Ceyda Düvenci Instagram Terapi Paylaşımı

| Nisan 03, 2016 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram ünlüler

Kısa süre önce Bülent Şakrak ile dünya evine giren ünlü oyuncu Ceyda Düvenci Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Ceyda Düvenci son dönemde TV8 ekranlarında yayınlanan “Buyur Bi’de Buradan Bak” programında yaptığı sunuculuk ile gündeme gelmeye başladı. Yeni programıyla ekranlara hızlı bir dönüş yapan Ceyda Düvenci, iş hayatı bir yana dursun özel hayatında da oldukça mutlu olduğunu sosyal medya paylaşımlarıyla göstermeye başladı. Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla bu konuda oldukça beğeni toplayan ünlü oyuncu son dönemde ise kızının tedavi sürecine ilişkin paylaşımlar yapmaya başladı.

Bülent Şakrak ile evlenmeden hemen önce de kızının tedavisi için Amerika’ya giden başarılı oyuncu bu kez kızına evde uyguladığı tedaviye ait bir fotoğraf paylaştı. Paylaşımında kızı ile çekilmiş olan bir fotoğrafını paylaşan ünlü oyuncu paylaşımına “Bugün dördüncü günümüz. Her gün iki saat müzik dinliyoruz. Bu metot, ruhsal, bedensel ve fiziksel özelliklerimizi güçlendiren müzik terapisi. Bakalım, neler olacak?” ifadelerini ekleyerek uyguladıkları tedavi hakkında bilgi verdi. Kısa süre içerisinde takipçilerinden bir çok beğeni alan paylaşıma ayrıca birçok takipçi iyi dilek ifadelerine yer verdiği yorumlar gönderdi. Ceyda Düvenci ise henüz bu yorumlara hakkında da bir açıklama yapmadı. Ünlü oyuncunun kızının tedavisinin daha ne kadar süreceği konusunda da her hangi bir bilgi verilmedi.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/facebook/sayfa-begeni

Sanat dünyasında başarılı oyunculuğu ile her daim dikkat çekmeyi başarmış isimlerden birisi de Ceyda Düvenci. Hem oynadığı diziler hem de sinema filmleri ile beğeni toplayan oyuncu şu aralar ekranlarda ise pek gözükmüyor. Bu durumun nedeni ise ünlü oyuncunun 4 yaşında ki kızı. Daha çok kızı ile zaman geçirmeyi tercih eden başarılı anne Ceyda Düvenci kızını ne kadar önemsediğini de son yaptığı Instagram paylaşımında kanıtladı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Alp Kırşan Instagram Hesabından Yaptığı Dominik Paylaşımı Beğenildi

Kızının 4.yaş günü için uzunca bir yazı yayınlayan Ceyda Düvenci takipçilerinden de büyük beğeni topladı. Söz konusu yazıda ise yer alan ifadeler oldukça duygusaldı. Söz konusu mesajda yer alan ifadeler ise şöyle; “4 sene önce bugün hayat başkalaştı. Aşkın tanımı, tadı değişti. İnançlarım yerini buldu. Allah’ım yakınıma geldi. Ben, biz oldum. Yüreğim senin oldu. Daha uzun, daha sağlıklı yaşamak hedef oldu. Seninle daha çok vakit geçirebilmek için, ANNE dediğinde orda olabilmek için… Avuçlarımın içindeydin balköpüğüm. Şimdi kucağıma zor sığıyorsun… Seninle başlayan yeni hayatımın 4. Yılı bugün. İyi ki beni seçtin. İyi ki benim oldun. Bana öğrettiklerini kimse öğretemez. Verdiğin gücün yeri dolmaz.

Sana sarıldığımda dünyam çiçekleniyor. Seninle verdiğim mücadele beni dimdik ayakta tutuyor… Elele yürüyeceğimiz günler yakın biliyorum… Hem her ne olursa olsun ben buradayım… Senin gözlerindeki ışıltı benim sebebim… Seni seviyorum annem… Dediğin zaman çok mutluyum annem… Dediğin zaman özledim seni… Dediğin zaman Aşk yaşayalım… Dediğin zaman Ben Ben oluyorum… Seninle BEN olmayı, seninle ANNE olmayı, senin olmayı ben çok seviyorum… Yüreğini seviyorum… Gücünü seviyorum… Adaletini seviyorum… En zor zamanlarda bile gülümsemeni seviyorum… İnadını seviyorum… Gülüşünü seviyorum… Yüzünün ışığını seviyorum… Gıdıklanmanı seviyorum… Şarkı söylemeni seviyorum… Kahkahanı seviyorum… SEVİYORUM… İyi ki doğdun balım, kızım, canım, hayatım, mutluluğum, yaşam mücadelem, tüm kazançlarım, gözümün ışığı, bitmeyecek hikâyem…” Ünlü ismin bu duygu dolu yazı takipçilerinden de büyük beğeni aldı.

 

Ceyda Düvenci Instagram Terapi Paylaşımı
4.5 (90.18%) 114 vote[s]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +