Cansu Taşkın Cesur Sahneleriyle Sosyal Medyayı Salladı

Cansu Taşkın Cesur Sahneleriyle Sosyal Medyayı Salladı

Instagram üzerinden ünlü olan Cansu Taşkın sadece sanal dünyada değil gerçek dünyada da popülerliği yakalamayı başardı. Fenomenler olarak adlandırılan bu isimler sadece bu yönleriyle servet kazanan ünlü isimlere dönüşebiliyor. İşte bu isimlerden bir tanesi de Instagram fenomeni Cansu Taşkın. Sadece yaptığı paylaşımlarla fenomen haline gelen isim fiziğinden dolayı mı yoksa cesur paylaşımlarından dolayı mı bilinmez ama kısa zamanda Instagram’ın en ünlü isimlerinden biri haline geldi. Sadece Instagram’ın ünlülerinden değil bunun yanında gerçek hayatta da ünü yakalamayı başaran Cansu Taşkın bambaşka projelerde de yer almaya başladı.

İlk olarak Çin’de düzenlenen güzellik yarışmasına katılan ünlü isim şimdi ise eni bir sinema filmi ile beyaz perde de yer almaya hazırlanıyor. Yepyeni filmin tanıtımları dönmeye başlarken Cansu Taşkın’da kendi Instagram hesabından film ile ilgili detayları paylaşmaya başladı. Fenomen isim paylaşımlarında ise filmin bazı sahnelerini kullandı. Özellikle iç çamaşırlarıyla görüntülenmiş olan cesur sahneleri ise Cansu Taşkın’ın sosyal medyayı sallamayı da başardı. Filme şimdiden ilgiyi oldukça arttıran Cansu Taşkın söz konusu paylaşımlarıyla da büyük beğeni kazandı. Şimdi ise filmin nasıl bir etki yaratacağı merak konusu. Zira ünlü fenomenin de beklentileri paylaşımlarıyla arttırdığı ortada. Tabi yine de filmin vizyon tarihini mutlaka beklemek gerekiyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/turk-gercek

Sosyal medyanın özellikle Instagram’ın konuşulan isimlerinden biri olan Fenomen Cansu Taşkın son dönemin en gözde ünlülerinden. Gerek fiziği gerekse de yaptığı cesur paylaşımlarla ünlü olan isim televizyon kanallarının da oldukça dikkatini çekmiş. Son bir hafta içerisinde 4-5 programa konuk olan Cansu Taşkın söz konusu programlarda da yaptığı hareketler ile olay oldu. Cansu Taşkın’ın olay yaratan hareketi ise her programda vücut ölçülerinin alınması oldu. Gittiği tüm programlarda mezura ile vücut ölçüleri alınan Cansu Taşkın’ın genelde vücut ölçüleri ise 92-58-95 çıktı. Fiziği ile bu şekilde yeniden gündeme gelen Cansu Taşkın Instagram takipçi sayısını da arttırdı.
Oldukça çok konuşulmaya başlayan ünlü ismin tüm bu programlardan sonra profilin gizli olarak kalması da dikkatlerden kaçmadı. Bu yönde diğer sosyal medya platformlarından birçok mesaj alan ünlü isim bu konuda ne karar verir bilinmez ama şimdilik ünlü ismin Instagram profili gizli kalacak gibi. Bu şekilde fenomen olmayı başaran Cansu Taşkın’ın vücut ölçüleri sayesinde daha uzun zaman konuşulacağı kesin. Bununla birlikte son dönemin popüler ismini eleştiren kullanıcılarda yok değil. Gelen eleştirilere ise fenomen isim her hangi bir cevap verme gereği duymuyor. Cansu Taşkın’ın tüm bu koşullar eşiğinde dizi ya da film teklifi alıp almayacağı da merak konusu.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Eser Yenenler Tebessüm Ettiren Instagram Paylaşımı

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Cansu Taşkın Miss Model Of The World Yarışmasına Katılıyor

Instagram’da yaptığı paylaşımlarla tüm ülkenin dikkatini bir anda üzerinde toplayan güzel isim Cansu Taşkın Instagram sayfasından elde ettiği popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Daha önce beğeni toplayan fiziği ile ilgili birçok programa katılan ünlü isim Real Madrid’in yıldız oyuncusu Ronaldo’nun bile dikkatini çekmiş ve dünya basının da gündemine gelmişti. Tüm bunlarla beraber Instagram fenomeni olan ünlü isim artık Instagram’ın dışında da ünlü olmaya başladı. Öyle ki bu kez de Cansu Taşkın’ın Miss Model Of The World yarışmasına katılacağı ve ülkemizi temsil edeceği ortaya çıktı.

Çin’de düzenlenecek olan yarışmayı yine Instagram hesabından duyuran fenomen isim ise söz konusu yarışma için paylaşımında “Çin yolculuğumuz başlar.. Miss model of the world (Dünya mankenler kraliçesi) için ülkemi temsil etmeye gidiyorum 1 ay kampımız sürecek elimden geldiğince paylaşım yapmaya çalışacağım dualarınızı bekliyorum ailemi ve ülkemi özleyeceğim” ifadelerini kullandı. Sosyal medya ile yakaladığı başarıyı b şekilde devam ettiren genç isim söz konusu paylaşımın ardından beğeni yağmuruna tutuldu. Bu aşamadan sonra Cansu Taşkın’ın nasıl bir yol izleyeceği, yeni projelerde yer alıp almayacağı da merak konusu. Zira ünlü isme birçok dizi ve film teklifi geldiği biliniyor.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Cansu Taşkın Cesur Sahneleriyle Sosyal Medyayı Salladı
4.4 (88.94%) 208 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir