Eliz Sakuçoğlu Instagram Paylaşımı Şaşırttı

Eliz Sakuçoğlu

Murat Boz ile oldukça uzun süredir devam eden ilişkilerini net bir açıklama yapmadan sonlandıran Eliz Sakuçoğlu Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile dikkat çekti. Eliz Sakuçoğlu bu kararın ardından ise magazin basınının gündemine oturmuştu. Murat Boz ile ortak olarak böyle bir karar aldıklarını anlatan Eliz Sakuçoğlu ise konu hakkında neden sorularını ise yanıtsız bırakmıştı. Ayrıldıktan sonra bir süre sessiz kalan ünlü isim Eliz Sakuçoğlu ayrılığın üzerinden uzunca bir süre geçmesinin ardından ise yaptığı Instagram paylaşımları ile ilgi çekmişti. Söz konusu paylaşımlarda pişmanlık ifadeleri kullanması isim vermese de Eliz Sakuçoğlu’nun Murat Boz’a geri dönmek istediği mesajlarını ortaya çıkarmıştı.

Bu yönde haberlerin çıkması üzerine ise ünlü isim yine Instagram sayfasından bir açıklama yapmış ve kesinlikle böyle bir durumun söz konusu olmadığını ifade etmişti. Tüm bu tartışmalardan sonra sessiz kalan isim sonunda yeniden ortaya çıktı. Bu kez yeni sevgilisi ile beraber resim çektiren Eliz Sakuçoğlu resmi Instagram hesabından paylaşarak “Yeni bir adım atmak, yeni bir söz söylemek insanların en korktuğu şeydir’ ..Siz siz olun ve yeniliklerden korkmayın” yorumunu yaptı. Böylece ünlü ismin Murat Boz’u tamamen unuttuğu da ortaya çıkmış oldu. Söz konusu paylaşımdan sonra ünlü isme takipçileri de bu yönde birçok mesaj atmayı ihmal etmedi. Gelen mesajlar karşısında ise Eliz Sakuçoğlu sessizliğini korumayı tercih etti.

Ayrıldığını Instagram Paylaşımı İle Duyurdu

Geçtiğimiz günlerde magazin basınını oldukça hareketlendiren bir ayrılık yaşanmıştı. 8 yıldır birlikte olan ve aynı zaman iş anlaşmalarının olduğu Murat Boz ve Eliz Sakuçoğlu ayrılmıştı. Ayrılığın ardından net bir açıklama yapılmamış ve kesin bir bilgi verilmemişti. O dönemde Instagram hesabı üzerinden ayrılık paylaşımı yapan Eliz Sakuçoğlu duruma netlik kazandırmıştı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  İvana Sert Instagram Hesabından Metro Paylaşımına Büyük ilgi

Ayrıldıkları dönemde “Sana hayatımın treninde bana eşlik ettiğin için sonsuz teşekkürler…” şeklinde bir paylaşım yapan Eliz Sakuçoğlu, şimdilerde yaptığı Instagram paylaşımı ile bir kez daha gündeme gelmeyi başardı. Henüz kimin adına yaptığı bilinmeyen bu paylaşımda Eliz Sakuçoğlu oldukça ilginç ifadeler kullandı. “Seni tanıdığıma şükürler olsun ’seni seviyorum demenin başka bir yoludur” şeklinde bir mesajla paylaşım yapan ünlü ismin bu mesajı kimi kastederek attığı ise henüz bilinmiyor. Fakat bu mesaj ile şimdiden ikili arasında ki dedikoduların yeşermesini sağladı gibi.

Eliz Sakuçoğlu Instagram Paylaşımı Şaşırttı
4.5 (90.32%) 471 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir