Burak Yılmaz Instagram Üzerinden Bir Açıklama Yayınladı

Burak Yılmaz Instagram Üzerinden Bir Açıklama Yayınladı

Milli futbolcu Burak Yılmaz instagram üzerinden bir açıklama yayınladı. Dün oynanan İtalya – İrlanda maçı milli takımımızın turnuvaya veda ettiği maç oldu. İtalya milli takımının sahaya yedek futbolcular ile çıkması sonrasında etkili bir oyun ortaya koyamaması. İrlanda’nın da baskın bir oyun sergilemesi 85.dakikada sonuç vermiş ve İrlanda aradığı golü bulmuştu. Atılan golle beraber milli takımımızda en iyi üçüncü olarak gruptan çıkma şansını kaybetti. Turnuvaya veda eden milli takımımızda ise elenme sonrasında ise futbolcularda duygularını Instagram hesabından dile getirmeye başladı. İlk olarak Arda takım arkadaşlarıyla beraber çekilmiş bir fotoğrafını paylaşırken daha sonra ise takımın bir diğer önemli oyuncusu Burak Yılmaz eleme ile ilgili duygularını ifade eden bir paylaşım yaptı.

Başarılı golcü Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda “Bu takımın bir parçası olmak bana gurur veriyor. En küçüğünden en büyüğüne o kadar birbirine bağlı, o kadar birbirini seviyor ki elenmenin yanında kardeşlerimden arkadaşlarımdan ayrılmak da ayrı bir üzüntü. Her zaman ülkesi için bırak oynamayı savaşacak. Ölecek insanlardan kurulu olan bu takımla herkes gurur duysun, duymayanın da canı sağ olsun.” İfadelerini kullanırken ünlü futbolcunun bu paylaşımı ise taraftardan büyük oranda destek aldı. Takipçilerinin de mesajlarıyla destek verdiği ünlü ismin bundan sonra futbol hayatı konusunda nasıl adımlar atacağı da merak konusu oldu.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-oto-begeni-satin-al

Fatih Terim döneminde büyük umutlar beslenerek Galatasaray’a getirilen başarılı futbolcu Burak Yılmaz Çin takıma transfer edilmişti. Başarılı golcü bu sezon ise bir türlü beklenen performansı ortaya koyamamıştı. Takımın genel olarak kötü gidişatından etkilenen Burak Yılmaz taraftardan da tepki çekmeye başlayınca transfer edilmesi gündeme gelmiş ve çok kısa bir zaman diliminde de transfer edilmişti. Futbolu yükselen yeni merkezlerinden biri olarak gösterilen Çin’e transfer olan başarılı futbolcu yakın zamanda Türkiye’den de ayrılmıştı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp’ta Telefon Numarası Değiştirme Nasıl Yapılır?

Fakat Burak Yılmaz beklendiği gibi sahalara hızlı bir dönüş yapmadı. Burak Yılmaz Çin ligi başlamadan idman sırasında ayağına darbe alan başarılı isim uzun bir sakatlık sürecinin içerisine girdi. Tedavisine hızla devam edilen başarılı futbolcu bu süreci ise Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla gösterdi. Özellikle son paylaşımında akupunktur tedavisi gördüğünü dile getiren Burak Yılmaz’a ise Türk taraftarlar yorumlarıyla destek oldu. Çinlilerin henüz maça çıkmamasına rağmen şimdiden büyük ilgi gösterdiği milli futbolcunun tedavi sürecinin ne kadar devam edeceği de merak konusu oldu. İlk açıklamada bu sürenin 4 hafta olduğu belirtilmişti. Fakat bu noktadan sonra henüz yeni bir açıklama gelmedi.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir