Çağla Şikel’den Duygulandıran Instagram Paylaşımı

Instagram ünlüler

Çağla Şikel’den Duygulandıran Instagram Paylaşımı

Çocuklarının babası olan Emre Altuğ’dan ayrıldıktan sonra kapalı olan sosyal medya hesaplarını aktif hale getiren Çağla Şikel özellikle Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla kısa süre içerisinde binlerce takipçi kazanmayı başarmıştı. Hesabını görünür hale getirdiği günden itibaren takipçi sayısını neredeyse 700 bin rakamına yükselten ünlü isim kısa sürede Instagram fenomenlerinden biri olarak anılmaya başlandı. Bununla beraber ünlü ismin paylaşımlarını görünür hale getirmesi bazı paylaşımlarının eleştiri mesajlarına tutulmasına da neden oldu.

Özellikle anneliği konusunda eleştiriler alan ünlü isim bu tür mesajlara ise sert açıklamalarla karşılık vermişti.
Anneliği çok sefer Instagram paylaşımlarında gündeme gelen ünlü isim geçtiğimiz günle de ise bunun üzerine bir yazı yayınladı. Yazısını da Instagram üzerinden yayınlayan ünlü isim takipçilerini duygulandırdı. Söz konusu paylaşımda ise “Sabırsızımdır ama. Anneliğim en büyük sabrımdır… Ruhum zaten 15 ama Çocuklarımla yaşım 5! Anneliğim en büyük korkumdur… Dediğim dedik çaldığım düdüktür ama Anneliğim en saçmalayışlarımdır… Kararlıyımdır ama
Anneliğim en bocaladığımdır… Herkese laf yetiştiririm ama Anneliğim dut yemiş bülbüle dönüşümdür. Uykuyu çok severim ama Anneliğim Onlar için ayakta kaldığım her dakika ayılışımdır… Bildiğimi zannettiğim şeyler vardır ama Anneliğim tüm hayatı baştan öğrenişimdir… Tatlı sözle yılanı deliğinden çıkartırım Ama Anneliğim teslim oluşumdur… Hayata çok âşık yaşarım ama Anneliğim hepsi yalan bir sen gerçeksin deyişimdir… Evet, belki de hayat mükemmel ama Anneliğim hayatta her şeyden vazgeçebileceğim gerçeğidir… Canim da pek kıymetlidir ama Anneliğim. Söylememe gerek yok sanırım. Aşırı yumuşak ve vicdanlıyımdır ama Anneliğim adeta bir başöğretmendir. Her birimiz bu hayatta çocuklarımıza bir şeyler öğretiyoruz, en iyisi en doğrusu en başarılısı olsun diye… Her birimiz onlar için en ama en iyisini istiyoruz ve bu yolda öğretmenlerimiz, sizler iyi ki varsınız ellerinizden öpüyorum..” ifadelerini kullandı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Yanet Garcia Instagram Yeni Fenomeni Oldu
Çağla Şikel’den Duygulandıran Instagram Paylaşımı
4.5 (90.33%) 271 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir