Bergüzar Korel Instagram Hesabından Kafe Açılışını Kutladı

Bergüzar Korel Instagram Hesabından Kafe Açılışını Kutladı

Bergüzar Korel instagram hesabından kafe açtığını hayranlarına duyurdu. Güzelliği ve yer aldığı projelerle her daim gündemde kalmayı başaran Bergüzar Korel, son dizisi “Karadayı” sayesinde ününe ün katmayı da başarmıştı. Oldukça iyi reyting oranlarına sahip olan dizi bu sezon sonu final yaparak izleyicilere veda etti. Dizinin veda etmesinin ardından ise Bergüzar Korel yakaladığı kısa boşluğu ise hemen değerlendirdi. Hayranlarının yeni bir dizi çalışmasında beklediği ünlü oyuncu bambaşka bir sektöre giriş yaptı.

Oyunculuğun yanında bir de çocukluktan beri hayali olduğunu söylediği yeni bir işe girişen Bergüzar Korel kendi kafesini açtı. Sürekli olarak bu isteğini dile getiren ünlü isim Cihangir’de açtığı yeni kafesini ile ilgili olarak haberi ise Instagram hesabından verdi.
Kafesinin resimlerini Instagram sayfasından paylaşan güzel oyuncu paylaşımına “Evet… Uzun zamandır hayalini kurduğum küçük kahve dükkânım artık açılmış bulunuyor! İyi kahve ve yanında hepsi benim reçetelerimden oluşan leziz kurabiyeler, tatlılar hizmetinizde efendim, afiyet olsun.” Notunu düşerek durumdan ne kadar memnun olduğunu dile getirmiş oldu.

Başarılı oyuncunun kafesi özellikle ünlü isimler tarafından ziyaret edilmeye başlarken Bergüzar Korel’in bundan sonra yeni bir projede yer alıp almayacağı da merak konusu oldu. Zira ünlü ismin bir süre daha kafesi ile ilgilenmek istediği biliniyor. Bunun yanında yeni projelere de başlar mı yoksa bu süre içerisinde oyunculuğu ara mı verir bilinmez ama hayranları şimdiden ünlü oyuncuyu özlemeye başladı gibi.

Ülkemizde kimi zaman “İnsan hayatı bu kadar ucuz mu?” dedirten olaylar yaşanıyor. Geçenlerde yaşanan feribot kazası da tam da bu sözü kantılar nitelikte bir olay olması ile dikkat çekiyor. Söz konusu olayda feribotun erken hareket etmesi ile birlikte bir ailenin içerisinde bulunduğu araba sulara gömülmüştü. Arabanın sulara gömülmesi 5 yaşındaki bir kızın ve anneannesinin hayatına mal olmuştu. Olayın üzerinden uzun süre geçmesine rağmen daha henüz sonuçlanamadı. Söz konusu olayla ilgili olarak ise görülen duruşmada şok bir rapor sunuldu. Sunulan rapora göre arabanın sürücü koltuğunda oturan ve kaza sonucunda hem annesini hem de kızını kaybeden anne yüzde 45 kusurlu bulundu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Raporun açıklanmasının ardından ise olay büyük yankı uyandırdı birçok isim gerekçeli rapora tepki gösterdi. Genç bir anne olan Bergüzar Korel’de söz konusu rapora tepki gösteren isimler arasında yer aldı. Instagram üzerinden bir açıklama yapan Bergüzar Korel dava ile ilgili yapılan açıklamanın altına “Bir aileyi yok ettiniz yetmedi! Şimdi de evladının özlemiyle hayata tutunmaya çalışan bir anneyi onun ölümünden sorumlu tutuyorsunuz. Kapağı açık hareket eden geminin kaptanını değil, o gemiye alelacele bindirilen o anneyi suçluyorsunuz! Üstelik ilk bilirkişi raporunda kaptan %100 asli kusurlu bulunmuşken… O ikinci rapora imza atanlar… O rapora imza atıp, bu yalana ortak olanlar, dilerim ki Ebuşumuzun akıttığı her gözyaşında vicdan azabından boğulun. Boğulun ki anlayın, o karanlık sularda evladı ellerinden kayıp giden o annenin ne hissettiğini.” İfadelerini içeren bir mesaj ekledi. Ünlü anneye takipçileri de bu konuda destek çıktı.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-begeni-satin-al

Bergüzar Korel lezzetiyle ünlü kurabiye  markası oluşturma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Oyunculuğu ile sadece ülkemizde değil Ortadoğu ve Avrupa ülkelerinde de büyük hayran kitlelerine ulaşmayı başaran isim Bergüzar Korel yaptığı Instagram paylaşımlarıyla da çok konuşuluyor. Oyunculuğunun yanında annelik özelliğini de sürekli ön plana çıkaran doğal paylaşımlara sürekli imza atan ismin en sık paylaşım yaptığı şey ise kendi elleri ile yaptığı kurabiyeler oluyor. Oğlu için sürekli kurabiye yapan ve bunu paylaşmaktan çekinmeyen isim sonunda bunu bir iş sektörü haline de getirdi.
Yeni bir dükkân satın alan ve hemen hazırlara başlayan Bergüzar Korel artık kurabiye ve pasta yapan bir işletmenin sahibi olacak. Tüm gün boyunca dükkânın tadilatlarını takip eden ünlü isim bu konu da oldukça iddialı olduğunu da böylelikle göstermiş oldu. Gün içinde hazırlıkların bitip bitmediğini kontrole giden başarılı oyuncu Bergüzar Korel tadilattan memnun kalınca mekândan ayrıldı. Açılışın henüz ne zaman yapılacağı bilinmezken ünlü ismin açılış içinde sürprizler düşündüğü belirtildi. Bununla beraber yepyeni bir iş koluna başlayan Bergüzar Korel’e takipçileri ve hayranları da destek vermeyi ihmal etmedi. Sürekli doğal paylaşımları ile büyük beğeni toplayan isim şimdide mekânına ait paylaşımlar ile büyük ilgi toplayacak gibi. Net bir açılış tarihi yok ama çok kısa bir süre içerisinde dükkânın hizmete açılması bekleniyor.

Son zamanların en gözde oyuncularından biri Bergüzar Korel. Karadayı dizisinde ortaya koyduğu performansla oldukça büyük beğeni kazanan ve bir anda yeniden gündeme gelen. Bergüzar Korel en az dizi oyunculuğu kadar sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çekmeyi başarıyor. Özellikle Instagram paylaşımları ile büyük beğeni toplayan isimlerden biri olan Bergüzar Korel son günlerde yaptığı paylaşımlarla iyiden iyiye dikkat çekmeye başladı. Öncelikle yaptığı pijamalı paylaşımlarla oldukça sık konuşulmaya başlayan isim şimdiki yaptığı paylaşımla da sosyal medyayı salladı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Fahriye Evcen Instagram Hesabından Tablosunun Peşine Düştü

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Fotoğraflar Kaybolyor Kaybolmasın Gitmesini İstemiyorum Sorunu Çözüm

Karadayı dizisi için saçı hazırlanırken bir paylaşım yapan B. Korel hem bu sırada örgü örmesi ile hem de şarkı söylemesi ile dikkat çekti. Söylediği şarkı ile tüm seti coşturan ünlü isim ünlü isim takipçilerinde de büyük beğeni topladı. Bu son paylaşımında örgü örmesi ve daha önceki paylaşımlarının da değerlendirmesini yaptığımız zaman  anlayabiliyoruz. Bu şekilde doğal bir yaşamı tercih eden ve şan şöhrete kapılmayan Bergüzar Korel için gelen yorumlarda genelde olmaya başladı. Böylece kısa süre içerisinde Instagram fenomeni haline de gelen isim bu tarz paylaşımlar yapmaya da devam ediyor. Kısa süre içerisinde yeni fenomenlerden biri olmaya aday en iddialı adaylardan biri olan Bergüzar Korel’in bir sonraki paylaşımı ise merak ediliyor.

Bergüzar Korel fotoğraf paylaşımı ile yine instagram da ilgi çekmeyi başardı. Sabahlayan oyuncunun seyir defteri adlı çalışmam” şeklinde bir not ile makyajsız fotoğrafını paylaşan Bergüzar Korel fotoğraf paylaşımlarına da tüm hızı ile devam ediyor.

Hayranları ve ünlü oyuncularının takipçileri ise, ünlü oyuncunun yaptığı paylaşımları oldukça etkileyici ve doğal buldu. Sevilen oyuncunun hayranları da attığı mesajlarda bu durumu oldukça iyi bir şekilde kanıtladı. Oyuncunun en sevilen ve sürekli takipçi sayısının artmasına neden olan özelliği ise sürekli olarak doğal hallerini Instagram’da paylaşması. Son paylaşımından da bunu kolayca anlayabiliyorsunuz. Bir çok ünlünün sosyal medya hesabı aktif reklam ve pr ajansları tarafından yönetilmekte bu tür paylaşımlar kendileri tarafından yapıldığı için hayranları tarafından çok hoş karşılanıyor.

Oynadığı diziler ve filmlerle bir anda şöhreti yakalayan isimlerin başında gelen Bergüzar Korel güzelliğiyle de büyük beğeni toplamayı başarıyor. Aynı zamanda aktif bir Instagram kullanıcısı olan Bergüzar Korel güzelliği ve doğal halleri ile burada yaptığı paylaşımlarla da en çok beğeni toplayan ünlü isimlerden bir tanesi. Bununla beraber doğal paylaşımlar yapması Bergüzar Korel’in büyük beğeni toplamasını sağlıyor. Bu şekilde Instagram fenomeni haline gelen isimlerden biri olan Bergüzar Korel son yaptığı paylaşımlarla da şaşırttı.

Oğlunu okula bırakırken pijamalarla sokağa çıkan Bergüzar Korel fotoğrafını oğluna çektirdikten sonra bu hallerini Instagram üzerinden paylaştı. İlk paylaşımın ardından büyük bir beğeni toplayan Korel şimdi ise bu şekilde ikinci paylaşımını yaptı. Yine sabah erken saatte oğlunu okula yetiştirmeye çalışan güzel oyuncu ikinci bir pijama paylaşımına daha imza atmış oldu. Bu şekilde bir bölüm oluşturmak istediğini söyleyen Korel ise durumundan oldukça memnun olduğunu dile getirdi. Tüm bunlarla beraber bu tarz paylaşımları ünlü ismi Instagram üzerinden de en çok takip edilenler arasına sokmayı başardı. Gelen yorumlarda güzel oyuncunun ne kadar doğal ve içten olduğu yönünde.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Sohbette Tutma Nedir Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır ?

Oyunculuğuyla ön plana çıkan başarılı isimlerin başında gelen Bergüzar Korel Instagram hesabından önemli bir karar aldığını paylaştı. Belgüzar Korel geçtiğimiz günlerde ilginç bir diyalogla karşı karşıya kalmıştı. Ünlü oyuncuya şehit haberlerini paylaşmaması ve destek vermemesi yüzünden bazı takipçileri eleştiriler göndermişti. Suriyeli göçmenlerin, ve daha eskiye gidecek olursak gezi olaylarının paylaşımlarını yapmasına rağmen şehit haberleriyle ilgili paylaşımlar yapmayan ünlü oyuncu bu konuda ağır eleştiriler almaya başlamış ve hatta eleştiriler hakaret boyutuna kadar ulaşmıştı. Bu haberlerin üzerine gelen mesajlarda “çocuğun ölsün” gibi bir ifade de yer alınca ünlü oyuncu artık patladı.

Instagram hesabı üzerinden açıklama yapan ünlü oyuncu tüm eleştiriler için uzunca bir yazı kaleme almış ve oldukça sert ifadeler kullanmıştı. Bu paylaşımın ardından ünlü oyuncudan şok bir karar daha geldi. Geçtiğimiz günlerde bir açıklama daha yapan Bergüzar Korel, bu kez tüm sosyal medya hesaplarını sileceğini ve sosyal medya kullanmayacağını dile getirdi. Ünlü oyuncunun bu kararı ise sevenlerini epey bir üzdü. Gelen tüm mesajlara rağmen ise Bergüzar Korel geri adım atmadı. Şuan Instagram hesabı açık olan ünlü isim ne zaman hesaplarını kapatır bilinmez ama paylaşım yapmayı kestiğini net bir şekilde görebiliyorsunuz. Bergüzar Korel’in bu kararının ne kadar uzun süre devam edeceği de merak konusu.

 

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Bergüzar Korel Instagram Hesabından Kafe Açılışını Kutladı
4.2 (84.29%) 14 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir