Deniz Akkaya Instagram Paylaşımıyla Yine Gündem Oldu

| Mayıs 24, 2016 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram ünlüler

Daha önce Deniz Akkaya Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile girdiği diyaloglarla gündeme gelmişti. Özellikle Instagram hesabı üzerinden bir takipçisi ile yaşadığı şiddetli tartışma ile akıllara kazınmıştı. Takipçisinin kendisini eleştirmesi üzerine başlayan tartışma sonrasında birçok takipçisinden eleştiri alan ünlü isim benzer bir durumla bir kez daha gündeme geldi. Zira ünlü isim bu kez de kızı ile benzemediği yorumlarına tepki gösterdi.

Daha önce kızı ile paylaştığı bir fotoğrafa “kızın sana hiç benzemiyor” yorumlarının geldiğini gören Deniz Akkaya adeta çılgına döndü. Söz konusu yorumlara ünlü isim ise yayınladığı yazı ile karşılık verdi. Yazısında ise “Kadın olmak, incelik ve zarafet, şefkat demekti bir zamanlar ama görüyorum ki kadınlara bu ülkede şiddet uygulayan, çocukları taciz eden erkekler değil onları yetiştiren annelerin kötü kalpleri. Evet kızım bana benzemiyor çünkü babasının kopyası ya da bende çok estetik var. Peki, bunu üşenmeden, dert edinip, iş edinip yazanda sadece sadece habis, mutsuz, ilgi görmemiş taciz edilmiş dövülmüş bir çocuğun yetişkinliğe yansıması var. Keşke kızım kadar iyi kalpli, kızım kadar şefkatli ve melek olsanız ama siz o treni çoktan kaçırmışsınız…” ifadelerine yer veren ünlü isim bir kez daha sosyal medyanın gündemine oturdu. Bu kez tartışma ne kadar sürecek bilinmez ama Deniz Akkaya’nın yeniden Instagram’ın gündemine oturacağı kesin.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-igtv/yorum-satin-al

Hali hazırda sabah yayınlanan bir magazin programında sunuculuk yapan ünlü isim Deniz Akkaya son günlerde Instagram üzerinden ünlü ünsüz birçok kişi ile yaşadığı polemiklerle gündeme gelmeye başladı. Daha önce kendisinin anneliğini ve tartınız eleştiren kullanıcılarla Instagram hesabından yayınladığı mesajlarla tartışan ünlü isim son olarak modacı Deniz Berdan ile polemiğe girdi. Deniz Berdan’ın kendisi hakkında sosyal medya uygulamaları üzerinden bir takım açıklamalar yaptığını gören ünlü isim Deniz Berdan’ın bir fotoğrafını kullanarak Instagram hesabından açıklama yaptı.

Instagram hesabından yaptığı açıklamada “Gel de kafayı yeme!!! Gecenin bu saati, hiç tanımadığım ama beni seven güzel bir ruh, bu kendini bilmez teşhirci, ne iş yaptığı belli olmayan, sirk kıyafetlerine tasarım diyerek plajlarda tanga ile işsiz gezerken şimdi kendine tasarımcı dedirtmek derdinde olan, hatta kızını bile türlü şekle sokarak kullanan bu kadının snapchatte hakkımda abuk subuk konuşmasını gönderdi! Biz bu kadın gibi çok biliyor ve izliyoruz! Koca parası o da olup olmadığı tartışılır kadınların sadece bikini kontenjanından hayatımıza ikoncan olarak girmelerine. Ama bir had bileceksiniz!” ifadelerini kullandı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Sertaç Boztepe Eşinden Duygu Dolu Paylaşım

Ünlü isim bu sert ifadelerin ardından sosyal medyada gündem oldu. Yaşanan polemik ise Deniz Berdan’ın da Instagram hesabından “Valla flaş patlayınca çamaşırımın görünmüş olması fettan kadın olduğumun anlamına gelmiyor. Onu başkalarının kocalarıyla klüp pencerelerinden kaçanlar düşünsün” açıklamasını yapmasıyla devam etti. Söz konusu paylaşımdan sonra karşılıklı paylaşımlar devam ederken iki ünlü ismin tartışması ise sosyal medyada gündem olmayı başardı. Konunun nasıl sonuçlanacağı ise merak konusu.

Deniz Akkaya Instagram hesabından ünlü isme cevap vererek konunun mahkemeye taşınacağını söyledi. Beyaz TV kanalında yayınlanan magazin programının sunucularından biri olan Oya Aydoğan geçtiğimiz günlerde aort damarının yırtılması sonucu girdiği yaşam mücadelesini kaybetmişti. Başarılı oyuncunun ani gelen ölüm haberi ise sanat dünyasını yasa boğdu. Birçok ünlü isim tedavi sürecinde de Oya Aydoğan’ı ziyaret etmiş ve ünlü oyuncunun tedavi gördüğü hastanede ünlü akınına uğramıştı. Bu süreçte ise bazı isimler arasında tartışmalar yaşandığı gündeme geldi. Özellikle Oya Aydoğan ile yakın arkadaş olan Bülent Ersoy ve Lerzan Mutlu arasında yaşanan tartışma uzun süre basında gündem olmuştu. Ünlü oyuncu toprağa verildikten sonra ise tartışma kaldığı yerden devam etti.

Bugün canlı yayına çıkan Lerzan Mutlu hem Bülent Ersoy’a hem de Deniz Akkaya’ya ağır ithamlarda bulundu. Konuyu mahkemeye taşıyacağını dile getiren ünlü isme cevabı ise Deniz Akkaya verdi. Instagram hesabından konuyu yanıtlayan ünlü isim açıklamalarında ise “Aranızda Kalmasın bugünlük bitti. Yayın esnasında tematik bir kanalda oturan birinin kendisine çok yakışan üslup bozukluğuna bolca dikkat çıkmışsınız. Şahane tespitler ve uyarınız için çok teşekkür ederiz. Çok fazla soran ve ricada bulunan olmuş; zaten çoktan mahkemeye verilmiş bulunuyor kendisi, soranların içi rahat olsun.” İfadelerine yer verdi. İki ünlü ismin aralarındaki gerilimin oldukça artmasına karşın konunun nasıl sonuçlanacağı da merak konusu haline geldi.

 

Deniz Akkaya Instagram Paylaşımıyla Yine Gündem Oldu
4.4 (88.81%) 59 vote[s]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +