Ece Erken Instagram Hesabından Eski Kocasınında Resimlerini Sildi

Ece Erken Instagram Hesabından Eski Kocasınında Resimlerini Sildi

Geçtiğimiz günlerde anne olan ve bu andan itibaren daha çok bebeğine yönelen ünlü anne Ece Erken Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile dikkat çekti. Ece Erken son günlerde sıkıntılı zamanlar geçiriyor. İlk olarak ünlü ismin yemeğinin tadına bakarken yaptığı paylaşımla ilgili olarak sorun yaşamıştı. Ramazan ayında oruç tutulurken ünlü ismin böyle bir paylaşım yapması eleştirilmişti. Eleştirilen ünlü isim ise bir açıklama yaparak bebeğini emzirdiğinden dolayı oruç tutmadığını dile getirmişti.

Duruma ve yapılan eleştirilere oldukça sinirlenen Ece Erken yaptığı açıklamanın ardından ise Instagram hesabını gizli hale getirmişti. Henüz bu olayın etkileri sürerken ünlü isimden bir radikal karar daha geldi. İki gün sonra hesabını açan Ece Erken eşinin tüm fotoğraflarını Instagram hesabından kaldırdı. Daha öncede eşinin soyadı Uçar’ı silen Ece Erken’in bu hareketi ise artık ayrılık iddialarını gündeme getirmeye başladı. Ünlü isim bu konuda her hangi bir açıklama yapmazken Serkan Uçar’da konu hakkında sessiz kaldı. Ece Erken resimleri neden sildi ya da konuyu açıklığa kavuşturacak mı bilinmez ama ünlü çiftin aralarında bir sorun olduğu kesin.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-oto-video-goruntuleme

Ailelerin karşı çıkmasına rağmen şok bir düğün ile evlenen Ece Erken tüm bunlardan sonra artık anne olma heyecanı yaşıyor. Doğuma kısa bir süre kalan heyecanı da sürekli olarak artmaya devam eden Ece Erken bu süreçte sürekli olarak Instagram paylaşımları da yapmaya devam ediyor. En son pilates hareketlerini yaparken ki halini Instagram’da paylaşan Ece Erken bebeğe zarar verme olasılığının olduğu gerekçesi ile tepki çekmişti. Gelen bu mesajlardan sonra hamilelik döneminde pilates yapıp yapılmayacağı üzerine özel bir program yapan isim şimdilerde pilates paylaşımlarının yanı sıra artık iyice belirginleşen karnı ile ilgili de paylaşımlar yapmaya başladı.
Bu yönde ünlü ismin son yaptığı paylaşımda büyük beğeni topladı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Annesinin de bulunduğu bir kare fotoğraf paylaşan Ece Erken’in karnının iyiden iyiye ortaya çıktığı ve doğumuna da çok az bir süre kaldığı net bir şekilde anlaşıldı. Ece Erken’e bu yönde iyi dileklerini ve temennilerini ileten takipçilerine de teşekkür etti. Doğumun net zamanı bilinmese bile kısa süre sonra Ece Erken’in bebeği ile yaptığı paylaşımları da görmemiz mümkün olacak gibi. Şimdiden büyük heyecan yaşayan ünlü isimde bu yönde her hangi bir açıklama yapmadı.

Mutlu bir evliliğe adım atan ve evlendikten kısa bir süre sonra hamile kalan Ece Erken bebek sahibi oldu. Geçtiğimiz hafta doğuma giren ünlü isim bebeğini sonunda sağ sağlim kucağına almaya başardı. Oldukça mutlu olduğu gözlerden kaçmayan Ece Erken bebek olduktan sonra ise çok aktif bir şekilde kullandığı Instgaram’ı çok fazla ziyaret edememeye başladı. Bebeği ile birlikte yaptığı son paylaşıma gelen beğenilerden sonra bir daha paylaşım yapmayan Ece Erken’in hayranları ise ünlü ismi merak etti. Bir sorun olup olmadığı yönünde mesajların gönderilmeye başlaması üzerine ise ünlü isim bir Instagram paylaşımı yaparak durumu açıkladı.
Çok fazla hesabına giremediğini ve bebeği ile ilgilendiğini belirten Ece Erken “O kadar merak etmişsiniz ki dayanamadım size… Çok iyiyiz Allah’a şükür. 40’ı çıksın oğlumun her şey daha güzel olacak. Hayatımın en mutlu günleri ama en zor günleri. Dualarınızı eksik etmeyin. Sizi seviyorum. Çok sosyal medyaya giremiyorum, çok meşgulüz Eymen ile… Dağıldım…” ifadelerini kullandı. Yapılan bu açıklamadan sonra ise ünlü isme beğeni mesajları gönderilmeye başladı. Bebeğine nazar değmesinden korkan Ece Erken paylaşımında yine bebeğinin yüzünü göstermedi. Bununla birlikte yeni anne olan ismin heyecanı da gözlerden kaçmadı. Birçok hayranı ise şimdi Ece Erken’in bebeği ile yapacağı ilk paylaşımı merak ediyor.

Kısa bir süre önce annelik heyecanını tadan ünlü isim Ece Erken Instagram hesabından hakkında çıkan mesajlarla ilgili suç duyurusunda bulunduğunu söyledi. Ece Erken gerek hamilelik sürecinde gerekse de doğumdan sonra yaptığı Instagram paylaşımları ile büyük beğeni almayı başarmıştı. Bununla beraber aldığı kararlarla da çok konuşulan isim Instagram üzerinden doğum yapamadan kısa bir süre önce kötü yönde paylaşımlar yapan herkesi engellemişti. Oldukça büyük ses getiren olay sonrası ise bazı takipçileri Ece Erken’e tepki göstermişti. Özellikle Twitter üzerinden gelen tepkiler dikkat çekerken Ece Erken’in bu mesajlara sessiz kalması da takipçilerine ilginç gelmişti. O zamanda bu şekilde mesaj gönderen kullanıcıları engelleyen Ece Erken, son attığı adım ile bir kez daha bu konu hakkında ciddiyetini ortaya koydu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Fotoğraflar Kaybolyor Kaybolmasın Gitmesini İstemiyorum Sorunu Çözüm

Twitter Üzerinden Hakarete Suç Duyurusu

Twitter üzerinden kendisine hakaret eden bir kullanıcıyı şikâyet eden Ece Erken bu haberi Instagram sayfasından duyurdu. Şikâyet dilekçesi üzerine söz konusu mesajı atan kullanıcıya ulaşıldı. İfadesi alınan kullanıcı hakkında 2 yıla kadar ceza istemi ile dava açıldı. Kararın açıklanmasının ardından ise Ece Erken Instagram üzerinden konu ile ilgili bir mesaj yayınladı. Bununla beraber bebeği içinn yorumlar hakkında da bir açıklama yapan isim söz konusu mesajında “Valla bir fotoğraf koyuyorum genelde muhteşem, şahane yorumlar geliyor ama arada 2-3 kişi çıkıyor ki eyvah yani düşman başına. Yok ayakkabısı, yok gözlüğüm, yok dışarı çıkartma, yok yatıma öyle tulumunda etiketi var, yok incecik giyinmiş, yok nazar. Sonra benim için mücadele verip kavgaya tutuşanlar var onlara bayılıyorum zaten eğlenceli oluyor okuması.

Ama annem insaf edin ya çok teşekkürler benim oğlumu benden çok düşünüyorsunuz da bırakın ben 9 ay taşıdım, Allah’n bana verdiği en değerli hediyem, kendi canımdan daha çok düşünmez miyim ben onu? Bundan sonra foto paylaşımı istemiyorsanız devam edin. Bana göre hava hoş ben takmam ama benim için mücadele eden sağlam takipçilerimin uğraşmasına, nefeslerini yormalarına üzülüyorum. Herkes kendi bebeğine baksın bende benimki ne olur mu? Doktorum, ailem başımda korkmayın.” İfadelerini kullandı. Bu mesajdan da anlaşılıyor ki ünlü isim artık sosyal medya kullanımını epey bir koruma altına almış gibi.

Kısa süre önce annelik heyecanını ilk defa yaşayarak bebeği Eymen’i kucağına alan Ece Erken Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile sosyal medyanın en çok konuşulan ismi oldu. Ece Erken bebeği ile ilgili sürekli paylaşımlar yapmaya başladı. Bebeğini dışarı çıkarırken, bebeği ile alışverişe giderken ve bunun gibi birçok alanda Eymen ile ilgili paylaşımlar yaptı. Ece Erken söz konusu bu paylaşımları ile büyük beğeni toplamayı da başarıyor. Tüm bu paylaşımlar içerisinde Ece Erken ayrıca ilk defa baba olan eşi ve babasının babalar günü için paylaşımlar yapmayı da unutmadı. Özellikle babası için duygusal ifadelerin bulunduğu bir paylaşım yapan Ece Erken büyük beğeni kazandı.

Söz konusu Instagram paylaşımda babası ile babyshower partisinde pasta keserken ki halini paylaştı. Ece Erken paylaşımına “Benim canım babam, aslan babam, yakışıklı babam…çocukluğumdan beri imkanı dahilinde ne istersem yaptın, olmadı oldurdun, haksızda olsam hep yanımda oldun, ağladım ağladın, ben mutluyken sen daha mutluydun, dik başlı olmasam senin doğrularınla hiç yanlışım olmazdı:(benim dert ortağım canım babam seni çok seviyorum, Allah’ım sana uzun ömürler versin, başımdan eksik etmesin dev çınarım benim en baba babanın babalar günü kutlu olsun” ifadelerini ekleyerek babasına güzel bir hediye vermiş oldu. Ece Erken’in bu paylaşımı büyük beğeni alırken babasının söz konusu paylaşımla ilgili yorumunun ne olduğu ise büyük merak konusu oldu.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Mehmet Aslantuğ Instagram Hesabından Gelen Tepkilere Sert Çıktı

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Sohbette Tutma Nedir Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır ?

Çok kısa bir süre önce doğum yapan Ece Erken hem hamilelik sürecinde hem de doğumdan sonraya yaptığı Instagram paylaşımları ile gündeme gelmeye başladı. Hamilelik sürecinde birçok paylaşım yapan ve çok beğeni alan Ece Erken paylaşımlarının ardından radikal bir kararda almış ve sonucunda ise kötü yorum yapan kişileri de hesabından kaldırmıştı. Tüm bu gelişmelerden sonra doğum yapan Ece Erken bir süre Instagram paylaşımları yapmamış ve hayranlarını merak içinde bırakmıştı. Gelen yorumlara daha fazla dayanamayan ünlü isim sonunda bebeğine ait paylaşımlarda yapmaya başlamıştı. Yaptığı bu paylaşımlardan sonra oldukça iyi yorumlar alan ünlü isim Ece Erken gelen olumlu yorumlara da bakarak sonunda bebeğinin bir videosunu paylaştı.

Bebeği ile ilgili paylaştığı videoda da çok net bir şekilde bebeğini göstermese de ünlü ismin bu videosu da çok beğenildi. Oldukça güzel yorumların yapıldığı videoyu daha sonra Ece Erken hesabından kaldırdı. Videoyu hesabından kaldırma gerekçesi ise yine aynı gerekçe yani bebeğine nazar değer korkusundan dolayı olduğu belirtildi. Tüm bu gelişmelerle beraber yeni annelik heyecanının tadına bakmaya başlayan Ece Erken’in bebeği ile ilgili çok daha fazla paylaşım yapması bekleniyor. En azından takipçilerinin yorumları bu yönde. Gelen tüm bu yorumlara rağmen Ece Erken’in bebeğinin fotoğraflarını tam olarak paylaşması biraz zaman alacak gibi duruyor. Zira ünlü isim bu konuda oldukça korktuğunu her fırsatta dile getirmeye başladı.

Ece Erken Instagram

Ece Erken Instagram hesabı tarafından yaşadığı sıkıntılar nedeniyle Instagram hesabını kullanmama kararı aldı. Bebeği Eymen’in doğumundan sonra tamamen bebeğine yönelen Ece Erken, geçtiğimiz günlerde tüm sevenlerine kötü bir haber vermişti. Yeni bebek sahibi olan ünlü isim eşinden anlaşmalı olarak boşandığını duyurmuştu. Instagram hesabından duyurduğu gelişme sonrasında ise Ece Erken hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı. Tüm bu iddialara sadece bir kez cevap veren Ece Erken yeni sosyal medya hesabı Instagram’dan yayınladığı mesajda “Hiçbir şey konuşmadığım halde “ gaza geldik, evlendik” diye saçmalayan benim ağzımdan haber yazan muhabiri mübarek ayda Allah’a havale ediyorum.

Ortada oğlum varken konuşmam mümkün mü? Sevgililik değil ki evlilik bitti yahu biraz saygı! Allah herkesin yolunu açık etsin. Hiçbir açıklama yapmadım, yapmayacağım. Kim benim ağzımdan ne yazarsa mahkemeye vereceğimi bildirmek isterim.” İfadelerine yer veren ünlü isim böylece iddiaları yalanlamıştı.
Bu yalanlamanın ardından Ece Erken’den radikal bir karar daha geldi. Gerek bebeğinin ilk görüntülerinde gerekse de takipçileri ile iletişime geçmede kullandığı Instagram kullanımına bir ara vermek isteyen ünlü bu kararını yayınladığı bir mesaj ile duyurdu. Söz konusu mesajında “Bizi merak edenlere gelsin iyiyiz ve sosyal medyaya UZUN süre ara veriyoruz, sevenlere selam olsun:) son not: benim ağzımdan duymadıkça hiçbir şeye inanmayın, sevgiyle kalın Allah hepimizi kalbi çirkinlerden korusun” yorumunu yapan ünlü isim bu mesajdan sonra Instagram hesabını da gizli konuma getirdi.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram 10 Years Challenge Nedir Ne İşe Yaramaktadır Ne Anlama Gelir

Sıkıntılar Peşini Bırakmıyor

Evlendikten sonra bir türlü magazin gündeminden düşmeyen Ece Erken kısa süren evliliğinin ardından beğeni ile beraber yeni bir hayata başladığını duyurmuştu. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan başarılı sunucu Instagram hesabı üzerinden de bu yönde birçok paylaşımlar yapmaya başlamıştı. Genelde beğeni ile ilgili paylaşımlar yapan Ece Erken, Instagram hesabıyla kısa süre içerisinde de fenomen haline geldi. Hali hazırda 1.2 milyon takipçisi bulunan ünlü isim bebeği ile ilgili son yaptığı Instagram paylaşımıyla da sosyal medyayı salladı.

Zira ünlü ismin yaptığı son paylaşım da Eymen’in ultrason görüntüleri yer alıyordu. Ece Erken’in bu kadar özel bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşması ise takipçilerinin aşırı tepkisini çekmişti. Birçok takipçisi konuyu reklam olarak nitelendirmiş ve bu yönde mesajlar atmaya başlamıştı. Durum yazılı basında da yer alınca Ece Erken yine Instagram hesabı üzerinden bir açıklama yaptı.

Ünlü isim bu kez de gelen tepkiler üzerine paylaşımı kaldırdı iddialarını yalanladı. Tekrar kaldırdığı paylaşımı internete koyan Ece Erken ayrıca paylaşımına “Arada Eyme’nin bazı fotoğraflarını paylaşıp siliyorum, hani keyif-kahya olayı…tepki aldım, sildim diye bir şey yok. Yanlış haber olmuş İnstagram’ım paylaşmak için var.” İfadelerini kullandı. Bu açıklamalardan sonra da ünlü isme konu hakkında birçok destek mesajı gönderildi. Buna rağmen hala tepki gösteren kullanıcıların da olduğunu söylemek lazım.

Ece Erken Eleştirileri Instagram Hesabından Cevapladı

Uzun bir aradan sonra yeniden “İyi fikir” addı verilen programla ekranların karşısına geçen başarılı sunucu Ece Erken, henüz programında ilk haftalarını yaşarken program sırasında yaşadığı bir olayla gündem oldu. Söz konusu olay ise Ece Erken’in bir modacıyı konuk etmesiyle başladı. Tesettür konusunda son modayı örneklemek isteyen ünlü sunucu ise yayında tesettür modeli denemesi yaptı. Ünlü ismin canlı yayında yaptığı bu deneme ise sosyal medya dahil birçok alanda gündem oldu. Hatta bir diğer ünlü sunucu Seda Sayan kendisinin benzer bir durumda ceza almış olduğunu dile getirerek RTÜK’e yönelik paylaşımlar yaptı.

Birkaç takipçisinden tepki alan ünlü isim ise gelen tepkilere anlam verememiş olacak ki Instagram hesabından sert bir açıklama yayınladı. Söz konusu açıklamada yayından çekilmiş bir fotoğrafını kullanan ünlü sunucu paylaşımına “Bugün sunduğum ‘İyi Fikir’ isimli programda konuk olan modacımız farklı baş bağlama tekniklerini benim üzerimde göstermiştir, bende bu fotoğrafı gayet normal bir şekilde sizinle paylaştım.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Gif Bulamıyorum Gözükmüyor Sorunu Çözümü

Tamam genelde çok güzel yorumlar geldi ama gelen eleştirilere de yanıt vermek isterim. O eleştirenlerde hep özgürlük özgürlük diye konuşanlar oluyor niyeyse. Yıllar önce yaptığım programların bir tanesinde de başörtü takmıştım, modellik yapınca ne oluyor anlamadım… Tesettüre girmedim sadece modellik yaptım, biz hangi ara bu kadar birbirimizle didişmeye meyilli olduk, hangi ara kapalı-açık tartışmasını bu kadar acımasızca yaptık?

Son zamanlarda yaşadığımız gerginliklere verip sizi birlik beraberlik içerisinde yaşamaya davet ediyorum. Herkes karşısındakini eleştirmeden önce kendine bakmalı, haddini bilmeli. Bu arada gelen tüm güzel yorumlara da çok teşekkürler.” İfadelerini kullandı. Söz konusu paylaşımdan sonra ünlü isme birçok takipçisi de destek verdi.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Ece Erken Instagram Hesabından Eski Kocasınında Resimlerini Sildi
4.5 (89.12%) 489 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir