Ece Gürsel Instagram Hesabından Kaybettiği Babasına Özel Paylaşımı

Instagram ünlüler

Ülkemizin en ünlü mankenlerinden biri olan Ece Gürsel bir süre önce aldığı acı haberle yıkılmıştı. Podyumlardan eskiye oranla biraz daha geri çekilmeye başlayan Ece Gürsel aldığı haber ile babasının hayatını kaybettiğini duymuştu. Hemen babasının yanına koşan ünlü isim gerek cenaze öncesinde gerekse de cenaze töreni sırasında gözyaşlarına boğulmuştu. Aradan belli bir süre geçmesine rağmen babasının kaybını bir türlü unutamayan ünlü isim işlerinden de epey bir uzaklaşmaya başladı. Oldukça üzgün olduğu bilinen Ece Gürsel bu süreçte yaşadığı duyguları ise Instagram üzerinden ele aldığı mektup ile dile getirdi.

Babasıyla birlikte çekilmiş eski bir fotoğrafını paylaşan ünlü isim yazdığı mektupla tüm takipçilerini duygulandırdı. Söz konusu mektupta ise; “Önce çok küçük yaşlarda atlet olarak yetiştirdi, sonrasında ise uzun yıllar basketbolcu olmamı sağladı… Bugün hala böyle bir fiziğim varsa, babam sayesindedir. Beslenmemi, antrenmanlarımı, spor adına ne varsa programlar, bana uygulatırdı. Geçirdiğim sakatlıklara ilk önce babam müdahale etmeseydi, çok ciddi ve kalıcı sakatlıklarım olabilirdi. Ama, o kadar bilgili ve iyi bir spor adamıydı ki, hep onun dedikleri uygulanır ve hep onun dedikleri çıkardı. Mutluyum ki, babam istediği topraklarda mutlu bir yaşam sürdü. Yalnızlığı tercih etti. Aynı annem gibi… Bir daha evlenmeyi istemedi… Annem de evlenmeyi tercih etmedi… Ayrılsalar da ilk aşklarıydılar birbirlerinin… Ve son oldular… Bazı aşklar ayrılıkla ölümsüzleşir ve sonsuza kadar baki kalır…

Ece Gürsel Duygusal Sözleri Takipçilerini Derin Üzdü

Aşkları bitmesin diye, birbirlerini kırmasınlar diye zorunluydu belki bu ayrılık… Hep saygı duyduk… Eğer bir arada kalsalardı, yıpranır, kötü sonuçlar doğurur, küs giderlerdi belki birbirlerine… Ama onlar hep, ilk günkü gibi baktılar birbirlerine, aksini hiç görmedik biz… Biliyorum; “Ayrılık da sevdaya dahil, çünkü ayrılanlar hala sevgili…” Onlar bedenen ayrı olsalar da, kalben hiç ayrılmadılar… Bugün Antalya’ya gidiyoruz annemle, babacığımın evini kapamaya, eşyalarını toplamaya… İkimiz için de çok zor olacak… Nasıl dayanacağım inanın bilmiyorum… Anneme sarılacağım, O da bana… Rabbim sabrını versin bize, sadece bunu diliyorum… Son defa… Ve bundan sonra, imza atacağım her başarıyı da babama ithaf ediyorum… Babamın adına yapacaklarımı da ayrıca heyecanla bekliyorum. Sağlığında nasıl mutlu ettiysem Onu, şimdi de elimden ne geliyorsa yaparak mutlu edeceğim inşallah… Günü geldiğinde buluşmak dileğiyle, canım babam… Volim te… Kraliçen…” ifadelerine yer verdi. Duygularını yoğun bir şekilde dile getiren ünlü mankene birçok kullanıcı destek mesajları gönderdi. Gelen destek mesajlarına rağmen bir açıklama yapmayan Ece Gürsel ne zaman podyumlara döneceği konusunda ise bir açıklama yapmadı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram RePost Özelliği Nasıl Kullanılır?

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/yabanci-gercek

Ece Gürsel Instagram Hesabından Kaybettiği Babasına Özel Paylaşımı
4.4 (87.72%) 57 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +