Ceyda Ateş Instagram Hesabı Hacklendi

Ceyda Ateş Instagram Hesabı Hacklendi

Son günlerde yaşanan hacklenme vakalarına Ceyda Ateş instagram hesabıda katıldı. Sosyal medya kullanımı günden güne artış gösteriyor. Artık ünlü isimlerde dahil sosyal medyaya ilgi oldukça artı. Bu durum kimi zamanda kötü sonuçlara neden olabilir. Özellikle başkaları adına açılan sahte hesaplar nedeniyle birçok kullanıcı sıkıntılar yaşayabiliyor. Üstelik sosyal medya hesaplarında tek yaşanan sıkıntı sahte hesaplar değil. Bunun dışında birde özellikle ünlülerin hesapları için büyük tehlike oluşturan hackerlar bulunuyor. Özellikle ünlü isimlerin hesaplarını hackleyen bu kişiler o ünlünün ağızından mesajlar yazarak paylaşımlarda bulunarak sıkıntılı durumlar oluşturabiliyorlar.

İşte hackerların son mağduru da ünlü oyuncu Ceyda Ateş instagram ve twitter hesabu oldu. Ceyda Ateş yaptığı açıklamada sosyal medya hesaplarının hacklendiğini açık bir dille belirtti. Hem Twitter hesabı hem de Instagram hesabı çalınan ünlü oyuncu hemen hayranları ile bu bilgiyi paylaştı. Çalındıktan sonra paylaşım yapılmayan hesaplar ise şimdiden merak konusu haline geldi. Hayranları ve takipçilerini unutmayan güzel oyuncu ise hemen yeni hesaplarını mesajla bildirdi. Kısa süre içerisinde yeni hesapları takipçi akınına uğrayan Ateş, başka bir açıklamaya yer vermedi. Sosyal medya hesabını çalan kişilerden ise tespit edilen olmadı.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-oto-begeni-satin-al

Oynadığı dizilerde başarılı performans ortaya koymasıyla beraber bir anda büyük bir üne kavuşan Ceyda Ateş Instagram hesabından yaptığı paylaşım büyük ilgi gördü. Ceyda Ateş şimdilerde yeni projeleri için hazırlıklarına başladı. Ünlü oyuncunun sosyal medya hesapları da kazandığı ünle beraber yükselmeye başladı. Artık binlerce kişi tarafından takip edilen ünlü oyuncu özellikle Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla daha fazla ilgi toplamaya başladı. Ünlü oyuncunun son yaptığı paylaşım ise bu zamana kadar belki de en fazla beğeni alan paylaşımlardan biri oldu. Zira ünlü oyuncu söz konusu Instagram paylaşımında bu kez annesinin kendisine gönderdiği mektubu paylaştı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram Hatalı Mail Sorunu Ve Yapılması Gerekenler

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Doğum günü için gönderilen mektupta; “Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum…Sağlık, mutluluk, huzur ve başarılar seninle olsun, mutlulukların en iyisini yaşa. Başarının merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluluğu hiç yitirmezsin… Canım kızım, sen hayata ne verirsen hayat sana daha iyisini verirmiş, ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğurmuşum seni, iyi ki varsın, iyi ki doğdun…” sözlerine sayfasında yer veren Ateş, altına “İyi ki doğmuşum. Sana sahip olduğum için şanslıyım hayat benim en güzel hediyemi senin kızın olarak vermiş” ifadelerinin yer alması ünlü oyuncunun takipçilerini de duygulandırmaya yetti.

 

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Ceyda Ateş Instagram Hesabı Hacklendi
4.5 (89.73%) 479 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir