Burak Özçivit Paylaşımı İle Sosyal Medyayı Salladı

| Nisan 04, 2015 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram ünlüler

Oynadığı diziler ve yeni sinema filmiyle büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Burak Özçivit, son günlerde sosyal medya paylaşımlarıyla gündem gelmeye başladı. Zira ünlü oyuncu yeni dizi projesiyle ilgili olarak bir tarz değişikliğine gitti. Yeni sezonda ekranlara gelecek olan dizi için tarzını değiştiren ünlü oyuncu uzun süredir kendisiyle özdeşleştirilmiş olan bıyıklarını kesti. İlk etapta bu haliyle bir Instagram paylaşımı yapan yakışıklı oyuncuya birçok hayranı eleştiri mesajı gönderdi. Bunun yanında yeni tarzını da seven birçok kişi olsa da Burak Özçivit henüz yeni tarzına alışamadı. Ünlü oyuncu yeni yaptığı Instagram paylaşımında da bu durumu kanıtlamış oldu.
Zira ünlü oyuncunun son paylaşımında direk olarak yüzünü çekmesi ama burnundan sonraki kısmı kadraja alması yeni imajını bir türlü alışamadığını ortaya koydu. Bunun yanında paylaşıma eklediği “Alışkanlıklardan vazgeçmek zor oluyor. #karasevda” notuyla da kendisini ele veren başarılı oyuncu hayranlarını güldürmeyi de başardı. Söz konusu paylaşımdan sonra binlerce hayranı ünlü oyuncuya teselli mesajları da gönderdi. Yeni projenin yakında ekranlara gelecek olması Burak Özçivit’in bir süre daha yeni imajıyla ekranlarda yer almaya devam edecek gibi. Ünlü ismin yeni imajıyla yer alacağı dizinin ekrana geleceği gün ise sosyal medyada merakla beklenmeye başladı. Hatta şimdiden dizinin hayran kitlelerinin oluşmaya başladığı da belirtiliyor.

Burak Özçivet’ten Selfi Paylışımı

Selfie çılgınlığı artık önüne geçilemeyecek boyutlara ulaştı. Öyle ki ünlü ünsüz, popüler ya da değil hemen her Instagram kullanıcının hesabında selfie çekimleri ile karşı karşıya gelebiliyorsunuz. Daha uzun zaman boyunca da bu akım devam edecek gibi gözüküyor. Bu bağlamda son selfie paylaşımını ise ünlü oyuncu Burak Özçivit yaptı. Yakışıklılığı ile dikkat çeken ve aynı zamanda çok başarılı bir oyuncu olan isim bu sefer selfisinde yalnız değildi. Annesini ziyarete giden ünlü isim burada annesi ile birlikte selfie çekti.
Bu noktaya kadar her şey normal ilerlerken Burak Özçivit bu fotoğrafı Instagram’da paylaşınca ortalık karıştı. Bir anda binlerce kişi resme mesajlar yağdırdı. Bu kadar ilgi gören fotoğrafın ilgi görmesinin nedeni ise Burak Özçivit ve annesi arasında ki benzerlik oldu. Neredeyse tüm yüz hatları birbirine benzeyen ünlü isim ve annesi uzunca bir süre gündem de kalmayı da başardı. Bu yönde gelen mesajlarda kısa sürede paylaşımın yayılmasını sağladı. Burak Özçivit ise gelen bu benzerlik mesajlarına her hangi bir cevap vermedi. Ünlü ismin bu benzerliği vurguladığı paylaşım daha uzun süre de konuşulacak gibi duruyor.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram RePost Özelliği Nasıl Kullanılır?

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/turk-bot

Burak Özçivit Paylaşımı İle Sosyal Medyayı Salladı
4.5 (89.85%) 341 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +