Atiba Hutchinson Tüm Taraftarlardan Özür Diledi

Atiba Hutchinson Tüm Taraftarlardan Özür Diledi

Atiba Hutchinson kart için özür diledi. Geçtiğimiz hafta içerisinde Beşiktaş, Torku Konyaspor deplasmanında zorlu bir mücadeleye çıkmıştı. Zaman zaman güzel bir oyun ortaya koysa da Beşiktaş bu hafta beklenen oyunun altında kalmıştı. Buna karşın etkili bir futbol ortaya koyan Torku Konyaspor ise penaltı kazanmasına rağmen sahadan 2-1 mağlup ayrılmıştı. Böylece Beşiktaş ise haftalar boyunca koruduğu liderliği yine elinde tutmayı başarmış ve ilk yarının bitmesine çok az bir süre kala avantajı yakalamıştı. Maçın en ilgi çeken yanı ise Beşiktaşlı yıldız futbolcu Atiba Hutchinson’ın gördüğü kırmızı kart oldu. Penaltı çizgisine atıştan önce bastığı gerekçesi ile defalarca uyarılan yıldız futbolcu hareketine devam edince hakem tarafından ikinci sarı karttan kırmızı kart ile oyun dışı kalmıştı.
Bu hareketinden sonra takımını 10 kişi bırakan yıldız futbolcu aynı zamanda bu hafta oynanacak olan Galatasaray derbisinde de yer almayacak.

Tüm bunlarla beraber takımını zor durumda bırakan yıldız futbolcu bugün yaptığı paylaşımla taraftarından özür diledi. Instagram üzerinden paylaşım yapan yıldız futbolcu bir özür mesajı yayınladı. Söz konusu paylaşımda kartal simgesi ile poz vermiş bir resim ile beraber birde uzun bir özür mesajı yer alıyordu. Mesajda ise “Dün akşamki olayda hayal kırıklığına uğrattığım taraftarlarımızdan, takımımdan ve en önemlisi takım arkadaşlarımdan özür dilemek istiyorum. Bu bir hataydı ve tekrar yaşanmayacaktır. Pazar günkü derbi maçı kaçıracağım için tüm samimiyetimle çok üzgün olduğumu belirtirim ve herkesin şunu bilmesini isterim ki takımımın hak ettiğimiz üç puanı kazanması için tüm desteğimi vermek için orada olacağım. ” şeklinde ifadeler yer aldı. Yıldız futbolcu ise bu paylaşımın ardından taraftardan büyük destek gördü. Tüm taraftarına teşekkür eden Atiba Hutchinson bir daha böyle bir hareketin yaşanmayacağını tekrar belirtti.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Vincent Enyeama Instagram Hesabından Milli Takımı Bıraktığını Açıkladı

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/twitter/retweet

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Atiba Hutchinson Tüm Taraftarlardan Özür Diledi
4.5 (89.06%) 181 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir