Ebru Şallı Instagram Hesabından Beklenmedik Bir Paylaşım Yaptı

Ebru Şallı Instagram Hesabından Beklenmedik Bir Paylaşım Yaptı

Yaptığı pilates programları ile bir anda gündeme gelen Ebru Şallı şu sıralar zor günler geçiriyor. Yaşadığı anlaşmazlıklardan sonra iki çocuğunun babasından ayrılma kararı alan ünlü isim daha sonra ünlü popçu Sinan Akçıl ile bir beraberliğe başlamıştı. İkilinin ilk başlarda oldukça mutlu süre ilişkileri ne yazık ki kötü bir şekilde son buldu. İlk olarak Ebru Şallı, ayrılık haberini vermiş ve bir daha bir araya gelmeyeceklerini dile getirmişti. Konu hakkında çok fazla açıklama yapmayan Sinan Akçıl ise konudan pek haberinin olmadığını Ebru Şallı öyle istiyorsa öyle olacağını dile getirmişti. Bu aşamadan sonra birçok tartışma yaşanmış ve ortaya birçok iddia atılmıştı.
Ayrılığın nedeni net olarak açıklanmazken yeniden televizyon programına başlayan Ebru Şallı’nın son yaptığı Instagram paylaşımı şaşırttı. Bir yanda damak çikolata bir yanda nutella çikolata ile fotoğraf çekilen ünlü isim hangisini yeme konusunda kararsız olduğunu belirterek takipçilerinden yardım istedi. Yediklerine oldukça dikkat ettiği bilinen ünlü ismin böyle bir adım atması ise ayrılıktan oldukça etkilendiğini ortaya koydu. Konu hakkında çok fazla açıklama yapmayan Ebru Şallı kendisine bu yönde yöneltilen soruları da cevapsız bıraktı. Televizyon programına devam eden ismin gerçek ayrılık nedenini açıklayıp açıklamayacağı da merak konusu olmaya başladı. Zira iki taraftan da henüz net bir açıklama gelmedi.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-yorum-satin-al

Yaşadığı çalkantılı dönem sonucunda iki çocuğunun babası olan eşinden ayrılan Ebru Şallı, ayrılığın ardından ünlü popçu Sinan Akçıl ile bir birliktelik yaşamaya başlamıştı. İlişkileri başladığı andan itibaren sürekli bir takım iddialara maruz kalan ikili kısa süre sonra ise ayrılma kararı almışlardı. Kararı Ebru Şallı’nın aldığı ve Sinan Akçıl’ın da bu karara uymak zorunda kaldığı belirtilmişti. Yaşanan bu gelişmelerden sonra ise Ebru Şallı yeniden bir pilates programına başlamış ve bununla beraber Instagram üzerinden yeniden pilates vidoları paylaşmaya başlamıştı. Büyük ilgi gören bu paylaşımların sonuncusu ise epey bir eleştiri topladı.
Eleştirilerin nedeni Ebru Şallı’nın yüzüne yaptırdığı operasyonlar oldu. Birçok kullanıcı tarafından iyiden iyiye uzaylıya benzetilen ünlü isme bu konuda aşırı miktarda eleştiri geldi. Tüm bu eleştirilerin yanında azda olsa ünlü isme destek verenlerde yer aldı. Tüm bu yorumlar ve eleştiriler karşısında her hangi bir açıklama yapmayan Ebru Şallı ise paylaşımını da kaldırmadı. Sürekli olarak sosyal medya kullanan isim bundan sonra sosyal medya kullanımını sınırlandırır mı ya da eleştiriler için toplu bir açıklama yapar mı bilinmez ama şu durumda ünlü ismin eleştirilmeye devam edeceği de kesin. Zira paylaşılan fotoğraflara gelen yorumlar bu yönde olmaya başladı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp’ta Telefon Numarası Değiştirme Nasıl Yapılır?

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Ebru Şallı Instagram Hesabından Beklenmedik Bir Paylaşım Yaptı
4.5 (90.19%) 483 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir