Didier Drogba Dans Şovu Yaptı

Didier Drogba Dans Şovu Yaptı

Galatasaray’a geldiği dönemde adından oldukça söz ettiren isim Didier Drogba Tür taraftarlar tarafından hala aktif bir şekilde takip ediliyor. Drogba’nın son zamanlarda yaptığı paylaşımlar ise oldukça konuşuluyor. Galatasaray’dan ayrıldıktan sonra eski takımı yuvam dediği Chelsea’ye dönen yıldız futbolcu şimdilerde Instagram fenomeni olma yolunda ilerliyor. Son yaptığı paylaşımda Chelsea takımının tesislerinden gelen yıldız futbolcu oldukça şaşırttı.

Milli takıma Ağustos ayında veda eden Didier Drogba, arkadaşlarının tamamının milli takımlarına gitmesi ile tesislerde yalnız kaldı. Tek başına antreman yapan ve sürekli çalışan Drogba ise tesislerde Instagram videosu çekmeyi de ihmal etmiyor. Tesislerde bulunan havuzun başaında çalan şarkıya dans ederek eşlik eden yıldız futbolcu bu şekilde çektiği videoyu Instagram hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi. Yapılan paylaşımdan sonra ise yıldız futbolcuya adeta mesaj yağdırıldı. Gelen mesajlar ve beğeniler ile bir anda gözde haline gelen yıldız futbolcu ise herkese teşekkür etti. Türk kullanıcıları da yıldız futbolcuyu unutmadı. Yapılan yorumlarda Türk taraftarların yoğunluğu büyük ilgi çekti.

İlgnizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-aylik-begeni-satin-al

Juventus Taraftarı geçtiğimiz sene Galatasaray’da forma giyen ve performasnının güzelliği nedeniyle eski takımına geri çağrılan Drogba iki gün önce ilginç bir Instagram paylaşımı yapmıştı. Galatasaray’ın Avrupa kupalarından elenmesine üzülen ve Juventus maçının da yıl dönümü nedeniyle moral vermek için Drogba’nın yaptığı paylaşım oldukça sevilmişti. Türk taraftarları Drogba’nın Instagram hesabına övgü dolu mesajlar yollamış ve teşekkürlerini dile getirmişti. Tüm bu mesajlara Drogba içtenlikle cevap verirken beklenmedik bir olayda yaşandı. Juventus taraftarları ve teknik ekibi yıldız futbolcuya büyük tepki gösterdi.

Yıldız futbolcunun provoke eden bir paylaşım yaptığını düşünen teknik heyet ve oyuncular Drogba’ya ağır sözler kullandılar. Maçın hava şartlarından dolayı kaybedildiğini dile getiren ve hala bunun sinirini yaşadıkları gözlenen Juventus taraftarı ise Drogba’dan bir cevap gelmedi. İtalyan spor medyasında da yer bulan olayda basın ve taraftarlarda yıldız futbolcuyu hedef gösterdiler. Ö günkü şartlara iki gün itiraz ettiklerini ve tatil edilen maçın bu duruma neden olduğunu savunan İtalyan taraftarlarda sert bir çıkış ile yıldız futbolcuyu eleştirdi. Gelen tüm bu eleştiriler Juventus’un o geceyi unutamadığını gösterirken Türk taraftarlar ise Drogba’ya destek oldu. Konu ile ilgili yıldız futbolcudan hiçbir açıklama gelmemesi ise merak uyandırdı. Kısa süre içerisinde Drogba’nın da konu ile ilgili açıklama yapması bekleniyor.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram Yeni Güvenlik Yöntemi

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

 

Instagram Ünlüler hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Didier Drogba Dans Şovu Yaptı
4.5 (90.46%) 130 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir