Beren Saat Hakkında Ortaya Atılan İddialar Sosyal Medyayı Salladı

| Temmuz 23, 2015 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram ünlüler

Beren Saat Hakkında Ortaya Atılan İddialar Sosyal Medyayı Salladı

Gerçekleştirdikleri evlilikle son günlerin en popüler ünlüleri arasına girmeyi başaran Beren Saat ve Kenan Doğulu oynadıkları reklam filmleriyle beraber de gündeme oturmaya başladı. Birlikte oynadıkları reklam filmleriyle birlikte ünlü isimlerin evliliğinin çok daha iyi gittiği düşünülürken beklenmedik bir iddia ortaya atıldı. Ortaya atılan iddialara göre Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun ailesinin arası açıldı. Ünlü isimlerin bu şekilde aralarının açılmasının nedeni olarak ise Beren Saat ve kayınvalidesi arasında geçen diyalog olduğu da söylendi.

İddiaya göre Beren Saat son günlerde Instagram üzerinden siyasi paylaşımlar yapmaya başlayınca kayınvalidesi tarafından uyarıldı. Gelinini uyaran ünlü isim siyasi paylaşımların ailesine zarar vereceğini belirtmiş. Beren Saat ise bu sözlerin ardından paylaşımlar yapmaya devam etmiş. Son olaylardan sonra tekrar Instagram üzerinden siyasi paylaşımlar yapan Beren Saat ile eşinin arası açılmış. Söz konusu iddiaları doğrulayacak ne bir açıklama ne de bir paylaşım olmasa da Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun son zamanlarda birbirlerine soğuk davrandığı da iddia ediliyor. Söz konusu iddialar için ise henüz ne Beren Saat ne de Kenan Doğulu olayın nedeni olan Instagram hesaplarından bir paylaşım yapmadı. İddiaların doğru olup olmadığı ünlü isimlerin yapacağı açıklamada belli olacak gibi. Zira bu yönde başarılı oyuncuya birçok mesaj gönderildiğini de söylemek lazım.

Kösem Sultan için yapılan dizide başrol olarak görev yapacak olan Beren Saat Instagram paylaşımları ise hız kesmeden devam ediyor. Bir süredir ekranlarda gözükmeyen Beren Saat artık ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Özellikle sosyal konular hakkında çok fazla paylaşım yapan ünlü isim geçtiğimiz günlerde Erzurum’da HDP aracına yapılan saldırı hakkında da yine geri kalmayarak yorumunu yaptı. Bu kez de yorumu için Instagram hesabını kullanan ünlü isim söz konusu olayla ilgili açıklamalarında ise ilginç ifadeler kullandı.

Yaptığı açıklamalarda “Erzurum’da HDP minibüsü kullanan şoförü yaktılar! Terörist diye diye halk terörist oldu! Bu altı üstü bir siyasi seçim. Artık hedef göstermeyin ne olur. Ekmek almaya giden çocuğun, şoförün, gazetecinin elinize bulaşan kanın hesabı o çok korktuğunuz öbür dünyada sorulur” şeklinde ifadeler kullanan isme birçok kişi destek verdi. Bunun yanında konu siyaset olunca başarılı oyuncuya desek vermeyen birçok kullanıcı da söz konusu paylaşıma mesajlarını göndermeyi ihmal etmedi. Her iki mesaj şekli içinde bir açıklama yayınlamayan Beren Saat Instagram paylaşımına gelen yorumlara sessiz kalmayı seçti. Ünlü ismin daha fazla açıklama yapıp yapmayacağı da merak konusu olmaya başladı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/turk-gercek

Kenan Doğulu ile mutlu bir evlilik sürdüren Beren Saat Instagram hesabından anneler günü ile ilgili yaptığı paylaşım duygusal anlara neden oldu. Beran Saat sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla büyük dikkat çekiyor. Özellikle son dönemde yaşanan sosyal olaylar hakkında yaptığı paylaşımlarla büyük ilgi çekmeye başlayan Beren Saat artık Instagram fenomeni de olmayı başardı. Hemen her sosyal olay ile ilgili kendini sorumlu hisseden ünlü isim en son evinde hırsızlık yapılırken öldürülen Değer Deniz hakkında paylaşımlar yapan ünlü isim anneler gününü de unutmadı. Anneler günü içinde Instagram hesabından paylaşım yapan ünlü isim yine anneler gününde hayatını kaybeden ilk aşkını da unutmadı.

Söz konusu mesajda önce annelere mesaj gönderen isim “Hayata özgüvenli adımlarla basabilen her insanın arkasında göbek bağını doğru zamanda koparabilmiş; evladına sevgiyi, özgürlüğü, disiplini ve hayal kumayı öğretebilmiş bir anne var muhakkak. Hepimizin arkasında hayatın her yönünden gelen rüzgarlara önce kendi direnip; bizi de kanatlarımız büyüdüğü anda nazikçe sırtımızdan itivermiş bir kadın var. Kadını pasifleştirmeye çalışanlar insanlığın gelişimini tehlikeye atarlar ama onlara bunu anlatabilmek ne mümkün!” ifadelerini kullandı.

Bununla birlikte ölen arkadaşı hakkında da mesaj paylaşan isim “Yine bir kanadı kırıktı bugünün; Efe’nin doğum günü Anneler Günü’ne denk geldi. Benim hayatımda çok önemli izi olan bir Anne bugüne olabilecek en tatsız yerde başladı, Anneannem var gücüyle bize sarılırken tabi ki içinde gencecik yaşta kaybettiği dayımın özlemi vardı… Ama iyi ki bu kadınlar var, iyi ki bize örnek oldular da yaşama dirayetli başladık biz! Hayatıma eli değen tüm Annelere teşekkür ederim… İyi ki, iyi ki doğdun Efecim!” ifadelerini kullandı. Tüm bu paylaşımlardan sonra ise ünlü ismin Instagram hesabına birçok mesaj gönderildi. Büyük oranda beğeni toplayan ünlü oyuncunun bunan sonraki paylaşımları da merakla beklenmeye başlandı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/youtube/dislike

Kenan Doğulu ili mutlu bir evliliği olan Beren Saat hakkında yeni dedikodular çıkmaya başlamıştı. Ortaya çıkan bu yeni iddialara göre Beren Saat’in ikiz bebeklere hamile olduğu söylenmişti. Bu iddialar nedeniyle yine sıkıntılı günler geçiren Beren Saat ise Instagram üzerinden bir açıklama yaptı. İlginç bir fotoğraf paylaşarak açıklama yapan ismin paylaştığı fotoğrafta bir tüp iki de bebek yer aldı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Burcu Kıratlı Veda Mesajını Instagram Hesabından Yayınladı

Paylaşımda ise “Dedikoduyu çekiştirerek uzatmak, üstüne mutlaka süslemeler yapmak, adını bomba haberle değiştirip legalize etmek, yakın sayılan insanların bile dürüstçe bana sormak yerine dedikoduları duymayı beklemesi artık kabak tadı verdi. Çıkan her haberi doğrulama ya da düzeltme kaygısı taşıyan ünlülerden hiç olmadım çünkü çok umurumda olmadı. Ağzımdan ömrümde çıkmamış avamlıkta cümleler, erkeklerle arada cinsellik olmadan ilişki kuramayacağımın zannedilmesi, rakibelerime olan hasetim filan hep bu haberleri yapan beyinlerin ürünleriydi. Sevgililiğimizin ilk aylarından beri çıkan kim bilir kaçıncı hamilelik haberi; yine de hiç bir şeyi düzeltme ihtiyacı duymuyorum. Sadece atmaca gibi saldırmayı biraz durdursanız; bu haberi yapmanın reklam meraklısı bir hastanenin, hasta haklarını hiçe sayarak bilgi sızdırma suçu işliyor olabilme ihtimaline iştirak etmek olduğunu anlasanız.

Böyle haberlerin önce çekirdek aile içinde kutlanma ve sonra yakınlarına kendileri tarafından haber verebilme hakkını çiğnemek olduğunu idrak edip saygı gösterseniz; hem suç ortaklığı etmemiş hem de daha insani davranmış olursunuz. Bu haberler de diğer haberler gibi yine umurumda değil. Ama mesleki refleksim gereği empati kurmadan geçemiyorum; başka bir kadın olsam bu süreçte çok incinebilirdim. Belki bu not başka kadınlara verebileceğiniz psikolojik zararı azaltır. Psikolojik şiddet de bir şiddet türüdür! Hamilelik benimki gibi zayıf bir vücutta zaten uzun süre saklanabilecek bir haber değil, olunca nasılsa öğrenirsiniz… Sevgiler” ifadelerini kullanan isim böylece konuya net bir şekilde açıklama getirmiş oldu.

Uzunca bir süredir Kenan Doğulu ile mutlu bir evlilik yaşayan Beren Saat, Instagram üzerinden yaptığı paylaşım ile ilgili çok konuşuluyor. Öncelikle Özgecan için ilginç paylaşımlar yapan ve tepkisini dile getiren ünlü isim bu kez dün yaşanan vahim olay ile ilgili olarak düşüncelerini dile getirdi. Yaşanan vahim olayda Berkin Elvan davasına müdahale etmek isteyen saldırganlar davaya bakan savcıyı rehin almış ve isteklerinin yerine getirilmesini istemişti. Uzunca bir süre devam eden müzakereler sonuç vermemiş ve ne yazık ki savcı şehit edilmişti. Saldırganlar ise yapılan operasyonda ölü olarak ele geçirilmişti. Haberi alan Beren Saat ise hemen bir Instagram paylaşımı yaptı.

Paylaşımında “Adliyede adalet silahla aranır olmuş… 236 kişi 5 yıl boşunca hapis yatmış. Bir savcı yaşamını yitirmiş. 2015 yılında ülke çapında süresiz elektrik kesintisi yaşanmış… Ne gündü! Ülkem için acım ve kaygım çok büyük!” ifadelerini kullanan ünlü isim ülkemiz için ne kadar zor bir günü geride bıraktığımızı da gözler önüne sermiş oldu. Ünlü oyuncunun bu açıklamalarından sonra ise birçok takipçisi Beren Saat’e beğeni mesajları gönderdi. Böylece bir kez daha sosyal konularda tepkisini dile getirmiş olan Beren Saat ise yaşanan olaylardan büyük üzüntü duyduğunu bir kez daha dile getirmiş oldu.

Son günlerde pek fazla ortalarda gözükmeyen ünlü oyuncu Beren Saat Instagram hesabından önemli bir paylaşımda bulundu. Beran Saat sosyal medya aracılığıyla hayranlarına sesleniyor. Özellikle Instagram’ı oldukça aktif kullanan ünlü isim binlerce takipçiye de sahip. En sık sosyal ve siyasi konularda paylaşım yapan Beren Saat bu konuda da oldukça büyük sıkıntılar yaşıyor. Daha önce birkaç kez siyasi paylaşımlar yaptığı gerekçesiyle eşinin yani Kenan Doğulu’nun annesinden uyarı alan ünlü isim bu uyarılara rağmen paylaşımlarına da devam etmişti. Ünlü ismin paylaşımlarına devam etmesi sosyal medyayı da sallamış ve bu konuda birçok yorum yapılmıştı. Fakat Kenan Doğulu’nun annesi biraz daha sessiz kalmış ve her hangi bir açıklama yapmamıştı.

Ünlü ismin annesi sosyal medyada sessiz kalsa da aile içinde ki sorun büyüyor gibi. Zira Beren Saat’in son attığı adımda bunun en büyük göstergesi oldu. Ünlü isim kendisini uyaran ve paylaşımlarına sınır koymasını isteyen kayınvalidesinin Instagram hesabını takip etmeyi bıraktı. Ünlü ismin bu kararı çok konuşulurken bu kararı bile gölgede bırakacak bir gelişme daha yaşandı. Sadece Beren Saat değil Beren Saat’in arkasından Kenan Doğulu’da hem yengesinin hem de annesinin Instagram hesaplarını takip etmeyi bıraktı. Bu gelişmeler aileler arasında ciddi bir gerilim mi var sorusunu gündeme getirdi. Söz konusu olayla ilgili olarak iki tarafta her hangi bir açıklama yapmazken bu kararlar sosyal medyayı sallamaya yetti.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/video-goruntuleme

Beren Saat Hakkında Ortaya Atılan İddialar Sosyal Medyayı Salladı
4.5 (90.24%) 338 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +