliğe adım atmıştı. Mutlu bir beraberlik sürdüren ikili filmi de seri haline getirmiş ve en son Eyvah Eyvah 3 filmini çekmişti. Herkes her şeyin güzel gittiğini düşünürken bir anda ise beklenmedik bir haber gelmişti. Uzun süredir birlikte olan Ata Demirer ve Özge Borak boşanma kararı almışlardı.

Neden böyle bir karar verdiği anlaşılamayan ikili kısa süre içerisinde boşanmış ve ayrılmışlardı. İddialara göre bu süreçten sonra ise Ata Demirer oldukça zor zamanlar geçirmişti. Bu süreç içerisinde Özge Borak’a ait ne varsa hayatından çıkarmaya başlayan Demirer ilk olarak eski eşini Instagram hesabından kaldırmıştı. Ardından eşine ait eşyaları da kendi evinden çıkarak Ata Demirer ise sonunda kendisini toparlamaya başladı. En son yaptığı Instagram paylaşımından da bu dönemi atlatmaya başladığı görülen ünlü isim ilginç bir de paylaşım yaptı. Söz konusu paylaşımda bir çocuk parkında bulunan Demirer kaydıraktan kayarken ki halini takipçileri ile paylaştı. Paylaşımında mutlu bir ifadesi olduğu gözlerden kaçmayan Ata Demirer’in yavaş yavaş ayrılığın etkisini de üzerinden atmaya başladığı böylece görüntülenmiş oldu. Konu ile ilgili olarak ise her hangi bir açıklama yapmayan Ata Demirer’e takipçileri de mesajları ile destek verdi.

Son zamanların en uyumlu çifti olarak gösterilen Ata Demirer ve eşi Özge Borak instagram da takipten çıkardı. Şok bir kararla ayrılma kararı aldı. Oldukça büyük şaşkınlık yaratan kararın altında ise ne gibi sebeplerin yattığı henüz bilinmiyor. İkili Ata Demirer’in senaryosunu yazdığı ve oynadığı komedi serisi Eyvah Eyvah filminde tanışmış ve kısa süre sonra ilişkilerini nikah masasına taşımıştı. 3 yıldır evli olan çift bu şok ayrılık kararı ile birden gündeme gelmeyi başardı. İkili tarafından yapılan kısa açıklamaya göre anlaşmalı olarak boşanma kararı aldılar. Dostluklarının devam edeceğini belirten ikili bugün mahkemeye de başvurdu.

Ayrılığın haberleri gündeme bomba gibi düşerken neden böyle bir olayın yaşandığı ise merak konusu olmaya başladı. Özellikle son hamle ortalığı iyice karıştırdı. Dost kalacaklarını ve her zaman görüşebileceklerini belirten Ata Demirer Instagram hesabında Özge Borak’ın ismini çıkardı. Birlikte çekilmiş tüm fotoğraflarını da Instagram hesabında kaldırması çiftin arasına başka bir isim mi girdi sorularını akla getirdi. Konu ile ilgili detaylı bir açıklama yapmayan ikili ise bu iddiaları kesin bir dille yalanladı. Geçen hafta bu tarz paylaşımların yapılmış olması ve ardından yalanlanması iddiaları güçlendirmeye yetti.

Ata Demirer Instagram Paylaşımlarıyla Güldürmeye Devam Ediyor
4.5 (89.3%) 471 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +