Elçin Sangu Instagram Hesabından Beklenmedik Bir Paylaşım Yaptı

| Eylül 27, 2015 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram ünlüler

Son dönemde şehit haberleri için yaptığı yorumla gündeme gelen başarılı oyuncu Elçin Sangu Instagram hesabından yaptığı paylaşım beüeni topladı. Elçin Sangu kullandığı ifadelere açıklama getirse de henüz eleştirilerin hedefinden kurtulamadı. Ünlü isim “Kiralık Aşk” dizisiyle gündeme gelmiş ve kısa sürede büyük bir başarı yakalamıştı. Ünlü oyuncunun yakaladığı bu başarı ise söz konusu polemiklerin gerisinde kalmaya başlamış ve bu yönde ünlü isim sosyal medyada birçok takipçi kaybetmişti. Ünlü oyuncu ise aldığı bu eleştirilerden sonra farklı bir Instagram paylaşımı yaptı.

Zira ünlü oyuncunun son paylaşımı direk olarak özel hayatı ile ilgili. Kendisi hakkında çok merak edilen sevgilisi konusunda bir paylaşım yapan ünlü oyuncu sevgilisiyle beraber çektiği selfie fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı. Ünlü oyuncunun Kurban Bayramı gezmesinde yaptığı bu paylaşım ise sosyal medyada gündem olmayı başardı. Çok kısa bir süre içerisinde 100 binin üzerinde beğeni alan Elçin Sangu’ya paylaşımı üzerinden birçok soru da yöneltildi. Sevgilisiyle ilgili gelen tüm soruları ise ünlü oyuncu yanıtsız bıraktı. Soruların yanıtsız kalmasına karşın Elçin Sangu’nun sevgilisini tanıtması da beklenmedik bir paylaşım olarak gösterildi. Zira ünlü oyuncunun çok fazla özel hayatıyla ön plana çıkmak istemediği biliniyor. Buna rağmen böyle bir paylaşım yapması Elçin Sangu hayranlarını da epey şaşırttı. Yapılan yorumlardan da bunu net bir şekilde anlayabiliyorsunuz.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/youtube/yorum

Son dönemde en çok merak aranan ünlü isimlerden biri Elçin Sangu oldu. Kiralık Aşk adı verilen dizi ile beraber oyunculuk kariyerine giriş yapmıştı güzel oyuncu. Büyük oranda da beğeni toplayan Elçin Sangu hem fiziği hem de oyunculuğu ile uzun süre konuşulmayı başarmıştı. Elde ettiği başarı ile büyük oranda beğeni kazanan ünlü ismin sosyal medya hesaplarına da gösterilen ilgi bir hayli artmaya başladı. Özellikle Instagram üzerinden binlerce kişi tarafından takip edilmeye başlayan ünlü isim son günlerde de epey takipçi kazanmaya başladı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Adriana Lima Instagram Hesabından Eleştirileri Yanıtladı

Geçtiğimiz günlerde de bu konuda yeni bir rekora daha imza atan ünlü isim çok kısa bir süre içerisinde sonunda 3 milyon takipçi sayısına ulaştı. 3 milyon takipçi sayısına ulaşmasıyla beraber Elçin Sangu’da özel bir paylaşım yayınladı. Instagram üzerinden yayınlandığı paylaşımda 3 milyon takipçi kutlaması yapan ünlü isim herkese teşekkür ettiği bir kutlama videosu yayınladı. Söz konusu video ile beraber büyük oranda beğeni kazanan ünlü isim söz konusu paylaşımında ise “Ne güzel olmuşuz, kocaman bir aile olmuşuz. Teşekkür ederim.” İfadelerini ekledi. Söz konusu paylaşımdan sonrada takipçi kazanmaya devam ediyor ünlü isim. Bundan sonra ne kadar takipçi kazanacağı bilinmez ama Instagram fenomenleri arasında yer aldığı kesin.

Elçin Sangu Instagram Hesabından Beklenmedik Bir Paylaşım Yaptı
4.5 (89.09%) 363 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +