Ece Erken Sosyal Medyaya Ara Verdiğini Açıkladı

| Temmuz 07, 2015 | Genel
Ece Erken Sosyal Medya

Ece Erken Instagram

Bebeği Eymen’in doğumundan sonra tamamen bebeğine yönelen Ece Erken, geçtiğimiz günlerde tüm sevenlerine kötü bir haber vermişti. Yeni bebek sahibi olan ünlü isim eşinden anlaşmalı olarak boşandığını duyurmuştu. Instagram hesabından duyurduğu gelişme sonrasında ise Ece Erken hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı. Tüm bu iddialara sadece bir kez cevap veren Ece Erken yeni sosyal medya hesabı Instagram’dan yayınladığı mesajda “Hiçbir şey konuşmadığım halde “ gaza geldik, evlendik” diye saçmalayan benim ağzımdan haber yazan muhabiri mübarek ayda Allah’a havale ediyorum. Ortada oğlum varken konuşmam mümkün mü? Sevgililik değil ki evlilik bitti yahu biraz saygı! Allah herkesin yolunu açık etsin. Hiçbir açıklama yapmadım, yapmayacağım. Kim benim ağzımdan ne yazarsa mahkemeye vereceğimi bildirmek isterim.” İfadelerine yer veren ünlü isim böylece iddiaları yalanlamıştı.
Bu yalanlamanın ardından Ece Erken’den radikal bir karar daha geldi. Gerek bebeğinin ilk görüntülerinde gerekse de takipçileri ile iletişime geçmede kullandığı Instagram kullanımına bir ara vermek isteyen ünlü bu kararını yayınladığı bir mesaj ile duyurdu. Söz konusu mesajında “Bizi merak edenlere gelsin iyiyiz ve sosyal medyaya UZUN süre ara veriyoruz, sevenlere selam olsun:) son not: benim ağzımdan duymadıkça hiçbir şeye inanmayın, sevgiyle kalın Allah hepimizi kalbi çirkinlerden korusun” yorumunu yapan ünlü isim bu mesajdan sonra Instagram hesabını da gizli konuma getirdi.

Evlendikten sonra bir türlü magazin gündeminden düşmeyen Ece Erken kısa süren evliliğinin ardından beğeni ile beraber yeni bir hayata başladığını duyurmuştu. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan başarılı sunucu Instagram hesabı üzerinden de bu yönde birçok paylaşımlar yapmaya başlamıştı. Genelde beğeni ile ilgili paylaşımlar yapan Ece Erken, Instagram hesabıyla kısa süre içerisinde de fenomen haline geldi. Hali hazırda 1.2 milyon takipçisi bulunan ünlü isim bebeği ile ilgili son yaptığı Instagram paylaşımıyla da sosyal medyayı salladı.

Zira ünlü ismin yaptığı son paylaşım da Eymen’in ultrason görüntüleri yer alıyordu. Ece Erken’in bu kadar özel bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşması ise takipçilerinin aşırı tepkisini çekmişti. Birçok takipçisi konuyu reklam olarak nitelendirmiş ve bu yönde mesajlar atmaya başlamıştı. Durum yazılı basında da yer alınca Ece Erken yine Instagram hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Ünlü isim bu kez de gelen tepkiler üzerine paylaşımı kaldırdı iddialarını yalanladı. Tekrar kaldırdığı paylaşımı internete koyan Ece Erken ayrıca paylaşımına “Arada Eyme’nin bazı fotoğraflarını paylaşıp siliyorum, hani keyif-kahya olayı…tepki aldım, sildim diye bir şey yok. Yanlış haber olmuş İnstagram’ım paylaşmak için var.” İfadelerini kullandı. Bu açıklamalardan sonra da ünlü isme konu hakkında birçok destek mesajı gönderildi. Buna rağmen hala tepki gösteren kullanıcıların da olduğunu söylemek lazım.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Sergen Yalçın Sosyal Medyayı Salladı

Ece Erken Eleştirileri Instagram Hesabından Cevapladı

Uzun bir aradan sonra yeniden “İyi fikir” addı verilen programla ekranların karşısına geçen başarılı sunucu Ece Erken, henüz programında ilk haftalarını yaşarken program sırasında yaşadığı bir olayla gündem oldu. Söz konusu olay ise Ece Erken’in bir modacıyı konuk etmesiyle başladı. Tesettür konusunda son modayı örneklemek isteyen ünlü sunucu ise yayında tesettür modeli denemesi yaptı. Ünlü ismin canlı yayında yaptığı bu deneme ise sosyal medya dahil birçok alanda gündem oldu. Hatta bir diğer ünlü sunucu Seda Sayan kendisinin benzer bir durumda ceza almış olduğunu dile getirerek RTÜK’e yönelik paylaşımlar yaptı.

Birkaç takipçisinden tepki alan ünlü isim ise gelen tepkilere anlam verememiş olacak ki Instagram hesabından sert bir açıklama yayınladı. Söz konusu açıklamada yayından çekilmiş bir fotoğrafını kullanan ünlü sunucu paylaşımına “Bugün sunduğum ‘İyi Fikir’ isimli programda konuk olan modacımız farklı baş bağlama tekniklerini benim üzerimde göstermiştir, bende bu fotoğrafı gayet normal bir şekilde sizinle paylaştım. Tamam genelde çok güzel yorumlar geldi ama gelen eleştirilere de yanıt vermek isterim. O eleştirenlerde hep özgürlük özgürlük diye konuşanlar oluyor niyeyse. Yıllar önce yaptığım programların bir tanesinde de başörtü takmıştım, modellik yapınca ne oluyor anlamadım… Tesettüre girmedim sadece modellik yaptım, biz hangi ara bu kadar birbirimizle didişmeye meyilli olduk, hangi ara kapalı-açık tartışmasını bu kadar acımasızca yaptık? Son zamanlarda yaşadığımız gerginliklere verip sizi birlik beraberlik içerisinde yaşamaya davet ediyorum. Herkes karşısındakini eleştirmeden önce kendine bakmalı, haddini bilmeli. Bu arada gelen tüm güzel yorumlara da çok teşekkürler.” İfadelerini kullandı. Söz konusu paylaşımdan sonra ünlü isme birçok takipçisi de destek verdi.

 

Ece Erken Sosyal Medyaya Ara Verdiğini Açıkladı
4.5 (89.56%) 408 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +