Eliz Sakuçoğlu Instagram Paylaşımı Şaşırttı

| Haziran 11, 2015 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Eliz Sakuçoğlu

Murat Boz ile oldukça uzun süredir devam eden ilişkilerini net bir açıklama yapmadan sonlandıran Eliz Sakuçoğlu Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile dikkat çekti. Eliz Sakuçoğlu bu kararın ardından ise magazin basınının gündemine oturmuştu. Murat Boz ile ortak olarak böyle bir karar aldıklarını anlatan Eliz Sakuçoğlu ise konu hakkında neden sorularını ise yanıtsız bırakmıştı. Ayrıldıktan sonra bir süre sessiz kalan ünlü isim Eliz Sakuçoğlu ayrılığın üzerinden uzunca bir süre geçmesinin ardından ise yaptığı Instagram paylaşımları ile ilgi çekmişti. Söz konusu paylaşımlarda pişmanlık ifadeleri kullanması isim vermese de Eliz Sakuçoğlu’nun Murat Boz’a geri dönmek istediği mesajlarını ortaya çıkarmıştı.

Bu yönde haberlerin çıkması üzerine ise ünlü isim yine Instagram sayfasından bir açıklama yapmış ve kesinlikle böyle bir durumun söz konusu olmadığını ifade etmişti. Tüm bu tartışmalardan sonra sessiz kalan isim sonunda yeniden ortaya çıktı. Bu kez yeni sevgilisi ile beraber resim çektiren Eliz Sakuçoğlu resmi Instagram hesabından paylaşarak “Yeni bir adım atmak, yeni bir söz söylemek insanların en korktuğu şeydir’ ..Siz siz olun ve yeniliklerden korkmayın” yorumunu yaptı. Böylece ünlü ismin Murat Boz’u tamamen unuttuğu da ortaya çıkmış oldu. Söz konusu paylaşımdan sonra ünlü isme takipçileri de bu yönde birçok mesaj atmayı ihmal etmedi. Gelen mesajlar karşısında ise Eliz Sakuçoğlu sessizliğini korumayı tercih etti.

Ayrıldığını Instagram Paylaşımı İle Duyurdu

Geçtiğimiz günlerde magazin basınını oldukça hareketlendiren bir ayrılık yaşanmıştı. 8 yıldır birlikte olan ve aynı zaman iş anlaşmalarının olduğu Murat Boz ve Eliz Sakuçoğlu ayrılmıştı. Ayrılığın ardından net bir açıklama yapılmamış ve kesin bir bilgi verilmemişti. O dönemde Instagram hesabı üzerinden ayrılık paylaşımı yapan Eliz Sakuçoğlu duruma netlik kazandırmıştı.

Ayrıldıkları dönemde “Sana hayatımın treninde bana eşlik ettiğin için sonsuz teşekkürler…” şeklinde bir paylaşım yapan Eliz Sakuçoğlu, şimdilerde yaptığı Instagram paylaşımı ile bir kez daha gündeme gelmeyi başardı. Henüz kimin adına yaptığı bilinmeyen bu paylaşımda Eliz Sakuçoğlu oldukça ilginç ifadeler kullandı. “Seni tanıdığıma şükürler olsun ’seni seviyorum demenin başka bir yoludur” şeklinde bir mesajla paylaşım yapan ünlü ismin bu mesajı kimi kastederek attığı ise henüz bilinmiyor. Fakat bu mesaj ile şimdiden ikili arasında ki dedikoduların yeşermesini sağladı gibi.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Antalya Basın Fotoğrafları Tanıtım Günleri Başlıyor

Eliz Sakuçoğlu gündemi değiştirecek bomba gibi açıklamalarda bulundu. Son dönemde ünlü isimler arasında en çok konuşulanlardan biri Murat Boz. Murat Boz’un bu kadar çok konuşulmasının nedeni ise artık kariyerinin zirvesinde olması. Gerek yaptığı şarkılar gerekse de çektiği klipler ile artık idol haline gelen ismin tek konuşulan yönü iş hayatı da değil. Bunun yanında ünlü ismin aşk hayatı da oldukça gündemde. Zira son zamanlarda yaşadığı büyük ayrılığın bunda payı büyük. Yaklaşık 8 yıldır beraber olduğu sevgilisi ile herkes evleneceğini düşünürken şok bir karar alarak ayrılan Murat Boz bu andan itibaren magazin basınının gündemine oturmayı başarmıştı.

Murat Boz ile beraber ayrıldığı sevgilisi Eliz Sakuçoğlu da gündeme oturmuş ve ayrılığın nedenleri sorgulanmaya başlanmıştı. Ayrılık nedeni net olarak açıklanmasa da araya başka kişilerin girdiklerini ve çok uzun süredir birlikte olan çiftin bu yüzden ayrılma kararı aldıkları üzerinde çok durulmuştu. Haklarında çıkan bu iddiaları her fırsatta yalanlayan Eliz Sakuçoğlu kısa bir süre önce Instagram üzerinden yaptığı açıklama ile bir anda biten aşkı tekrar gündeme getirmişti. Her ne kadar isim vermeden paylaşım yapmış olsa da kullandığı ifadelerden Murat Boz için yayınlanmış bir mesaj olduğu anlaşılan paylaşım kısa süre içerisinde magazinin konusu haline gelmişti. Söz konusu haberlerden sonra Eliz Sakuçoğlu’nun pişman olduğu ve eski sevgilisine geri dönmek istediği de iddia edilmişti. Paylaşımdan kısa bir süre geçtikten sonra ise bir röportaj sırasında ünlü isim gerçeği açıkladı. Kendisine bu yönde yöneltilen soruya “Ben Murat’la kötü değilim. Görüşüyoruz, konuşuyoruz. Ama tekrar bir arada olmayacağız” şeklinde cevap veren isim tüm bu iddiaların önünü de kapatmış oldu. Murat boz cephesinden konuya ilişkin bir açıklamanın gelip gelmeyeceği ise merak konusu.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/video-goruntuleme

Eliz Sakuçoğlu Instagram Paylaşımı Şaşırttı
4.5 (90.32%) 471 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +