Çağla Şikel’den Duygulandıran Instagram Paylaşımı

| Kasım 24, 2015 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram ünlüler

Çağla Şikel’den Duygulandıran Instagram Paylaşımı

Çocuklarının babası olan Emre Altuğ’dan ayrıldıktan sonra kapalı olan sosyal medya hesaplarını aktif hale getiren Çağla Şikel özellikle Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla kısa süre içerisinde binlerce takipçi kazanmayı başarmıştı. Hesabını görünür hale getirdiği günden itibaren takipçi sayısını neredeyse 700 bin rakamına yükselten ünlü isim kısa sürede Instagram fenomenlerinden biri olarak anılmaya başlandı. Bununla beraber ünlü ismin paylaşımlarını görünür hale getirmesi bazı paylaşımlarının eleştiri mesajlarına tutulmasına da neden oldu.

Özellikle anneliği konusunda eleştiriler alan ünlü isim bu tür mesajlara ise sert açıklamalarla karşılık vermişti.
Anneliği çok sefer Instagram paylaşımlarında gündeme gelen ünlü isim geçtiğimiz günle de ise bunun üzerine bir yazı yayınladı. Yazısını da Instagram üzerinden yayınlayan ünlü isim takipçilerini duygulandırdı. Söz konusu paylaşımda ise “Sabırsızımdır ama. Anneliğim en büyük sabrımdır… Ruhum zaten 15 ama Çocuklarımla yaşım 5! Anneliğim en büyük korkumdur… Dediğim dedik çaldığım düdüktür ama Anneliğim en saçmalayışlarımdır… Kararlıyımdır ama
Anneliğim en bocaladığımdır… Herkese laf yetiştiririm ama Anneliğim dut yemiş bülbüle dönüşümdür. Uykuyu çok severim ama Anneliğim Onlar için ayakta kaldığım her dakika ayılışımdır… Bildiğimi zannettiğim şeyler vardır ama Anneliğim tüm hayatı baştan öğrenişimdir… Tatlı sözle yılanı deliğinden çıkartırım Ama Anneliğim teslim oluşumdur… Hayata çok âşık yaşarım ama Anneliğim hepsi yalan bir sen gerçeksin deyişimdir… Evet, belki de hayat mükemmel ama Anneliğim hayatta her şeyden vazgeçebileceğim gerçeğidir… Canim da pek kıymetlidir ama Anneliğim. Söylememe gerek yok sanırım. Aşırı yumuşak ve vicdanlıyımdır ama Anneliğim adeta bir başöğretmendir. Her birimiz bu hayatta çocuklarımıza bir şeyler öğretiyoruz, en iyisi en doğrusu en başarılısı olsun diye… Her birimiz onlar için en ama en iyisini istiyoruz ve bu yolda öğretmenlerimiz, sizler iyi ki varsınız ellerinizden öpüyorum..” ifadelerini kullandı.

Kısa süre önce Emre Altuğ ile mutlu birlikteliklerini sonlandıran ünlü sunucu ve oyuncu Çağla Şikel bu tarihten sonra Instagram hesabını kullanıma açmıştı. Hesabını açar açmaz takipçi akınına uğrayan başarılı isim hakkında sürekli iddialarda ortaya atılmıştı. Ortaya atılan iddialara Instagram hesabı üzerinden cevap veren Çağla Şikel, hakkında çıkan son iddiaya da yine Instagram üzerinden cevap verdi. Bu seferki iddialar ise ünlü isim açısından oldukça sinir bozucu iddialar oldu. Söz konusu iddialara göre Çağla Şikel boşanmanın getirdiği psikolojik çöküntüden kurtulamadı ve bunun içinde destek alıyor. Bu açıklamaların gazeteler ve basında yankı bulmasının ardından iyiden iyiye sinirlenen isim Instagram hesabı üzerinden sert bir açıklama yaptı.

Söz konusu açıklamada “Metin Hara’nın eğitimine gittiğim için bana psikolojik tedavi görüyor diyen beyinler! 2 gündür post koyduğuma beni pişman eden saygısız kişiler! Edebim, ahlakım, oturuşum, giyinişim, bedenimdeki kaslar kimseyi ilgilendirmez! Başkaları takmıyor, ilgilenmiyor, cevap yazmıyor olabilir ama ben öyle değilim kusura bakmayın… Sizden bir ricam var. Ben takipçi peşinde değilim. Buradan para kazanmıyorum. Sadece sevgi, huzur ve saygı istiyorum! Sevenlerime, bana sabahları ‘Günaydın Çağlam’ diyen o güzel yüreklere haksızlık etmek istemiyorum ama diğerleri! Lütfen şimdi hemen ‘takibi bırak’ butonuna basın ve hayatınıza devam edin. Hiçbir şey kaybetmezsiniz ama ben çok şey kazanırım.” İfadelerini kullanan isme takipçileri de destek verdi. Birçok destek mesajı alan Çağla Şikel’in bundan sonraki halesi ise merak ediliyor.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/twitter/retweet

Bir süre önce uzun zamandır evli olduğu Emre Altuğ’dan ayrılan Çağla Şikel zor günler geçiriyor. Gerek hakkında çıkan iddialar gerekse de ayrılığın vermiş olduğu hüzün ile beraber oldukça sıkıntılı zamanlar geçiren Çağla Şikel hakkında son dönemde ilginç birkaç iddiada ortaya atılmıştı. Ortaya atılan bu iddialara göre Çağla Şikel bu zor dönemi kolay kolay atlatamamış ve tedavi görmeye başlamış. Her ne kadar Çağla Şikel bu iddiaları yalanlasa da son yaptığı paylaşım ise bu yönde kafaları karıştırmaya yetti. Söz konusu paylaşımlarda ilginç ifadeler kullanan isme bu yönde birçok mesajda gönderildi.

Çağla Şikel’in açıklamaları hakkında “Biraz sert bir yazı ama bazen gerekebilir. İhtiyacı olana tokat, olmayana tatlı bir hatırlatma olsun. Gününüz yüzünüz aydın olsun, tüm dualarınız kabul olsun. Allah hepimizi bildiği gibi yapsın…” ifadelerini kullanması da oldukça şaşırtıcı oldu. Söz konusu açıklamalarda ise “Dünyada ölüm diye bir gerçek varken, sevdiğiniz kişinin hala nefes aldığına dua edin, akşam annenizin kapıyı açmasına şükredin. Ne bileyim, bir silkelenin. Kıymet bilin, sevin. Severken incitmeyin. Kibir yapıp gitmesine izin vermeyin. Gün gelir öyle kayıp gider ki o eller avuçlarınızdan, feleğiniz şaşar, dünyanız durur. Derler ki hayat devam ediyor. Ama öyle kolay olmaz. Önce gülüşünüz kaybolur, sonra neşeniz. Siz siz olun şu boş hayatta hiçbir şey için karalar bağlamayın. Özlemekten ciğeriniz solmadan soluğu yanında alın, sarılın… Teni hala sıcakken sarılın.” Sözlerini kullanan Çağla Şikel acaba geri dönüş mü var sinyallerini de gündeme getirdi.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Kelly Brook Instagram Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Salladı

Uzunca bir süredir tek başına yaşayan ve yeni bir ilişki iddialarını da her fırsatta yalanlayan Çağla Şikel instagram hesabını yoğun bir şekilde  kullanmaya başladı. Aslında ünlü isim daha önce de aktif bir Instagram kullanıcıydı. Fakat profili gizli olan ünlü ismin ne beklendiği gibi çok takipçisi vardı ne de hayranları hesabına ulaşabiliyordu. Boşanmanın arından profilini görünür hale getirince ünlü isim birden sosyal medya fenomenlerinden biri olmayı başardı. Tabi birçok kullanıcı tarafından takip edilmesi ünlü ismin yaptığı paylaşımlara eleştiri gelmesine de neden oluyor.
Kimi zaman paylaşımlarıyla büyük oranda tepki çeken isim yine bu tarz bir paylaşıma da imza attı. Ünlü ismin son yaptığı paylaşım bu şekilde genel olarak birçok eleştiri aldı. Çocuklarıyla tatilde olan Çağla Şikel söz konusu Instagram paylaşımında iç çamaşırlarıyla çekilmiş olan bir pozunu hesabına ekledi. Ünlü ismin bu hareketi ise takipçilerinden büyük oranda eleştiri aldı. Gelen eleştirilere daha fazla dayanamayan Çağla Şikel ise paylaşımını çok kısa bir süre sonra ise kaldırdı. Ünlü ismin bu hamlesi eleştirileri biraz olsun hafifletse de genel olarak Çağla Şikel’in bu tarz bir paylaşım yapması pek hoş karşılanmadı gibi. Konu hakkında sadece paylaşımı kaldırmakla yetinen ünlü isim bundan başka bir açıklama yapmadı.

Yaşadıkları olaylardan sonra evlilikleri üzerinde kara bulutların dolaştığı iddia edilen ünlü isim Çağla Şikel gelen tepkilere daha fazla dayanamadı ve Instagram üzerinden bir paylaşım yaptı. Özellikle son yaşanan olaylardan sonra evliliklerinin sıkıntıya düştüğü yönünde ki haberleri her fırsatta yalanlayan ünlü isim sonunda bu konu hakkında bir Instagram paylaşımı yaptı.

Emre Altuğ İle Selfie Paylaştı

İki çocuğu ve kocası Emre Altuğ ile selfie çekerek Instagram hesabına yükleyen ünlü isim çok mutlu olduklarını da dile getirdi. Fotoğraf paylaşımından sonra tatil için uçağa binerken sadece çocukları ile birlikte görüntülenen Çağla Şikel yeni dedikodulara yer vermemek için hemen duruma açıklık getirdi. Yaptığı açıklamada “Emre otelinin işleri için Çeşme’de… O da daha sonra bize Bodrum’da katılacak” şeklinde bir ifade kullandı.

Emre Altuğ ile neden ayrıldıkları henüz sırrını korurken Çağla Şikel Instagram hesabından geçtiğimiz günlerde ailesini fotoğrafını paylaştı. Ayrıldıktan sonra Instagram hesabını herkese görünür hale getirme kararı alan ünlü isim gelen tüm bu mesajları ise yanıtlamamayı tercih ediyor. Bu bağlamda ünlü ismin yaptığı paylaşımlarda çok konuşuluyor. Zira başarılı isim kendi hakkında çıkan iddialar için yaptığı açıklamaları da Instagram hesabı üzerinden yayınlıyor. Oldukça sert ifadeler içeren bu mesajlar ünlü ismin ruh halini de bir nebze olsun ortaya koyuyor. En son oğulları için Emre Altuğ ile yeniden buluşan ve çocuklarının 19 Mayıs hazırlıklarına giden Çağla Şikel buradan da paylaşımlar yapmış ve aynı mesajları bu paylaşımda da almıştı.

Birçok takipçisi Çağla Şikel’in Emre Altuğ ile yeniden evlenmesi gerektiği yorumları yaparken ünlü sunucu ve oyuncu bu yorumlar hakkında da bir açıklama yapmamıştı. Bu tarz yorumları önemsemeyen Çağla Şikel son paylaşımında ise kafaları karıştırdı. Ailesinin eski bir fotoğrafını paylaşan Çağla Şikel kendi çocukluğu ile ilgili yaptığı paylaşımda “Bazen sadece özlersin… Başka bir şey gelmez elden… Özlersin sadece .. Hem de çok..” ifadelerini kullandı. Mesajı ve paylaşımda yer alan resmi gören takipçileri ise Çağla Şikel’e destek mesajları gönderdi. Ailesinin eski fotoğrafı ile övgüleri toplayan Çağla Şikel ise konu hakkında yazdığı ifadelere bir açıklık getirmezken gelen mesajlarla ilgili de bir yorum yapmadı.

Çağla Şikel’den Duygulandıran Instagram Paylaşımı
4.5 (90.33%) 271 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +