Cicişler Instagram Üzerinden Dünyaca Ünlü İsme Destek

Instagram fenomenleri

Cicişler instagram üzerinden Kim Kardashian’a destek oldu. Instagram fenomenleri arasında en büyük yerlerden birine sahip olan Kim Kardashian geçtiğimiz günlerde bir dergiye verdiği pozlar ile dünyanın gündemine oturmuştu. Neredeyse tamamen çıplak bir şekilde dergiye poz veren Kim Kardashian’ın kalçalarını da tamamen açması büyük tepkilere neden oldu. Birçok kesim bunun artık teşhirciliğe girdiğini savunarak ünlü isme ağır eleştiriler yaptı. Instagram hesabı üzerinden de çektirdiği pozları paylaşan ünlü isim ise durumdan oldukça memnun. Gelen tüm tepkilere rağmen bir açıklama yapmaması ünlü ismi iyice hedef haline getirmeyi başardı. Bu durumdan rahatsız olmayan isme ise Türkiye’den destek geldi.

Aynı Kim Kardashian gibi yaptıkları iddialı pozlar ile bir türlü gündemden düşmeyen kardeşler Esra ve Ceyda Ersoy bu konuda Kim Kardashian’ın yanında yer aldı. Instagram hesabından destek için; “Çok cesurca.. Hem evli hem de bir çocuk sahibi bir anne için harika bir vücut. Tebrik ediyoruz Kim Kardashian’ı. Türkiye’de olsa ne olurdu acaba?” şeklinde ifadeler kullanan kardeşlere de takipçilerinden tepki geldi. Tabi bu tepki ne kadar değişikliğe yol açar bilinmez ama cicişler olarak anılan bu iki ismin tepkilere karşılık vermeyeceği kesin.

Cicişler Gündemde Kalmaya Devam Ediyor

Fiziği ve cesaret isteyen pozları ile sürekli gündemde kalmayı başara Esra Ceyda Ersoy kardeşler son dönemde iyice popüler olmaya başladılar. Esra Ceyda Ersoy’un kazandığı bu popülerlik ise kısa süre içerisinde ikiliye para olarak geri dönmeye başladı. Instagram hesabından fenomen haline gelen isimler artık bu hesap üzerinden ünlü markaların reklamlarını da yapmaya başladı. Bununla birlikte artık reklam başı 5 bin gibi bir ücret almaya başlayan cicişler kısa süre içerisinde büyük bir beğeni toplamayı da başardı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Alp Kırşan Instagram Hesabından Yaptığı Dominik Paylaşımı Beğenildi

Instagram hesabından reklam paylaşımlarına devam eden cicişler kısa süre içerisinde yeni reklamlarını da aldı. Dudakları ile gündeme gelen cicişler bu gün ki reklamlarını ise kozmetik bir ürün üzerine aldı. Ürün ile ilgili olarak bir açıklama yazan cicişlerin kullandıkları ifadeler ise oldukça dikkat çekti. Mesajında “Herkesin merak ettiği dudaklarımızın sırrını yıllardır saklıyorduk. Acvit Lip Care kullanarak dudaklarımızın dolgun hale gelmesini sağladık. Acvit Kozmetik dudakları dolgunlaştırmak için harika bir ürün yapmış. Günde 2 defa dudaklarınıza sürüyorsunuz. Tebrikler Acvit Kozmetic. Herkese tavsiye ederiz” ifadelerini kullandı. Bunun üzerine gelen yorumlar ise oldukça dikkat çekici oldu. Bir anda beğeni yağmuruna tutulan paylaşımın cicişlerin dudak sırrı olarak yayınlanması da gündeme oturdu. Takipçilerinden gelen yorumlar ise cicişlerin nasıl bir etkiye sahip olduklarını göstermiş oldu.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/turk-bot

Cicişler Instagram Üzerinden Dünyaca Ünlü İsme Destek
4.4 (87.55%) 53 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +