Demet Akalın Instagram Paylaşımı

Demet Akalın Instagram Paylaşımı

Sosyal medyayı en aktif kullanan isimlerden biri olan Demet Akalın Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile bir anda gündeme oturdu. Paylaşımları oldukça ilgi çeken ünlü isim 3 milyonun üzerinde de takipçi sayısına ulaşmayı da başardı. Tüm bunlarla beraber Demet Akalın’ın bazı paylaşımları da sosyal medyada tartışma yaratmaya yetiyor. Genellikle zenginlik ön planlı paylaşımları ile dikkat çeken ünlü isim son paylaşımıyla da yine Instagram’ı salladı. Zira ünlü isim bu kez de eşinin firması için yeni aldığı tırın resmini paylaştı.

Daha önce 100 tane tır aldıklarını yine Instagram paylaşımıyla dile getiren Demet Akalın, birçok takipçisinden görgüsüz yorumları almıştı. Ünlü isim bu kez ise yeni aldıkları tırı denerken çekilmiş fotoğrafını paylaştı. Henüz yeni çıkışı yapılan aracın direksiyonuna geçen eşi Okan Kurt ve kızı Hira ile çektiği fotoğrafı paylaşan Demet Akalın paylaşımına ayrıca “Kapıya yeni tırla gelen baba. Hira’yı uğur yapmış o binecekmiş ilk” ifadelerini ekledi. Söz konusu paylaşıma çok kısa bir süre içerisinde ise 1.300 binin üzerinde yorum geldi. Gelen yorumlarda bir kez daha eleştiren Demet Akalın ise konu hakkında yeni bir açıklama yapmaktan kaçındı. Eski paylaşımlarında olduğu gibi geri adım atmayan ve paylaşımını kaldırmayan Demet Akalın bu tarz paylaşımlarıyla daha uzun sürede gündemde kalmayı başaracak gibi. Zira gelen yorum sayısı da bu durumunu kanıtlıyor.

Demet Akalın Instagram Paylaşımı Dikkat Topladı

Zira ünlü isim paylaşımı emniyet şeridinde giderken yaptı. Trafikten kurtulmak için böyle bir yol seçen ünlü isim paylaşımını yapar yapmaz ise tepkilerin hedefi haline geldi. Birçok takipçisinden tepki mesajları alan ünlü isim ardı ardına gelen tepki mesajları sonrasında ise hemen paylaşımı Instagram hesabından kaldırdı. Paylaşımlarını hemen kaldırmasına rağmen eleştiri almaya devam eden Demet Akalın bu konuda kendisine yöneltilen sorulara ise ilginç bir cevap verdi. Zira ünlü isim emniyet şeridinden neden gittiği sorusuna “parası neyse öderim” şeklinde karşılık verdi. Ünlü ismin bu karşılığı da yine takipçilerinin hedefi haline gelmesine neden oldu. Konu hakkında başka bir açıklama ise yapılmadı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp’ta Telefon Numarası Değiştirme Nasıl Yapılır?

Yaptığı şarkılar ve paylaşımlarıyla büyük bir üne kavuşan Demet Akalın şimdilerde ise yaptığı Instagram paylaşımlarıyla gündemde. Zira ünlü isim kızı Hira ve eşiyle beraber Ramazan ayından beridir Bodrum tatilinde ve buradan sürekli olarak Instagram paylaşımları yapıyor. Ünlü ismin yaptığı paylaşımlar ise Ramazan’da da çok konuşulmuş ve Demet Akalın’a büyük tepkiler gelmişti. Ramazan ayının bitmesiyle beraber biraz daha azalan tepkiler son yaşanan olaylar sonrasında artarak devam etmeye başladı.

Instagram Paylaşımlarına Tepkiler Geldi

Zira tatiline devam eden Demet Akalın ve ailesi şehit haberlerinden habersiz bir şekilde paylaşımlar yapmaya devam edince tepkiler gelmeye başladı. Günlüğü sadece konaklama olarak 3 bin liralık bir çardakta tatiline devam eden ünlü isim eğlenceli paylaşımlarla büyük tepki çekti. Instagram üzerinden yapılan paylaşımlar büyük oranda eleştiri alamaya başlayınca Demet Akalın’ın da bir açıklama yapması beklendi. Fakat ünlü sim gelen tepkilere rağmen açıklama yapmadığı gibi paylaşımlarına da devam etti. Sosyal medyadan konu hakkında hiçbir açıklama yapmayan ünlülere gösterilen tepkilerin şimdiki hedefi olan Demet Akalın ardı ardına gelen terör saldırıları için açıklama yapacak mı bilinmez ama bu şekilde paylaşımlarına devam ederse ünlü isme büyük oranda tepkilerin devam edeceği kesin. Gelen yorumlardan da bu durumu net bir şekilde anlayabiliyoruz. Bu arada son yapılan terör saldırılarından sonrada sosyal medyada da gündemin değiştiğini söylemek gerekiyor.

Çıkardığı albümler ile sıkça gündeme gelen Demet Akalın son zamanlarında sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla konuşuluyor. Özellikle kızı Hira ile ilgili yaptığı paylaşımlar büyük ilgi gören ünlü isim takipçi sayısını da büyük oranda arttırmaya devam ediyor. Tüm bunlarla beraber Demet Akalın’ın son yaptığı Instagram paylaşımları da sosyal medyada büyük tartışmalara neden oldu. Söz konusu son Instagram paylaşımı ise ne Demet Akalın’ın kendisi ile ilgili ne de bu sefer kızı Hira ile ilgili. Zira son paylaşımda Demet Akalın, Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun öpüşerek çekilmiş fotoğraflarını paylaştı.

Söz konusu görüntüleri kolaj haline getiren ünlü isim bu görüntüleri Instagram hesabından paylaşarak “Prensesler kadar mutlu ol inşallah. Hanımefendiliğinle o kadar hak ediyorsun ki” ifadelerini kullandı. Söz konusu bu paylaşımın ardından ise birçok takipçisi Demet Akalın’ı sert bir şekilde eleştirdi. Başta Demet Akalın’ın bu konu hakkında paylaşım yapması eleştirilirken, bir yandan da Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu arasındaki yaş farkı eleştirildi. Söz konusu paylaşımla ilgili yapılan ağır eleştirilere ise Demet Akalın herhangi bir cevap vermedi. Ünlü ismin neden böyle bir paylaşım yaptığı anlaşılmazken Sinem Kobal’ın da söz konusu paylaşıma nasıl karşılık vereceği merak ediliyor. Zira ünlü ismin bu konuda pek konuşmadığı da biliniyor.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Okundu Bilgisi Nasıl Kaldırılır?

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-igtv/begeni-satin-al

En son kızının ilk yaş gününde kızı Hira için paylaşımlar yapan Demet Akalın hayranları ile kısa bir tartışma yaşamıştı. Tartışmanın nedeni ise Demet Akalın’ın bebeğini paylaşımlarda göstermemesi oldu. Bir takipçisi bu yönde Demet Akalın’a mesaj atınca ünlü isimde ateş püskürmüş ve kızının iyi huylu bir tümör ile uğraştığını ve bunun nazardan olduğunu düşündükleri için resimlerini paylaşmadığını dile getirmişti. Bu paylaşımlardan sonra ise takipçisi Demet Akalın’dan özür dilemişti.

Olayın üzerinden uzunca bir süre geçtikten sonra Demet Akalın sonunda kızı ile ilgili bir paylaşım yaptı. Yine kızının yüzünü göstermeyen Demet Akalın kızını kucağına alarak resim çekti. Bu şekilde paylaşım yapan Demet Akalın’a birçok destek mesajı geldi. Binlerce kişi tarafından beğenilen ve destek mesajları gönderilen Demet Akalın fotoğrafına birde “Her şeyim, ömrüm, canım kızım, bebeğim, gül kokulum, sevdiceğim, cicişim, aşkitom, bir tanem, babasının gülü” ifadelerini kullanarak güzel bir not ekledi. Kızına gelen acil şifa mesajlarını da gören ünlü isim takipçilerine teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Artık yavaş yavaş kızının fotoğraflarını paylaşmaya başlayan ünlü ismin ne zaman kızının yüzünü göstereceği ise merak konusu olmaya başladı. Bununla birlikte Demet Akalın’ın bu konuda hiçbir açıklama yapmaması hayranlarının merakının artmasına neden oldu.

Yılbaşı gecesi dışarı çıkmayanlar için televizyon kanalları birçok yeni yıl programı hazırladı. Birbirinden iddialı yeni yıl programları arasında ise birinciliği Kanal D tarafından hazırlanan sevilen yarışma programının yeni yıl versiyonu aldı. İlker Ayrık tarafından sunulan Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasının yılbaşı gecesi konukları ise oldukça şaşırtıcı oldu. Tamamı ünlü çiftlerin oluşturduğu konuklar arasında Demet Akalın – Okan Kurt çifti, Ümit Besen – Emel Besen çifti, Keremcem – Seda Güven çifti, İrem Dereci ve Rıza Esendemir çiftleri yer aldı. Oldukça eğlenceli anların yaşandığı yarışmaya Beyazıt Öztürk ve Küçük Ağa dizisinin yıldızı gibi isimlerde ara ara konuk oldu.
Yarışmanın ödülü ise lüks bir Mercedes oldu. Oldukça çekişmeli geçen yarışlardan sonra Demek Akalın ve Okan Kurt çifti ise arabayı kazanan çift olmayı başardı. Gece boyu hırslı tavırları ile dikkat çeken Demet Akalın ise gece sonunda bombayı patlattı. Durumları sebebi ile rahatlıkla arabayı alabilecek olan ikilinin arabayı diğer çiftlerin yapacağı gibi bağışlaması bekleniyordu. Fakat beklenen haber gelmedi. Demet Akalın arabayı kızı Hİra için kazandığını ve bağışlamayacağını açıkladı. Bu haber üzerine ise ünlü isme Instagram’dan tepki yağdı. Diğer sosyal medya platformlarında da eleştirilmeye başlayan Demet Akalın ise konu ile ilgili olarak hiçbir açıklama yapmadı. Demet Akalın’ın gerçekten arabayı alıp almayacağı ise merak konusu oldu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: En Güzel WhatsApp Durum Sözleri

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlüler arasında Demet Akalın’da bulunuyor. Akalın hemen hemen her gün paylaşım yapması ile biliniyor. Özellikle Instagram hesabını aktif olarak kullanan güzel isim gerek çocuğu ile ilgili gerekse de kendi ile yaptığı fotoğraf paylaşımları ile de sosyal medya gündemini oturmayı başarıyor. Ünlü güzelin Instagram üzerinden son yaptığı paylaşım ise sosyal medyada adeta gündem oluşturmayı başardı. “Evde ayağıma cam battı” mesajıyla ayağının fotoğrafını Instagram üzerinden paylaşan Demet Akalın ayağı ile büyük bir tartışma yarattı. Akalın’a o senin ayağın olamaz şeklinde gelen yorumlar üzerine 2.sayfa programına konuk olan Akalın paylaşımına bir açıklık getirdi.

Yaptığı açıklamada “Yorumlar arasından en çok ‘ninemin ayağı gibi’ diye yazanlara güldüm. Ne yapayım boyum uzun. Ayakkabı 39-40 numara giyiyorum. Yemin ediyorum Okan’ın topukları benden güzel, bebek gibi. Hira’nın topukları gibi. Bülent Ersoy’un ayaklarına benzettiler. Doğrudur benzer, ben onun kızıyım. Millet Instagram’da photoshop’lu foto paylaşıyor, ben onu sevmiyorum. Hatta ayağıma gelen yorumlar üzerine arkadaşlarım ‘fotoğrafı silsene’ dedi, silmedim.” İfadelerini kullanan Demet Akalın konu ile ilgili olarak Instagram sayfasından da bir açıklama yaptı. Sevenleri ise ünlü yıldıza büyük destek gösterdi. Demet Akalın’ın bundan sonra ki paylaşımları ise merak konusu olmaya başladı.

Demet Akalın Instagram hesabından türk sinemasının en önemli komedyenlerinden biri olan Şahan Gökbakar hakkında yaptığı paylaşım dikkat çekti. Son yıllarda Türk sineması giderek artan bir değere sahip olmaya başladı. Özellikle korku ve komedi kategorilerinde birçok yapım beyazperdede yer almaya başladı. Ardı ardına gelen birçok ünlü ismin yer aldığı filmlere kış aylarında da bir yenisi eklenecek. Söz konusu film ise Şahan Gökabakar’ın yeni filmi “Osman Pazarlama.” Komedi alanında yaptığı filmlerle birçok gişe rekoruna imza atan Şahan Gökbakar bu kez de izleyicinin karşısına tiplemeleri dışında bir karakterle yani “Osman Pazarlama” ile çıkacak.

Fragmanı yayınlanan ve 19 Şubat tarihinde vizyona girmesi beklenen film için ise ardı arkasına yeni haberler geliyor. Film hakkında son haber ise Demet Akalın’dan geldi. Filmde konuk oyuncu olarak yer alacak olan ünlü isim geçtiğimiz günlerde fragmanın yayınlanmasıyla beraber Instagram hesabından bir açıklama yaptı. Filmin afişini paylaşarak ”Ne uyuz çıktı bu Şahan, ismimi de yazmamış hâlâ” açıklamasını yapan ünlü isim başarılı oyuncuya ince bir gönderme yaptı. Bununla beraber Şahan Gökbakar da ünlü isme cevabını geciktirmedi. Afişin tam halini paylaşan ünlü komedyen paylaşımına ayrıca “Yazmaz mı kraliçeeeeem @demetakalin ilk sıranın en sonunda baaaaaak:)” ifadelerini kullandı. Film ise tüm bunlarla beraber şimdiden sosyal medyada konuşulmaya başlandı bile. Beyaz perde de nasıl bir etki yaratacağı ise merak konusu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Whatsapp Grup Konuşmaları Mesajları Silme Nasıl Yapılır?

Yeni albüme ilk destek Demet Akalın instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile geldi. Instagram kullanımının ne denli yaygın olduğunu tüm internet kullanıcıları bilir. Bu derce yoğun bir kullanım oranına sahip olan Instagram’ın en etkili kullanıcıları ise ünlü isimler. Özellikle açtıkları hesaplar kısa süre içerisinde binlerce takipçi sayısına ulaşan bu ünlü isimler Instagram’ı oldukça aktif kullanıyor. Bu isimlerden bir tanesi de yaptığı şarkılarla oldukça sevilen Demet Akalın. Demet Akalın da Instagram’ı oldukça aktif kullanan ünlüler arasında yerini alıyor. Üstelik Akalın’ın takipçi sayısı da oldukça fazla. Yaptığı paylaşımlarla da oldukça büyük beğeni toplayan Demet Akalın son paylaşımını ise yine bir ünlü isim üzerinden yaptı.

Yeni bir albüme imza atan ünlü şarkıcı Bengü’ye albüm desteği vermek isteyen ünlü isim, aldığı albümü Demet Akalın instagram üzerinden paylaştı. Yaptığı paylaşıma “İkinci hal de benim favorim Feveran. Hayırlı olsun kuzum bol satışların olsun ❤️❤️” şeklinde bir ifade ekleyen Demet Akalın’a ilk yorum ise takipçilerinden geldi. Yaptığı paylaşım ile beğeni toplayan Akalın’a Bengü de teşekkür ederek destek verdi.

Türk pop müziğinin başarılı iki ismi Demet Akalın ve Hande Yener tartışması arasında son zamanlarda Instagram üzerinden başlayan bir tartışma alevlenmişti. Hande Yener’in Demet Akalın’ın aranjörünü transfer etmesi ile başladığı ileri sürülen tartışmalarda Demet Akalın ve Hande Yener birbirlerine süre gelen birçok mesaj göndermişti. Net bir şekilde isim kullanmayan ikili Instagram üzerinden yaptıkları açıklamalarda birbirlerine sürekli olarak sert ifadeler kullanmış ve tartışma kim daha fazla çalışıyor boyutuna kadar gelmişti.

Bir yandan ikili arasında ki paylaşımlar sürerken Demet Akalın’da hiç beklenmedik bir açıklama geldi. Yine Instagram üzerinden açıklama yapan ünlü popçu “Kimsenin üzerine alınacağı şeyler yazmıyorum. Hele ki o hanımefendiyle ilgili asla yazmıyorum. Söylediğim laflar henüz adresine ulaşmadı” ifadelerini içeren bir mesaj yayınladı. Bir anda tüm takipçilerin şaşırmasına neden olan bu paylaşım ile Demet Akalın’ın baştan beri başka birini kaydettiği anlaşıldı. Bu yönde neden ikili diyaloğa girdiği bilinmeyen ünlü ismin bu paylaşımından sonra Hande Yener’in nasıl bir karşılık vereceği de merak konusu olmaya başladı. Bununla beraber kast edilen diğer kişinin kim olduğu da merak konusu olmaya başladı. Zira bu konuda da Demet Akalın ser verip sır vermedi. Gelen yorumlara ve mesajlara rağmen her hangi bir açıklama yapmaktan kaçınan isme takipçileri de yoğun bir destek vermeyi ihmal etmedi.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Tik Tok Uygulamasına Giriş Nasıl Yapılır?

Pop müziğinin iki ünlü ismi Demet Akalın ve Hande Yener’in arasında son zamanlarda yaşanan yeni bir kriz çıktı. Daha önce de birçok kez karşı karşıya gelen ikili bu kez ise söz yazarı Ersay Üner nedeniyle tartıştı. Uzun süredir Demet Akalın ile çalışan Ersay Üner’i Hande Yener ‘in transfer etmesi tartışmaların yaşanmasına neden oldu. Bu kez tartışmalar ise Instagram üzerinden yaşandı. İlk olarak Demet Akalın kendi Instagram sayfası üzerinden “Rahatsız eden konserler… Çalış çalış, yetişeceksin bana inşallah ama rüyanda! Güzel söz oldu, bunu şarkı yap. Nasılsa hâlâ benden besleniyorsun. Sıkıntı yok.” Şeklinde bir açıklama yayınladı. Bununla yetinmeyen ünlü isim kısa süre sonra bir mesaj daha yayınladı. Söz konusu bu mesajda “Her gün yüzlerce hayal kurar insan ve hiçbiri gerçek olmaz fakat bir gün bir gerçek yaşarsın hiçbir hayale sığmaz” ifadelerine yer verdi.

Bu mesajları gören Hande Yener ise konser tarihlerini belirten bir fotoğrafla “Söyle ona Sebastian, inşallah canım yaa… Hayaller evde kurulur, gerçekler Hande Yener konserlerinde yaşanır” açıklamalarını yayınladı. Bu paylaşımdan sonrada Demet Akalın rahat durmadı ve biri güzel biri çirkin iki bebek resmi paylaşarak karşılaştırmasını yaptı. İki ünlü isim arasında yaşanan bu atışma sonucunda ise sosyal medyada gündem değişti. Bir yanda Hande Yener’i destekleyen bir yanda da Demet Akalın’ı destekleyen kullanıcılar ikili arasında ki mesajlaşmalara yorum yapmayı da ihmal etmedi.

Bir süre önce Türk pop müziğinin iki güçlü sesi Hande Yener ve Demet Akalın arasında kıyasıya bir çekişme başladı. İkili verdikleri konser sayıları ve albümlerini Instagram üzerinden yarıştırmaya başladılar. Söz yazarı transferi ile başlayan gerilimi Instagram üzerinden iki tarafın karşılıklı yaptığı açıklamalar iyiden iyiye arttırmış ve iki ünlü pop yıldızı derin bir tartışmaya girmişti. Tam sular duruluyor derken ikilinin tartışması için yeni bir sebep daha ortaya çıktı. Bu yeni sebep ise aynı yerlerde verilecek olan konserler. İkilinin yeni yaptıkları anlaşmalara göre karşılıklı mekanlarda Bodrumda sahne almaları bekleniyor.

Durum böyle olunca zaten gerilim dolu olan ilişkileri yeniden gerildi ve tekrar Instagram savaşları başladı. İlk olarak Demet Akalın kişisel Instagram hesabı üzerinden “Çalış çalış… Yetişeceksin bana inşallah, ama rüyanda” açıklamasını yaptı. Açıklamayı gören Hande Yener ise hemen yine Instagram üzerinden cevap vermeyi ihmal etmedi. Söz konusu cevapta “Kimse Instagram ve Twitter’da arkamdan konuşmasın. Kendisi 9 konser paylaştı. Ben 25 konserle ona rüyayı gösterdim!” ifadelerini kullanan ünlü isim ne kadar tartışmaya açık olduğunu da ortaya koymuş oldu. İkili arasında ki gerilim daha ne kadar süre boyunca devam eder bilinmez ama bu tartışmaların gündemi ve ikilinin konserlerini etkileyeceği kesin. Konu hakkında yeni açıklamalar ise merak ediliyor.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Tik Tok Uygulaması Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Demet Akalın Instagram Paylaşımı
4.5 (89.54%) 153 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir