Belçim Bilgin Haberleri Instagram Üzerinden Yalanladı

| Aralık 26, 2014 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram ünlüler

Belçim Bilgin hakkında şok idddia! Kısa bir süre önce Cem Yılmaz’dan gelen haber magazin dünyasında şok etkisi yaratmıştı. Mutlu bir evlilik sürdüğü zannedilen ve bir çocuğu olan Cem Yılmaz eşi ile ayrılma kararı almıştı. Anlaşmalı olarak bu kararı alan ikili ilk duruşmada boşanmışlar. Cem Yılmaz’ın boşanmasından sonra ise hakkında ki iddialar bir türlü son bulmadı. Boşanma üzerine iddialar bir yana dursun ünlü komedyen hakkında sürekli olarak yeni bir ilişki iddiası ortaya atılır oldu. Gerek basında gerekse de sosyal medya üzerinden gelen bu iddialara sürekli yenisi eklenirken son gelen iddia iyice kafaları karıştırdı.

Söz konusu iddialara göre Cem Yılmaz Ayşe Hatun Önal ile aşk yaşamaya başladı. Olayın asıl ilginç yanı ise bu evreden sonra ortaya atılan iddiayla geldi. Yeni iddiaya göre Ayşe Hatun Önal ile Cem Yılmaz’ı bir araya getiren isim Yılmaz Erdoğan’ın karısı Belçim Bilgin. Uzun süredir ortada dolaşan Belçim Bilgin iddialarına ise sonunda ilk ağızdan cevap geldi. Söz konusu iddialar için Belçim Bilgin Instagram hesabı üzerinden bir açıklama yayınladı. Açıklamada ser ifadeler kullanan Belçim Bilgin kendisi ile ilgili olarak söz konusu haberi ele alan gazetenin başlığından da yararlandı. Instagram hesabı üzerinden açıklamalarında “Ha ha ha! Yok, artık daha neler… ! Annemle babamı da ben tanıştırmıştım zaten” şeklinde ifadeler ekleyerek haberi kesin bir dille yalanlamış oldu. Konu ile ilgili olarak ünlü ismin takipçileri de kendisine destek vermeyi ihmal etmedi. Kesin bir yalanlamanın yapılmasının ardından şuan bile yeni iddiaların ortaya atılması ile ilgili olarak ise Cem Yılmaz’dan her hangi bir açıklama gelmedi.

Filmleri Beğeni Topluyor

Bir süredir Yılmaz Erdoğan ile veli olan Belçim bilgin sürekli olarak yeni çektiği sinema filmleri ile ilgi toplamaya devam ediyor. Her sezona yeni bir sinema filmi ile girmeye başlayan başarılı oyuncu performasn ile de büyük dikkat çekmeyi başarıyor. Sadece performansı ile gündeme gelmeye başlayan Belçim Bilgin, geçtiğimiz gece yaptığı çifte kutlama ile de büyük bir beğeni toplamayı başardı. Hem 32.yaş gününü hem de Yılmaz Erdoğan’ın özel bir gece en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülünü almasını kutlayan Belçim Bilgin arkadaşları ile tüm gece boyunca eğlendi.
Oldukça eğlendikleri gözlenen grup tüm gece boyunca fotoğraf çekmeyi de ihmal etmedi. Belçim Bilgin’in arkadaşları ve ünlü isimlerin Instagram paylaşımları ile geceye ilişkin detaylarda ortaya çıkmış oldu. Gecede en büyük dikkati çeken olay ise Yılmaz Erdoğan’ın geceye katılmaması oldu. Fakat sonradan bu konu hakkında da bir açıklama yapıldı. Ödül töreninden henüz dönmediği için Yılmaz Erdoğan’ın geceye katılmadığı belirtildi. Oldukça eğlenceli dakikaların yaşandığı geceye ilişkin yapılan paylaşımlara ise birçok takipçi kutlama mesajları gönderdi. Bunun yanında birçok arkadaşı da Belçim Bilgin’in doğum gününü Instagram üzerinden yayınladıkları mesajla kutladı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Naomi Campbell Instagram Paylaşımıyla Şaşırttı

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/video-goruntuleme

Belçim Bilgin Haberleri Instagram Üzerinden Yalanladı
4.4 (87.54%) 61 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +