Ceren Hindistan Instagram Hesabından İmalı Doğum Günü Paylaşımı

Instagram ünlüler

Sevgililer gününde umre ziyareti yapmaları ile gündeme gelen çift Ceren Hindistan ve Ümit Aslan burada çektirdikleri fotoğraflar ile konuşulurken birden hiç beklenmedik bir iddia ortaya atılmıştı. İddiaya göre imam nikâh ile evli olan çift tam resmi nikâh kıyma hazırlıklarına girişmişken Ümit Aslan’ın evli olduğu ortaya çıkmıştı. Söz konusu iddiaya göre Ümit Aslan’ın imam nikâhlı bir eşi daha bulunuyor ve ünlü iş adamına tazminat davası açtı. Bu iddialardan sonra söz konusu iddiaları ortaya atan kişi ve Ceren Hindistan arasında Instagram üzerinden atışma yaşanmıştı. Yaşanan atışmalardan sonra ise Ceren Hindistan hamile olduğunu dile getirmişti.

Gerçek ortaya çıktıktan sonra doğum günü kutlaması yapan  ünlü oyuncu doğum günü paylaşımında da bu konuya değinildi. Instagram paylaşımında “Hayatımda ki en özel ve güzel doğum günümdü.. Çift kalbim vardı… Resimde iki kişi gözüksek de karnımda 4,5 aylık bebeğim ve kollarımda kahramanımla biz bir aileydik. Bizi yıpratmaya çalışanlara döndük sırtımızı kapattık kulaklarımızı ve dedik ki Allah yukarda her zamankinden daha sıkı sarıldık birbirimize.” İfadelerini kullanan Ceren Hindistan bu konuda net tavrını da ortaya koymuş oldu. Ümit Aslan ise bu konu hakkında yine sessiz kalarak açıklamada bulunmadı. İddiaları ortaya atan kişi ise bu paylaşımın ardından hiçbir yorum ya da karşı paylaşım yapmadı.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/twitter/begeni

Son zamanlarda sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri Ceren Hindistan Instagram hesabından olaylı pozu hakkında açıklama yaptı. Ünlü ismin konuşulmasının nedeni ise yaşadıkları. Daha önce iş adamı Ümit Aslan ile beraberliği olan ve bu beraberlik sırasında sevgilisinin evli olduğu haberleriyle şoka uğrayan güzel isim bu süreçten sonra özellikle Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla olay olmuştu. Ünlü isim ayrılmayı düşünmediğini evleneceği ve aynı zamanda hamile olduğunu da söylemişti. Ünlü ismin bu açıklamaları inandırıcı gelmese de ultrason fotoğraflarının paylaşılması olayın ciddiyetini ortaya koymuştu. Ünlü isim bu açıklamaların ardından ise sonunda beklediği haberi aldı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Ceylan Ertem Instagram Hesabından Sert Çıktı

Ünlü isim bebeğini kucağına alır almaz ise Instagram paylaşımları yapmaya başladı. Ünlü ismin paylaşımlarında ise bir nokta dikkatli gözlerden kaçmadı. Ünlü ismin yeni doğum yapmasına rağmen karnı dümdüz olunca takipçilerinin kafaları karışmıştı. Bu iddialar için ise sonunda Ceren Hindistan açıklama yaptı. Yine Instagram hesabı üzerinden açıklama yapan ünlü isim açıklamasında “Hamilelik sürecinde hiçbir şey yapmadım. Geceleri hamburger, baklava bile yedim. Doğumda zaten 7 kilo almıştım. Doğumdan sonra vakit buldukça mekik çektim.” İfadelerini kullandı. Bu açıklamalarıyla hakkında ortaya atılan iddiaları yalanlamış olan ünlü isim şuan ise beslenmesine oldukça dikkat ettiğini söyledi. Beslenmesine kendi için değil bebeği için dikkat eden ünlü isim süt yapan besinleri tercih ettiğini söyledi. Bu açıklamalar ise yine de ünlü isme bu yönde mesajlar gelmesini engelleyemedi.

Ceren Hindistan Instagram Hesabından İmalı Doğum Günü Paylaşımı
4.5 (90.19%) 216 votes

2 Comments

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +