Doğa Rutkay Instagram Paylaşımı İle Kim Kardashian’a Gönderme

| Şubat 03, 2015 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram ünlüler

Doğa Rutkay instagram paylaşımı ile ünlü yıldıza gönderme yaptı. Geçtiğimiz aylarda dünyaca ünlü fenomen isim Kim Kardashian bir erkek dergisi için çok özel pozlar vermişti. Instagram üzerinden paylaşılan çıplak pozlar büyük ses getirmiş ve çok uzun süre boyunca konuşulmuştu. Hatta öyle ki Kim Kardashian’ın verdiği poz yeni bir akımı başlatmış ve ünlü isimden bu konu hakkında detayları öğretmesini istemişti. En çok dikkat çeken yerini yani kalçasını kullandığı pozlar ise şuan bile konuşulmaya devam ediyor. Birçok ünlünün aynı pozu Instagram üzerinden vermeye başlaması bu pozu bir akım haline getirmeye başladı.

İşte bu akımın son destekçisi ise ülkemiz komedyenlerinden Doğa Rutkay. “Güldür Güldür” programı ile bir anda tekrar gündeme gelmeye başlayan Doğa Rutkay Kim Kardashian ’ın pozuna ise esprili bir yaklaşım yaptı. Kim Kardashian’ın kalçasına benzesin diye kalçasına yastık koyarak çektirdiği pozu Instagram üzerinden paylaşan başarılı oyuncu Instagram üzerinden büyük beğeni almayı da başardı. Tüm bunlarla beraber kısa sürede yayılan bu poz akımı ile ilgili olarak birçok kullanıcı ise kendi paylaşımlarını da yapmaya başladı. Bu iş daha ne kadar uzar bilinmez ama şimdilik ilgi görmeye devam edecek gibi gözüküyor. Ünlü isimlerinde bunda ısrarcı olması ise konunun uzamasında en büyük sebep olarak gösteriliyor.

Kadınlar günü nedeniyle birçok ünlü isim özellikte başta kadın ünlüler olmak üzere kutlama mesajları yayınladı. Kadınlara verilen önemin daha çok artmasını istedikleri bu mesajların en ilginçlerinden biride “Güldür Güldür” ekibinin sevilen oyuncusu Doğa Rutkay oldu. Instagram hesabından kendi fotoğrafını koyan ve mesajını yayınlayan Doğa Rutkay usta isim Nazım Hikmet’ten alıntı yaptı.

Nazım Hikmet’ten İnciler

Söz konusu mesajda “Kadınlarımız Toprak öyle bitip tükenmez, /dağlar öyle uzakta, sanki gidenler hiçbir zaman hiçbir menzile erişemeyecekti. Kağnılar yürüyordu yekpare meşaleden tekerlekleriyle Ve onlar ayın altında dönen ilk tekerlekti. Ayın altında öküzler başka ve çok küçük bir dünyadan gelmişler gibi ufacık kısacıktılar ve pırıltılar vardı hasta kırık boynuzlarında ve ayakları altından akan toprak, toprak, ve topraktı. Gece aydınlık ve sıcak ve kağnılarda tahta yataklarında oyu mavi humbaralar çırılçıplaktı. Ve kadınlar birbirlerinden gizleyerek bakıyorlardı ayın altında geçmiş kafilelerden kalan öküz ve tekerlek ölülerine. Ve kadınlar bizim kadınlarımız: korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle anamız, avradımız, yârimiz ve sanki hiç yaşanmamış gibi ölen ve soframızdaki yeri öküzümüzden sonra gelen ve dağlara kaçırıp uğrunda hapis yattığımız ve ekinde, tütünde, odunda ve pazardaki ve kara sabana koşulan ve ağıllarda ışıltısında yere saplı bıçakların oynak, ağır kalçaları ve zilleriyle bizim olan kadınlar, bizim kadınlarımız şimdi ayın altında kağnıların ve hartuçların peşinde harman yerine kehriban başlı sap çeker gibi aynı yürek ferahlığı, aynı yorgun alışkanlık içindeydiler. Ve on beşlik şaraplenin çeliğinde ince boyunlu çocuklar uyuyordu. Ve ayın altında kağnılar yürüyordu Akşehir üzerinden Afyon`a doğru. Nazım Hikmet Ran” ifadelerini kullandı. Doğa Rutkay’ın bu mesajı başta kadınlar olmak üzere birçok kişinin de beğenisini kazandı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram Zengin Çocukların Paylaşımlarına Şok

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/turk-gercek

Doğa Rutkay Instagram Paylaşımı İle Kim Kardashian’a Gönderme
4.5 (90.21%) 435 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +