Demet Akalın’ın Paylaşımı Bir Kez Daha Instagram’ı Salladı

Instagram ünlüler

Sosyal medyayı en aktif kullanan isimlerden biri olan Demet Akalın özellikle Instagram paylaşımlarıyla sosyal medyanın gündemine oturmayı da başarıyor. Paylaşımları oldukça ilgi çeken ünlü isim 3 milyonun üzerinde de takipçi sayısına ulaşmayı da başardı. Tüm bunlarla beraber Demet Akalın’ın bazı paylaşımları da sosyal medyada tartışma yaratmaya yetiyor. Genellikle zenginlik ön planlı paylaşımları ile dikkat çeken ünlü isim son paylaşımıyla da yine Instagram’ı salladı. Zira ünlü isim bu kez de eşinin firması için yeni aldığı tırın resmini paylaştı.

Daha önce 100 tane tır aldıklarını yine Instagram paylaşımıyla dile getiren Demet Akalın, birçok takipçisinden görgüsüz yorumları almıştı. Ünlü isim bu kez ise yeni aldıkları tırı denerken çekilmiş fotoğrafını paylaştı. Henüz yeni çıkışı yapılan aracın direksiyonuna geçen eşi Okan Kurt ve kızı Hira ile çektiği fotoğrafı paylaşan Demet Akalın paylaşımına ayrıca “Kapıya yeni tırla gelen baba. Hira’yı uğur yapmış o binecekmiş ilk” ifadelerini ekledi. Söz konusu paylaşıma çok kısa bir süre içerisinde ise 1.300 binin üzerinde yorum geldi. Gelen yorumlarda bir kez daha eleştiren Demet Akalın ise konu hakkında yeni bir açıklama yapmaktan kaçındı. Eski paylaşımlarında olduğu gibi geri adım atmayan ve paylaşımını kaldırmayan Demet Akalın bu tarz paylaşımlarıyla daha uzun sürede gündemde kalmayı başaracak gibi. Zira gelen yorum sayısı da bu durumunu kanıtlıyor.

Zira ünlü isim paylaşımı emniyet şeridinde giderken yaptı. Trafikten kurtulmak için böyle bir yol seçen ünlü isim paylaşımını yapar yapmaz ise tepkilerin hedefi haline geldi. Birçok takipçisinden tepki mesajları alan ünlü isim ardı ardına gelen tepki mesajları sonrasında ise hemen paylaşımı Instagram hesabından kaldırdı. Paylaşımlarını hemen kaldırmasına rağmen eleştiri almaya devam eden Demet Akalın bu konuda kendisine yöneltilen sorulara ise ilginç bir cevap verdi. Zira ünlü isim emniyet şeridinden neden gittiği sorusuna “parası neyse öderim” şeklinde karşılık verdi. Ünlü ismin bu karşılığı da yine takipçilerinin hedefi haline gelmesine neden oldu. Konu hakkında başka bir açıklama ise yapılmadı.

Yaptığı şarkılar ve paylaşımlarıyla büyük bir üne kavuşan Demet Akalın şimdilerde ise yaptığı Instagram paylaşımlarıyla gündemde. Zira ünlü isim kızı Hira ve eşiyle beraber Ramazan ayından beridir Bodrum tatilinde ve buradan sürekli olarak Instagram paylaşımları yapıyor. Ünlü ismin yaptığı paylaşımlar ise Ramazan’da da çok konuşulmuş ve Demet Akalın’a büyük tepkiler gelmişti. Ramazan ayının bitmesiyle beraber biraz daha azalan tepkiler son yaşanan olaylar sonrasında artarak devam etmeye başladı.
Zira tatiline devam eden Demet Akalın ve ailesi şehit haberlerinden habersiz bir şekilde paylaşımlar yapmaya devam edince tepkiler gelmeye başladı. Günlüğü sadece konaklama olarak 3 bin liralık bir çardakta tatiline devam eden ünlü isim eğlenceli paylaşımlarla büyük tepki çekti. Instagram üzerinden yapılan paylaşımlar büyük oranda eleştiri alamaya başlayınca Demet Akalın’ın da bir açıklama yapması beklendi. Fakat ünlü sim gelen tepkilere rağmen açıklama yapmadığı gibi paylaşımlarına da devam etti. Sosyal medyadan konu hakkında hiçbir açıklama yapmayan ünlülere gösterilen tepkilerin şimdiki hedefi olan Demet Akalın ardı ardına gelen terör saldırıları için açıklama yapacak mı bilinmez ama bu şekilde paylaşımlarına devam ederse ünlü isme büyük oranda tepkilerin devam edeceği kesin. Gelen yorumlardan da bu durumu net bir şekilde anlayabiliyoruz. Bu arada son yapılan terör saldırılarından sonrada sosyal medyada da gündemin değiştiğini söylemek gerekiyor.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Ergin Ataman Ceza Sonrası İlk Açıklamayı Instagram Hesabından Yaptı

Çıkardığı albümler ile sıkça gündeme gelen Demet Akalın son zamanlarında sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla konuşuluyor. Özellikle kızı Hira ile ilgili yaptığı paylaşımlar büyük ilgi gören ünlü isim takipçi sayısını da büyük oranda arttırmaya devam ediyor. Tüm bunlarla beraber Demet Akalın’ın son yaptığı Instagram paylaşımları da sosyal medyada büyük tartışmalara neden oldu. Söz konusu son Instagram paylaşımı ise ne Demet Akalın’ın kendisi ile ilgili ne de bu sefer kızı Hira ile ilgili. Zira son paylaşımda Demet Akalın, Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun öpüşerek çekilmiş fotoğraflarını paylaştı.
Söz konusu görüntüleri kolaj haline getiren ünlü isim bu görüntüleri Instagram hesabından paylaşarak “Prensesler kadar mutlu ol inşallah. Hanımefendiliğinle o kadar hak ediyorsun ki” ifadelerini kullandı. Söz konusu bu paylaşımın ardından ise birçok takipçisi Demet Akalın’ı sert bir şekilde eleştirdi. Başta Demet Akalın’ın bu konu hakkında paylaşım yapması eleştirilirken, bir yandan da Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu arasındaki yaş farkı eleştirildi. Söz konusu paylaşımla ilgili yapılan ağır eleştirilere ise Demet Akalın herhangi bir cevap vermedi. Ünlü ismin neden böyle bir paylaşım yaptığı anlaşılmazken Sinem Kobal’ın da söz konusu paylaşıma nasıl karşılık vereceği merak ediliyor. Zira ünlü ismin bu konuda pek konuşmadığı da biliniyor.

Demet Akalın’ın Paylaşımı Bir Kez Daha Instagram’ı Salladı
4.5 (89.54%) 153 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +