Ceylan Ertem Instagram Hesabından Sert Çıktı

| Aralık 17, 2015 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram ünlüler

Son dönemde yepyeni şarkılarla birçok yeni şarkıcı ortaya çıkmaya başladı. Ceylan Ertem Instagram hesabından yapılan eleştirilere karşı sert çıktı. Kimi zaman tek bir şarkı ile kimi zamanda sesleriyle ön plana çıkan ve bir anda ünlü olan yeni yetenekler artık yavaş yavaş ünlü olmaya da başladı. Bununla beraber eskiden beri birçok albüm çıkarmış fakat yeni keşfedilmiş birçok ismin olduğunu da söyleyebiliriz. İşte bu isimlerden bir tanesi de Ceylan Ertem. 2007 yılında çıkardığı ilk albümü ile dikkatleri üzerine çeken ünlü isim yavaş yavaş yeni albümlerini de sıralamaya başlamış ve ardı ardına birçok konser vermeye başlamıştı.

Konserlerini sıklaştıran ünlü isim son konserini de Sinop şehrinde verdi. Sahne aldığı yerde birçok dinleyicinin kendisini izlemeye geldiğini söyleyen ünlü isim konserden sonra Instagram hesabından ilginç bazı açıklamalarda yapmıştı. Söz konusu açıklamalarda ise Ceylan Ertem oldukça sert ifadeler ile dinleyicileri eleştirdi. Söz konusu paylaşımda “ ’Bizi sizler var ettiniz’ saçmalığı sebebiyle dinleyici kitlesinin bir kısmı kendini eleştirilemez ve dokunulmaz görüyor. Tekrar ediyorum Sinop harika bir şehir. Gerçek dinleyicimize de, bize de o gece yazık oldu. Sırtını sahneye dönen, konser boyu konuşan, saygısız dinleyiciye de hiçbir zaman eyvallahım olmayacaktır. Kimse kusura bakmasın.

Konserde Yaşananları Değerlendirdi

Bir şehrin tüm insanına saygısızlık etmedim, konser kültürünü bilmeyen bir kısım dinleyiciyi bir sonraki konserimizde saygıya çağırdım. Ama nedense bir sürü Sinoplu kulaktan dolma bilgiyle, birbirini gazlayarak ‘vay sen bize hakaret mi ediyorsun’ diyerek saldırmaya başladılar. ‘karıya bak, çarpık bacak senin neyine bakalım’ gibi zeka dolu hakaretlerle saldıran kişileri de engelledim elbette, n’apsaydım, öpse miydim?! 60-70 kişi o gece bana ve müzisyen arkadaşlarıma ve birçok düzgün dinleyicimize zor anlar yaşattı. Paramı alırım gözümü kaparımcı değilim. Sen sahneye sırtını dön, vır vır konuş, neymiş seviyormuş da küfrediyormuş, yahu çalarken birbirimizi duymakta zorlandık muhabbetinden.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram’da Kedi Fenomen Oldu

Neymiş elinden telefonunu almışım. Yahu flaşla gözümün 10 santim ötesinde 40 dakika çekim yaparsan alırım elinden telefonunu. Telefonlu elini indirdim aşağı, artık son şarkıda, dedim ki ‘bana bak ekrana değil’ Yazıyor; ‘elime vurdun saygısız’ Duyan gerçek sanacak! Ya benim gibi bir insan dinleyicisinin eline vurabilir mi? Eksikliklerimizi dinleyiciyi suçlayarak örtüyormuşuz. Eksikliğimiz vardır elbet. Ama ayıptır, ayıp. konser dinlemenin bir adabı vardır. Valla Neşet ustaya sırtımı dönüp konuşsaydım o da haddimi bildirirdi. (Kendimi onunla bir tutmuyorum ama anla işte) Beady Belle’den Patti Smith’e, Jehan’ımdan Birsen ablaya, Ortaçgil’e. Herkes Türk dinleyicisinin konuşkanlığından şikayette.

Artık ders alalım! Sinop’taki sevgi ve saygı dolu insanlara sevgiyle!” ifadelerini kullanmış ve oldukça büyük oranda eleştiriler aldı. Eleştirilerin devam etmesi üzerine bir açıklama daha yapan ünlü isim kendisine karşı bir linç projesi başlattığını dile getiren paylaşımlar yaptı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-oto-video-goruntuleme

Ceylan Ertem Instagram Hesabından Sert Çıktı
4.5 (90.24%) 334 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +