Çağla Şikel Instagram Paylaşımı Yine Gündem Oldu

Instagram ünlü isimler

Uzunca bir süredir tek başına yaşayan ve yeni bir ilişki iddialarını da her fırsatta yalanlayan Çağla Şikel instagram hesabını yoğun bir şekilde  kullanmaya başladı. Aslında ünlü isim daha önce de aktif bir Instagram kullanıcıydı. Fakat profili gizli olan ünlü ismin ne beklendiği gibi çok takipçisi vardı ne de hayranları hesabına ulaşabiliyordu. Boşanmanın arından profilini görünür hale getirince ünlü isim birden sosyal medya fenomenlerinden biri olmayı başardı. Tabi birçok kullanıcı tarafından takip edilmesi ünlü ismin yaptığı paylaşımlara eleştiri gelmesine de neden oluyor.
Kimi zaman paylaşımlarıyla büyük oranda tepki çeken isim yine bu tarz bir paylaşıma da imza attı. Ünlü ismin son yaptığı paylaşım bu şekilde genel olarak birçok eleştiri aldı. Çocuklarıyla tatilde olan Çağla Şikel söz konusu Instagram paylaşımında iç çamaşırlarıyla çekilmiş olan bir pozunu hesabına ekledi. Ünlü ismin bu hareketi ise takipçilerinden büyük oranda eleştiri aldı. Gelen eleştirilere daha fazla dayanamayan Çağla Şikel ise paylaşımını çok kısa bir süre sonra ise kaldırdı. Ünlü ismin bu hamlesi eleştirileri biraz olsun hafifletse de genel olarak Çağla Şikel’in bu tarz bir paylaşım yapması pek hoş karşılanmadı gibi. Konu hakkında sadece paylaşımı kaldırmakla yetinen ünlü isim bundan başka bir açıklama yapmadı.

Yaşadıkları olaylardan sonra evlilikleri üzerinde kara bulutların dolaştığı iddia edilen ünlü isim Çağla Şikel gelen tepkilere daha fazla dayanamadı ve Instagram üzerinden bir paylaşım yaptı. Özellikle son yaşanan olaylardan sonra evliliklerinin sıkıntıya düştüğü yönünde ki haberleri her fırsatta yalanlayan ünlü isim sonunda bu konu hakkında bir Instagram paylaşımı yaptı.

Emre Altuğ İle Selfie Paylaştı

İki çocuğu ve kocası Emre Altuğ ile selfie çekerek Instagram hesabına yükleyen ünlü isim çok mutlu olduklarını da dile getirdi. Fotoğraf paylaşımından sonra tatil için uçağa binerken sadece çocukları ile birlikte görüntülenen Çağla Şikel yeni dedikodulara yer vermemek için hemen duruma açıklık getirdi. Yaptığı açıklamada “Emre otelinin işleri için Çeşme’de… O da daha sonra bize Bodrum’da katılacak” şeklinde bir ifade kullandı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Melek Baykal Instagram Hesabından Özür Açıklaması

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/yabanci-gercek

Çağla Şikel Instagram Paylaşımı Yine Gündem Oldu
4.4 (88.48%) 165 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir