Ahmet Davutoğlu Instagram Şehit Fotoğraf Paylaşımı

Ahmet Davutoğlu Instagram Şehit Fotoğraf Paylaşımı

Tırmanan terör olayları sonucunda asker ve polisin sürdürdüğü operasyonlar tüm hızıyla devam ediyor. Ahmet Davutoğlu Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Birçok şehrin birçok ilçesinde devam eden temizleme operasyonlarından zaman zaman kahreden haberlerde gelmiyor değil. Zira söz konusu operasyonlar kapsamında birçok askerin ve polisin şehit olduğunu da biliyoruz. Gelen şehit haberleri ise tüm ülkeyi yasa boğsa da en büyük üzüntüyü şehit yakınları yaşıyor. Şehit yakınlarının bu acısını paylaşmak için 18 Mart kapsamında Başbakan Davutoğlu’da şehit yakınları için özel bir yemek düzenledi. Birçok şehir yakınının katıldığı yemeğe basında büyük ilgi gösterdi.

Çankaya köşkünde tertip edilen yemekten paylaşılan bir fotoğraf ise sosyal medyada gündem olmayı başardı. Zira söz konusu fotoğrafta iki küçük şehit çocuğu Başabakan’ı yanaklarından öperken görüntüleniyor. Söz konusu kareyi “Şehitlerimizin emanetleri” notuyla paylaşan başbakan Ahmet Davutoğlu Instagram ise herkesi duygulandırdı. Söz konusu paylaşım çok kısa bir süre içerisinde binlerce beğeni alırken gönderilen birçok mesajda şehitlerin yakınlarına destek ifadelerinin yer alması dikkatlerden kaçmadı. Söz konusu Instagram paylaşımı 10 binin üzerinde beğeni alırken söz konusu paylaşıma gelen yorumlar hakkında başbakan Davutoğlu her hangi bir yorum yapmadı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/turk-bot

Ahmet Davutoğlu Instagram hesabından yeni yapılacak olan 3. hava yolunun resimlerini paylaştı ve büyük beğeni topladı. İstanbul’un tarik sorunu günden güne trafiğe çıkan araba sayısının artmasına bağlı olarak sürekli olarak büyüyen bir sorun haline geldi. Her ne kadar trafik sorununu çözebilmek için zaman zaman minik birkaç uygulama yapılsa da hali hazırda hala devam eden soruna kesin bir çözüm bulunamadığını da biliyoruz. Özellikle iki yaka arasında yaşanan trafik yoğunluğu artık tehlikeli boyutlara ulaşmaya başlayınca yetkililerde konu hakkında yeni bir çalışma içerisine girmişti. İki yakayı birbirine bağlayan iki dev köprünün yanı sıra trafiği azaltmak için üçüncü bir köprü projesi planlanmıştı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp’ta Telefon Numarası Değiştirme Nasıl Yapılır?

Yapılan planlamanın ardından yabancı mühendislerinde katkısıyla beraber hızla üçüncü köprü projesi başlamıştı. Yakın zaman önce başlayan projede ise artık sona gelindi. Büyük bir hızla devam eden inşaat sonrasında artık üçüncü köprünün son adımları atılmaya başlandı. Son çalışmalardan sonra ise iki yakanın birbirine bağlanması işlemi içinse devletin en başında yer alan isimler bir araya gelmişti. İki yakayı birleştirecek olan çalışma sırasında köprü üzerinde bulunan Başbakan Davutoğlu ise bu anları Instagram hesabından paylaştı. Ünlü siyasetçi paylaşımına ayrıca “Tarihe  Asya ile  Avrupa arasındaki büyük yolculuğuyla mührünü vuran milletimiz bugün kendi mühendisleriyle kendi işçileriyle kendi el emeği ve zihin bereketiyle bir kez daha iki kıtaya mührünü vuruyor. Kıtaları sadece 3. köprü ile değil gönül köprüleriyle birleştiriyoruz.” Notunu ekleyerek çalışmaların kısa süre içerisinde biteceğinin sinyalini de verdi.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Ahmet Davutoğlu Instagram Şehit Fotoğraf Paylaşımı
4.4 (88.41%) 271 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir