Cem Yılmaz Instagram Paylaşımı İle Güldürdü

Cem Yılmaz Instagram Paylaşımı İle Güldürdü

Son günlerde komedyen Şahan Gökbakar ile gişe savaşına giren ünlü komedyen Cem Yılmaz instagram paylaşımı ile  gündemde kalmayı başarıyor. Filmi istediği başarıyı kazanamasa da moralinin hiç bozulmadığı görülen ünlü isim kısa bir tatile çıktı. Yurt dışı tatilinde Instagram ve sosyal medya paylaşımlarına devam eden ünlü komedyen son yaptığı Instagram paylaşımı ile birçok kişiyi güldürmeyi de başardı, bu paylaşımların Şahan Gökbakar’a ithafen yapıldığı düşünülüyor.

Paylaştığı resimde yurt dışında ki bir plajı ele alan ünlü komedyen, plajda bulunan 4 kızın resmini çekerek paylaşımda bulundu. Paylaşımına “Alıcı değil bakıcıyız” şeklinde esprili bir mesaj ekleyen ünlü isim hayranlarının beğenisini topladı.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/facebook/takipci

Cem Yılmaz Ankamall’da Yeni Filminin Gösterimine Katıldı

Ülkemizde en tanınan komedyenler arasında Cem Yılmaz ilk sıralarda geliyor. Yaptığı tek kişilik gösteriler ve bunun yanında sinema filmleriyle ciddi bir hayran kitlesi oluşturan ünlü komedyen neredeyse her sene yeni bir film ile de izleyicilerin karşısına geçmeyi ihmal etmiyor. Geçtiğimiz sene “Pek Yakında” filmi ile beyaz perdeye gelen ünlü isim gişe oranlarında istediğini alamamıştı. Bir kez daha “Recep İvedik” filminin arkasında kalan ünlü komedyen bu sene ise çok daha farklı bir film ile izleyicilerin karşısına çıktı.

“Ali Baba Ve 7 Cüceler” adlı film ile beyaz perde de boy gösteren ünlü komedyen film ilk gösterimleri içinde birçok davete katılmaya başladı. Bu davetlerden birisi de Ankara’nın en büyük alışveriş merkezlerinden Ankamall’dan geldi. Daha önce Instagram sayfasından bir açıklama yapan alışveriş merkezi film için kendi etiketleriyle Instagram’da paylaşımlar yapan kullanıcılarında bu davete katılabileceğini duyurmuştu. Seçilen şanlı kişilerinde yer aldığı ilk gösterimde Ce Yılmaz ise ilginç ifadeler kullandı. Filme esprili bir yaklaşık yapan ünlü isim “Sinemada bir yan salonda Bond oynuyor. Burada bizimki oynuyor. Ama vefa önemli bir şey. Git şimdi yan salona Bond yok. Ama biz burada, ANKAmall’dayız, bu da bizim bir farkımız olsun” açıklamasıyla tüm izleyenleri güldürdü.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Yeni filmi ile kısa bir süre sonra izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan Cem Yılmaz, son günlerde sahte hesaplarıyla uğraşıyor. Zira ünlü komedyen hakkında gerek Instagram gerekse de Twitter uygulamalarında birçok sahte hesap açılıyor. Açılan bu sahte hesaplarda Cem Yılmaz’ın ağızından yapılmış gibi birçok paylaşıma imza atıyor. Bir anda Cem Yılmaz’ın bu şekilde bir paylaşım yaptığının düşünülmesi ise sosyal medyayı sallıyor. Birkaç kere örneği yaşanan olaydan sonra ise Cem Yılmaz resmi hesaplarından bir açıklama yaptı. Sahte hesaplardan ve sahte kullanıcılardan bıktığını yine sosyal medya hesabı üzerinden dile getiren ünlü isim sert ifadelere de yer verdi.

Twitter ve Instagram gibi hesaplardan adına yapılan paylaşımlara karşı yaptığı açıklamada; “Sosyal medyada herhangi bir fotoğrafımın altına dilediği fikrini birinci ağızdan yazıp kamuoyu yaratmayı hiç ahlaklı bulmuyorum. Bilin lütfen. Herkesin hassasiyet, duyarlılık tavsiye ettiği konularda duyarsız(!) olduğu düşünülen kişilere fotomontajla “duyar” eklemek, yakışmıyor.” İfadelerini kullandı. Ünlü komedyenin bu açıklamalarına birçok takipçisinden destek gelirken bu paylaşımla beraber bir kez daha ünlüler adına açılan sahte sosyal medya hesapları ve sosyal medya paylaşımları gündeme gelmiş oldu. Bu durumun nasıl bir çözüme kavuşturulacağı ya da bu durumu çözmek için uygulamaların yeni bir arayışları var mı bilinmez ama özellikle ünlülerin hesapları için daha uzun süre bu tarz hileler ile karşı karşıya kalınacak gibi.

Cem Yılmaz Instagram hesabından geçtiğimiz günlerde askerlik fotoğraflarını takipçileri ile paylaştı ve bir anda gündeme geldi. Yeni filmi için çalışmalarına hızla devam eden ve yakın zamanda “Ali baba ve 7 Cüceler” filmi ile izleyicilerin karşısına geçmeye hazırlanan başarılı komedyen Cem Yılmaz, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir fotoğrafıyla sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Hemen her gösterisinde askerlik dönemine ait anılarını paylaşana başarılı komedyen bu kez askerlik fotoğrafları ile sosyal medyayı salladı. Ünlü komedyenin askerlik fotoğrafını ise başarılı Türk Sanat müziği sanatçısı Onur Akay paylaştı. Sadece Cem Yılmaz’ın değil Ege, Nida Şan gibi sanatçılarında arasında bulunduğu resmi paylaşan ünlü isim büyük beğeni topladı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Şahan Gökbakar Instagram Paylaşımı İle Güldürdü

Paylaşımına ayrıca fotoğrafın hikayesini de ekleyen Onur Akay; “Kumanda Cem Yılmaz’ın elinde! Çok sevdiğim popçu arkadaşım Nida Şan’ın yeni single çalışmasını konuşurken, albümünde Cem Yılmaz hayranlarının hiç görmediği bir fotoğraf buldum. Cem, popçu Ege ve Nida ile beraber askerlik yapmış. Fotoğrafta Ege’yi zor tanıdım. Nida, Cem’in bilinmeyen bir anısını da anlattı. Askerde Cem’in bir gazete ile röportaj yapmasına özel izin verilmiş. Ancak röportaj fazla detaylı olunca, komutan bütün bölüğe izin yasağı vermiş.” İfadelerini kullandı. Uzun süre unutulmayacak fotoğrafın paylaşılmasının ardından Cem Yılmaz’ın nasıl bir tepki vereceği ise merak konusu oldu. Zira ünlü komedyen askerlik anılarıyla gösterilerinde epey bir alkış almayı başarmıştı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Fotoğraflar Kaybolyor Kaybolmasın Gitmesini İstemiyorum Sorunu Çözüm

Ünlü komedyen Cem Yılmaz yeni filmi  “Pek Yakında” ile sinema severlerle buluşan tek kişilik gösterilerinden elde ettiği başarıyı ne yazık ki istenilen seviyeye gelememişti. Beklenenin çok daha aşasında bir gişe yapan film rakiplerinin de gerisinde kalarak büyük bir hüsrana neden olmuştu. Bu filmden sonra çok daha iddialı bir yapım ile sinemaseverlerle buluşmak isteyen Cem Yılmaz ise kolları sıvadı. Rakipleri Ata Demirer ve Şahan Gökbakar’ın da yeni filmleri ile gündeme geldi. Cem Yılmaz söz konusu komedi filmi ile ilgili paylaşımlar yapmaya başlamıştı.

Instagram hesabı üzerinden film ile ilgili paylaşımlar yapan ünlü komedyen kılıktan kılığa girdiği fotoğrafları ile sosyal medyada büyük beğeni kazanmıştı. Film için çeşitli kampanyalarda yapmaya başlayan ünlü isim her geçen gün yeni bir fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmiyor. Söz konusu fotoğraflarda kılıktan kılığa giren Cem Yılmaz’ın bu filmde biraz daha bilimkurgu komediye yönelik bir film yaptığını da ortaya koyuyor. Şimdiden büyük ilgi ile takip edilen filmin çıkış tarihi ise binlerce kişi tarafından bekleniyor. Cem Yılmaz bu filmle istediği başarıyı yakalar mı bilinmez ama şimdiden eski filmine göre büyük bir etki yarattığı ise kesin.

Boşandıktan sonra ismi sürekli yeni biri ile anılan ünlü komedyen Cem Yılmaz sevgilisi Melanie Shepherd ile Miami’de buluştu. İkili arasında çıkan ayrılık dedikoduları da böylelikle yalanlanmış oldu. Dizi setinde çalışan Melanie Shepherd ile Cem Yılmaz boşanma döneminde tanışmış ve Melanie Shepherd’ın ülkesine dönmesi ile ikilinin ayrıldığı yönünde haberler çıkmıştı. Olayın ardından Buğra Toplusoy’un yaptığı Instagram paylaşımı tüm bu iddiaları geride bırakmaya yetti. Miami’de bir dizi yemeğinde bir araya gelen isimler arasında Cem Yılmaz’ın sevgilisi Melanie Shepherd bulunması soru işaretlerini biraz kaldırdı gibi.

Bu arada paylaştığı fotoğrafa; “Muhteşem bir gösteri, muhteşem akşam yemeği. Çok teşekkür ederiz Cem Yılmaz” şeklinde mesaj ekleyen Buğra Toplusoy’da geceye hakkında Ceyda Ateş’i aldattığına yönelik dedikodular çıkan Fransız güzelle birlikte katıldı. Ceyda Ateş ise durumu yalanladı ve ikilinin arasında bir şey olmadığını dile getirdi.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Cem Yılmaz Instagram Paylaşımı İle Güldürdü
4.5 (89.19%) 172 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir