Ebru Gündeş Makyajsız Hali Büyük Beğeni Topladı

Ebru Gündeş Makyajsız Hali Büyük Beğeni Topladı

Ebru Gündeş makyajsız pozuyla hayranlarından büyük beğeni topladı. Uzun bir sezonun ardından “O Ses Türkiye” bu sezonda son buldu. Yarışmanın iki gün üst üste yayınlanan canlı sunumları ile yarışmanın birincisi de belli oldu. Bu sene yarışmayı kazanan isim ise Ebru Gündeş’in takımından Elnur oldu. Sesi ve tarzı ile büyük beğeni toplayan Elnur rekor bir oy ile birinci olmayı başardı. Yarışmanın böyle sonuçlanmasına en çok sevinen isimlerden biri ise yarışmacısı birinci olan Ebru Gündeş oldu. Gece boyunca Elnur’u Üç Adam programında izlemeye devam eden Ebru Gündeş yarışma boyunca yaptığı paylaşımlara da son verdi. Sürekli olarak yarışmadan Instagram paylaşımları yapan isim final ile birlikte artık daha sade paylaşımlar yapmaya başladı.

Bu yönde Ebru Gündeş’in yaptığı son Instagram paylaşımı ile büyük dikkat çekti. Söz konusu son paylaşımın bu kadar dikkat çekmesinin nedeni ise Ebru Gündeş’in bu paylaşımında tamamen makyajsız olarak kendisini çekmesi oldu. Yarışmanın ardından böyle bir paylaşım yapan Ebru Gündeş’e ise hayranları büyük destek verdi. Özellikle doğal güzelliği ile dikkat çeken isim ise bu tarz doğal paylaşımların devam etti. Kısa süre içerisinde binlerce beğeni almayı başaran paylaşımlar için Ebru Gündeş’e övgü mesajları da yağdırıldı. Ünlü ismin ise gelen bu yorumlara çok memnun olduğu bir sonraki paylaşımından ve yorumlarından oldukça net bir şekilde anlaşıldı.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-aylik-begeni-satin-al

Ebru Gündeş O Ses Türkiye anılarını instagram hesabı üzerinden paylaşımlar yaparak yad devam ediyor. Acun Ilıcalı tarafından ülkemize getirilen O Ses Türkiye formatı kısa süre içerisinde büyük beğeni toplamıştı. Her sene jüri değişikliklerine giden ünlü yapımcı ise programı gündemde tutmayı başarmıştı. Ebru Gündeş de geçtiğimiz sezonlarda büyük beğeni toplayan O Ses Türkiye’nin jüri koltuğuna oturmuştu. Bulduğu her fırsatta böyle bir programda olduğundan oldukça mutlu olduğunu dile getiren Gündeş, bu duygusunu hayranları ile sürekli olarak yaptığı Instagram paylaşımları ile paylaşıyor.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Vildan Atasever Instagram Hesabından Duygusal Paylaşım

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Ebru Gündeş hemen her programda yayın sırasında takipçilerine O Ses Türkiye ile ilgili paylaşımlar yapıyor. Yaptığı paylaşımlarda çok eğlendiği gözlerden kaçmayan ünlü isme ilgi de oldukça fazla. Paylaşılan her fotoğraf dakikalar içerisinde binlerce kişi tarafından beğeniliyor. Geçen hafta yayınlanan bölüm için Instagram paylaşımlarına devam eden Gündeş, kendisini seçen bir yarışmacı içinde duygularını dile getirdi. “Çok mutluyum. Hoşgeldin. Beraberiz” şeklinde ifadelere yer veren Gündeş’in çok mutlu olduğu paylaşımlarından da belli oldu.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Ebru Gündeş Makyajsız Hali Büyük Beğeni Topladı
4.5 (89.14%) 116 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir