Dan Bilzerian Yine Olay bir Paylaşım Yaptı

Dan Bilzerian Yine Olay bir Paylaşım Yaptı

Instagram fenomenleri arasında en çok takip edilen isimlerden biri olan Dan Bilzerian kısa süre önce yaptığı paylaşım ile yine adından söz ettirmeyi başardı. Özellikle playboy kızları ile çektirdiği fotoğrafları oldukça fazla beğeni toplayan ünlü isim yine güzel kızları kullanmaktan kaçınmadı. Bu sefer ki paylaşımı ise oldukça beğeni toplayan vücudu hakkında idi. Vücudundan oldukça memnun olduğu görülen isim bu vücudu nasıl yaptığı üzerine gelen sorulara Instagram paylaşımı ile cevap verdi.

Her paylaşımında yer alan kızlar ile çalışırken ki fotoğrafını Instagram’a koya Dan Bilzerian’ın diğer vücut çalışanlardan büyük bir farkı vardı. Dan Bilzerian ağırlık olarak kızları kullanmaya başlamış. Yaptığı paylaşımlarda da oldukça ilginç bir şekilde ortaya çıkan bu gerçekle birlikte Dan Bilzerian büyük beğeni toplamayı başardı. Takipçileri arasında çok şanslı olarak nitelendirilen Dan Bilzerian bu paylaşımla binlerce beğeni toplamayı da başardı. Bununla birlikte yaptığı paylaşımlara “Karın kaslarımı böyle çalıştırıyorum” mesajı ekleyen isme ilgi büyük. Instagram fenomeninin bu adımdan sonra nasıl resim paylaşımları yapacağı ise merak konusu olmaya başladı.

Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla en çok dikkat çeken isimlerden biri Dan Bilzerian. Özellikle zengin yaşamına ait detayları kendi hesabı aracılığı ile takipçileri ile paylaşan Dan Bilzerian büyük ilgi çekiyor. Bununla birlikte Dan Bilzerian tarafından yapılan paylaşımların içerikleri de hem tartışma yaratıyor hem de büyük ilgi çekiyor. Özellikle açık giyimli ünlü modellerin fotoğraflarını kendi hesabından cesurca paylaşan Dan Bilzerian son paylaşımı ile de büyük ilgi çekti.

Çıplak Kadınları Paylaştı

Bu kez Dan Bilzerian yaptığı çıplaklık paylaşımlarına yeni bir yorum getirdi. Özel bir boks gecesine katılan fenomen isim burada ringe çıkan ve yarı çıplak olan kadın dövüşçülerin fotoğraflarını Instagram hesabına yükledi. Resimlerin yüklenmesinden sonra ise kısa süre içerisinde Dan Bilzerian’a büyük tepkiler gelmeye başladı. Özellikle bu tarz paylaşımlarında ısrarcı olması ve sürekli aynı tarz gösteriş paylaşımları yapması Dan Bilzerian aşırı tepki çekmesine neden oldu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Bununla birlikte fenomen isim gelen bu tepkilere rağmen yine sessiz kalmayı tercih etti. Resimlerde de hiç oynama yapmayan fenomen isim hiçbir resmi hesabından kaldırmadı. Bununla birlikte fenomen isme destek veren birçok kullanıcı da mesajlar gönderdi. Bu mesajlara da karşılık vermeyen Dan Bilzerian böylece Instagram fenomeni olmasına rağmen hiçbir şekilde mesajları önemsemediğini de ortaya koymuş oldu.

Instagram kullanımının yaygınlaşması ile beraber Instagram fenomenleri de büyük ilgi görmeye başladı. 300 milyon gibi rakamlarda kullanıcı sayısının bulunduğu bir platformda fenomen olmak bu kişilerin ne denli büyük ilgi gördüğünün de en büyük kanıtı. Hal böyle olunca Instagram fenomenleri de sürekli gündem de kalmak için sürekli hesaplarını güncel tutuyorlar. Böylece sürekli göz önünde olmuş ve unutulmamış oluyorlar. Instagram tarihi boyunca bu şekilde fenomen olan ve en fazla takipçi sayısına ulaşan isimlerden birisi de poker milyoneri Dan Bilzerian. Özellikle zenginliğini göz önünde tutarak yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken ünlü isim son günlerde yaptığı paylaşımları iyice ilginçleştirdi.

Esik Tarzına Geri Döndü

Son yaptığı kurtarma operasyonu paylaşımı ile bu alanda stili biraz değişti mi sorularına neden olan fenomen isim, eski tarzına döndü ve bu soruları kafalardan sildi. Daha önce sürekli kızlar ile çektirdiği pozları ile bilinen Dan Bilzerian, son yaptığı paylaşımda ise çıplak kızları kullandı. Çıplak kızlar tarafından tıraş edilirken ki halini paylaşan Dan Bilzerian yine büyük ilgi çekmeyi başardı. Birçok kullanıcı tarafından beğeni toplayan paylaşım kısa süre içerisinde binlerce kişi arasında paylaşıldı. Tabi bu derece açık bir paylaşıma tepki gösteren kullanıcılarda yok değil. Beğenen kullanıcı sayısı kadar tepki gösteren kullanıcılarda bulunsa ünlü isim bu tarz paylaşımlarından vazgeçmeyecek gibi. Son yaptığı paylaşımdan bu durumun daha uzun süre devam edeceği çok açık.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Eda Taşpınar Instagram Paylaşımı Herkesi Şaşırttı

Partileri Hız Kesmiyor

Instagram’ın fenomen isimleri genelde milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor. Hali ile bu takipçi kitlesi Instagram fenomenlerine ekstra bir söz hakkı veriyor. O kadar geniş kitlelere ulaşan Instagram fenomenleri bu sayede bir servet bile kazanabiliyor. Bununla beraber sadece fenomen olmak için servetini kullananlarda yok değil. İşte bu isimlerden biri de Instagram’ın en çok takip edilen isimlerinden olan Dan Bilzerian. Poker milyoneri olan ünlü isim genelde şatafatlı hayatı ile göz dolduruyor. Özel uçakları, ultra lüks arabaları ve yanında her paylaşımda yer alan mankenler ile Dan Bilzerian Instagram’ın bir fenomeni. Bu şekilde yaptığı paylaşımlar büyük ilgi görse de aynı oranda da eleştiri alan ünlü isim şimdilerde yeni bir işe girişme kararı aldı.
Söz konusu iş ise oldukça ciddi. Zira Instagram fenomeni 2016 yılında düzenlenecek olan seçimlerde başkan adayı olacağını duyurdu. Şimdiye kadar ki yaptığı en ciddi paylaşım olan söz konusu haber kısa sürede yayıldı. İddialara göre bu yönde servetini bile harcamaktan çekinmeyecek olan ünlü isim seçim afişlerini bastırdı bile. Çalışmalara 24 Haziran günü düzenlenecek olan parti ile başlayacağı iddia edilen isim henüz resmi bir açıklama yapmadı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Fotoğraflar Kaybolyor Kaybolmasın Gitmesini İstemiyorum Sorunu Çözüm

Bununla beraber söz konusu paylaşımları yapan fenomen ismin başkan adayı olacağını düşünmek bil birçok kişiyi sinirlendirmeye yetti. Bu yönde ünlü ismin Instagram hesabına birçok tepki mesajı gönderildi. Gönderilen bu mesajlara karşı ise henüz fenomenden bir açıklama gelmedi. Dan Bilzerian nasıl bir yol izleyeceği ve gerçekten aday olup olmayacağı da merak konusu.

İnstagram Büyümeye Devam Ediyor

300 milyon kullanıcıya sahip Instagram her geçen gün büyümeye devam ediyor. Instagram’ın büyümesi ise bu alanda fenomen olan isimlerinde daha çok ilgi çekmesini sağlıyor. İşte belki de Instagram’ın en fenomen isimlerinden biride Dan Bilzerian. Zengin yaşam ve farklı tarzı ile gündeme gelen Dan Bilzerian her geçen gün yeni bir haber ile de gündeme gelmeyi başarıyor. En son bir kadını dövdüğü ve düzeni bozduğu gerekçesi ile tutuklanan isim şimdilerde ise yine yaptığı paylaşım ile gündeme gelmeyi başardı.

Her zaman olduğu gibi bu paylaşımında da yarı çıplak kadınlarla birlikte poz veren fenomen isim evlenmenin gerek olmadığı yönünde bir de mesaj paylaştı. Resimde bulunan erkek arkadaşı ile birlikte iki kadının yanında havuz keyfi yapan Dan Bilzerian büyük bir ilgi çekmeyi başardı. Her hali ile ilgi çekmeye çalışan Dan Bilzerian’ın yine ilgi çekmek için yaptığı bu paylaşım çok kısa süre içerisinde her platformda paylaşılmaya başlandı.

Bununla birlikte birçok Instagram kullanıcısı fenomen ismin yaptığı bu paylaşımları eleştiri yağmuruna tutmayı başladı. Gelen tüm eleştirilere rağmen ise Dan Bilzerian her hangi bir açıklama yapmadı açıklama yapmayan isim ayrıca bu tarz paylaşımlarına da devam edecek gibi gözüküyor. Her ne kadar tepki çekse de fenomen ismin takipçi sayısı da oldukça fazla.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/youtube/yorum

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Dan Bilzerian Yine Olay bir Paylaşım Yaptı
4.5 (89.63%) 407 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir