Burcu Esmersoy Instagram Paylaşımı

Burcu Esmersoy Instagram Paylaşımı

İlk olarak spor haberlerini sunarak gündeme gelen Burcu Esmersoy Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile dikkatleri üzerine çekti. Burcu Esmersoy kısa süre içerisinde güzelliği ve başarısı ile tüm ülke bazında tanınmaya başladı. Bir anda gelen ünle beraber birçok projede yer almaya başlayan ünlü isim artık en popüler olan ünlüler arasında ki yerini de aldı. Tabi doğal olarak Burcu Esmersoy’un bu kadar ünlü bir isim haline gelmesi başarılı sunucuya ilginin de artmasını sağladı. Özellikle sosyal medyanın güzelliği ile en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen Burcu Esmersoy’un son yaptığı Instagram paylaşımı ise hayranlarını şok etti.Bir firmadan teklif alan ve bu teklifi değerlendiren Burcu Esmersoy katalog çekimlerine katıldı. Doğal sarışın olan başarılı isim söz konusu proje için saçlarını siyaha boyattı.

Çekimler sırasında saçları siyaha boyanmış bir şekilde paylaşım yapan Burcu Esmersoy’u görenler ise neye uğradığını şaşırdı. Bir anda mesaj yağmuruna tutulan hesap özellikle takipçilerin yorumları ile doldu taştı. Genel kanı ise bu saçın ünlü isme hiç yakışmadığı oldu. Hayranları değiştirmesi ve eski haline dönmesi için mesajlar atarken Burcu Esmersoy ise aşırı gelen bu tepki için bir paylaşım daha yaptı. Saçının beğenilmemesi üzerine “sadece sprey boya” yorumunu yaparak saçının çekimlerden sonra eski haline geleceğini belirtti. Söz konuş katalog çekimlerinin hangi firma ile ilgili olduğu bilinmezken bu çekimlerden sonra ünlü ismin bir de reklam filminde yer alabileceği belirtildi.

Burcu Esmersoy Yeni İlişkisi Hakkında Açıklamada Bulundu

Sosyal medya üzerinden en çok takip edilen ünlüler arasında güzelliği ile dikkat çeken Burcu Esmersoy bulunuyor. Futbol sunuculuğu ile tanınan ve ardından yarışma programlarında sunuculuk yapmaya devam ediyor. Güzel isim bu günlerde ise oldukça zor zamanlar geçiriyor. İlk iki eşi ile ihanet yüzünden ayrılan ve uzun süre yeni bir ilişki yaşamayan Burcu Esmersoy, kısa süre önce yeni bir ilişkiye başladığını Instagram üzerinden duyurmuştu.Oldukça mutlu olduğu gözlenen güzel yıldızın bu süreçte yaptığı Instagram paylaşımları da ne denli mutlu olduğunu kanıtlar nitelikteydi. Fakat Burcu Esmersoy’un yine mutluluğu yarım kaldı. Yeni sevgilisi Başar Savur’un kendisini aldattığını öğrenen Burcu Esmersy büyük bir şok yaşadı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp’ta Telefon Numarası Değiştirme Nasıl Yapılır?

Hemen ilişkisini sonlandıran güzel sunucu Instagram üzerinden ayrıldıklarının haberini de tüm takipçilerine vermeyi ihmal etmedi. Bu paylaşımın ardından ise ilginç bir olay yaşandı. Ayrılıktan belli bir süre geçtikten sonra bile Burcu Esmersoy eski sevgilisi ile çekilmiş bazı fotoğraflarını Instagram’an bir türlü silemedi. Akıllara bir türlü eski sevgilisini unutamadı mı sorularını getiren durum ile ilgili güzel sunucu bir açıklama yapmazken eski sevgili Başar Savur da konu ile ilgili hiçbir paylaşım ve açıklama da bulunmadı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/video-goruntuleme

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Burcu Esmersoy Instagram Paylaşımı
4.5 (89.6%) 398 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir